Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eleonoraaaaa

dettol reklama co za glupota!!

Polecane posty

Gość eleonoraaaaa

ogladaliscie ta reklame dettolu mydla, ktore splywa jak sie rece podstawi (bezdotykowe) zeby nie bylo bakterii. Jaka glupota!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaaa
no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaaa
co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtyguyg
no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdhw
na wyspach to juz od dawna reklamuja, ja nie rozumiem co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaaa
ze unikniemy bakteri bo nie dotykamy dziobka od mydla... ale chyba po to mydlo zeby sie pozbyc bakterii. A tak samo musimy dotknac kranu lub klamki do drzwi pelnej bakterii no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdhw
a wyobraz sobie sytuacje, ze masz lapy uwalone po lokcie np. W smarze i powiedzi mi, ze to nie przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaaa
hehehe;p no ale kran wtedy z taka technologia tak samo przydatny;p i samo otwierajace sie drzwi;p to jest bullshit sciema i tyle!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdhw
tak, tylko klamke i baterie latwo domyjesz, a dozownika do mydla juz niekoniecznie, ale co ja bede tlumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaaa
no prosze Cie...;p to dozownik - masz mydlo na lapkach to Ci ono te bakterie zmyje teorytycznie. Wiekszy problem pojawia sie jak musisz potem zakrecic kran, ktory ma bakterie poniewaz wczesniej go dotknelas brudnymi lapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaaa
ktos jeszcze mnie poprze?:P bo czuje niewytlumaczalna zlosc na ta reklame;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosch
ta reklama jest dla poświrowanych mamusiek które maja bzika żeby ich dziecko było sterylne a ty przeżywasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonoraaaaa
przezywam bo robia naiwnych ludzi w bambuko i nimi manipuluja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Ja
... bezdotykowo czyli bez bakterii. Jeśli dobrze rozumuję to ze względu na to żebyśmy byli zdrowsi. A czy ktoś sprawdził skład tego specyfiku ? Może się okazać że chemia w nim zawarta jest groźniejsza od ewentualnych bakterii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To produkt przebadany i posiadający pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Zresztą w wielu krajach jest uznawany za najlepszy. Dla mnie to najlepsze mydło na rynku szczególnie jak się ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteeeeeeeeeee
U nas w szpitalu go używają, ja tez kupuję, ale to zwykłe w pompce, bo taniej wychodzi i chyba większy wybór zapachów jest, z tego co widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że w wielu krajach - sama używałam go w szpitalu w UK. Co do opinii z użytkowania, to podzielam Waszą - godne zaufania mydło w rozsądnej cenie. No i fajnie, że mają wiele wersji zapachowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w reklamach czesto sa glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka643
Nie macie pojęcia jak pozytywny efekt odegrało to mydło - szczególnie przez wzgląd na ten bezdotykowy aplikator - u mojego dziecka które nagle chętnie zaczęło myć ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca nie raz
Bo to fajny bajer jest :D U mnie w domu też była przez to rewolucja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda292
Moim zdaniem to mydło powinno być we wszystkich publicznych toaletach. Chodzi tam każdy, dotyka kranu, toalety, spłuczki a oni wlewają w dozowniki to co najtańsze i wtedy człowiek wychodzi z nie wiadomo jakimi bakteriami, zdjętymi z kranu. Pompka bez dotykowa super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna25
Ten dozownik jest świetny. Dzieciaki dzięki niemu często chętnie myją ręce. Jeśli chodzi o Dettol jestem za :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi się podoba pomysł instalowania tego w publicznych toaletach. może nawet umieścić tam samo mydło, bo z dettolu i my korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoolkaMK
Głupotą jest raczej nie myślenie o bakteriach wokół nas. Jednak Dettol działa antybakteryjnie i tego nie da się zaprzeczyć, a dozownik bezdotykowy akurat mam i u mnie się sprawdził. Zachęcił dziecko do mycia częstrzego rąk. W łazienkach w miejscach publicznych czy szpitalach też je widziałam i ja jestem za. Nie drażni mnie jakoś reklamowanie tego dozownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka789
He he ja tam mało telewizję oglądam i żadna reklama mnie nie drażni. Od niedawna sama mam ten bezdotykowy dozownik, fajna sprawa. Chyba się starzeję i rozleniwiam bo bardzo wygodnie mi z tym dozownikiem, podstawiasz łapcię i już :) Mała też zadowolona bo nie musi podskakiwać żeby nacisnąć na pompkę, nie sięga jeszcze wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoolkaMK
U mnie synek bardziej lubi sam Dettol niż dozownik, chociaż fakt, że na początku mial okres exscytacji. Ogólnie wystarczy go niewiele, żeby się ładnie pienił i zostawia na dłoniach długo zapach. Mojemu synkowi zdarza się nawet czasem jakąś zabawkę w nim umyć, bo mówi, że będzie bez bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna2
reklamy nie widziałam, ani moje dzieciaki :) , ale dozownik zadziałał, ręce myjemy bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza159
A bardzo wysusza ręce to mydło ? Pewnie na alkoholu jest robiony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockerka
No co Ty? Jest żelowy i właśnie delikatny. Najbardziej ten z aloesem mleczno biały. Mam delikatne dłonie, Dettol a nie podrażnia i nie wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakuska1234
Ono jest raczej nawilżające, nie sądzę żeby mogło wysuszać. Ogólnie bardzo fajne mydełko, tylko moim zdaniem trochę za długo zapach utrzymuję się na rękach, ale wiele osób lubi jak dłonie pachną długo mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×