Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diet coach

Diet coaching, coaching dietetyczny

Polecane posty

Drogie Panie Zapraszam na bezpłatne indywidualne sesje DIET COACHINGU (coachingu diety/ zdrowia), które prowadzę w ramach procesu swojej certyfikacji. Zapraszam zwłaszcza osoby które czują, że chciałyby zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale z jakiś powodów jest to dla nich trudne, poznać zasady zdrowego odżywiania, poczuć się lepiej same ze sobą/ swoim ciałem, poznać radość, jaką niesie dbanie o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Proces diet coachingu oparty jest na cyklu spotkań (zazwyczaj osiem). Spotkania odbywają się w odstępach tygodniowych, w czasie których wspólnie wyznaczamy cel związany z zdrowym odżywianiem a następnie pracujemy stopniowo nad jego osiągnięciem w oparciu o zasadę małych kroków. Coaching prowadzę zgodnie z etyką coachingu ICF, w oparciu o wzajemne zaufanie, szacunek i dyskrecję. Sesje odbywają się w Warszawie w miejscu zaproponowanym przez klienta, ważne aby było to miejsce w którym Klient czuje się dobrze i bezpiecznie, może być to ulubiona kawiarnia, inne miejsce na mieście, dom itp. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila: diet-coach małpa therapist.net Ponieważ sesje są bezpłatne skontaktuję się z wybranymi osobami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

A ja byłam i było świetnie. Ale trzeba wybrać odpowiednią osobę, taką która inspiruje i działa świadomie dla Ciebie. Warsztaty z diet coachingu z Aleksandrą Łomzik, to był strzał w 10! Warsztaty "Umysł na diecie" to czas spędzony na poznawaniu siebie i swoich słabości, na przezwyciężaniu nieodpowiedniego myślenia. Dzięki Oli teraz osiągam swoje wymarzone cele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×