Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta 1000 kcal stosowal ktos ?

Polecane posty

Gość gość

Witam , od 3 dni jestem na diecie 1000 kcal , dodatkowo biegam 4-6 km co drugi dzien czyli okolo 30-45 min. Chce byc na tej diecie z 6-8 tyg ,ile moge chudnac ?stosowal ktos z was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnac *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam i bez ćwiczeń spadło mi 15 kg w 2,5 msc, ale startowałam z wysokiej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy. możesz nic nie chudnąć, jak ja. muszę zejść dopiero do 500 żeby schudnąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kg i cm , skoro dopiero 500 kcal powoduje spadek wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też stosowałam tą dietę,z czasem przekształciła się na 1200 kcal. Dietę 1000 kcal można stosować 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11 - 165cm ok .60kg :o wszystkie wyniki tarczycy w normie, albo na jej granicy więc o lekach mogę zapomnieć :o chcę się zabić czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wagę masz normalną i nie rób dramy. 165 i 60kg to przecież super wynik, a jak Ci się nie podoba sylwetka to musisz ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 166cm i 65.5 kg wiec nie dramatyzuj waga 60 przy 165 ,chcialabym tyle, dlatego wzielam sie za diete 1000 kcal i bieganie co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Marzycielka_ a jakie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnio wyszło mi 1000-1200 kcal, w dwa miesiące 8 kg, a od początku maja usiłuję schudnąć 2 kg i ciężko mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam, schudłam ok 30 kilo w 5 miesiecy, niestety pozniej musiałam brać mase suplementow, bo to nie ejst dobre wyjście na tak długo. zmiana nawyków żywieniowych jest lepszym wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robicie jak czuje sie glod wieczorem na tskiej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciskamy zęby i zajmujemy czymś myśli. Możesz żuć gumę, wypić dwie szklanki wody niegazowanej/ gazowanej np. z cytryną. Jak bardzo jesteś głodna to zjedz np. grejpfrut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj bieglam 5 km bedac na diecie 1000 kcal masakra czlowiek sie meczy bardzo szybko. Nie wiem czy nie przrezucic sie na cwiczenia w domu 40 minutowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jecie wszystko w granicach 1000 kcal? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jadlospis z calego dnia wynosi max 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Ja jadłam za to w granicach. Zdarzyło się 950 albo 1200, ale starałam się minimum 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta 1000 kalorii przy regularnym 45 minutowym bieganiu? Zdecydowanie za mało kalorii. Średnio spala się ok 100 kalorii na 1 km biegnąc w tempie tzw. konwersacyjnym. Oczywiście jest to wartość szacunkowa, wiadomo, ze to zależy od organizmu. Wiec spalasz przy 45 minutowym biegu ok 400 kalorii przyjmijmy nawet mniejsza wartość ok 350 to 1000-350 zostaje Ci 650 kalorii !!!. Kompletnie bezsensu i za mało !!! Poczytaj o dietach osób biegających bo krzywdę sobie zrobisz. Ja biegam od kilku ładnych lat. Zaczynałam oczywiście po to aby zrzucić zbędne kg. W tej chwili biegam 3 razy w tyg. po 10 km (rekreacyjnie i zajmuje mi to ok 60 minut) ale jem znacznie więcej niż 1000 kalorii. Bieganie to wymagająca dyscyplina, trzeba mieć siłę bo to spore obciążenie dla całego ciała inaczej szybko zakończysz przygodę z bieganiem i spowolnisz metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadlam 1700 kcal i biegalam i nic ... 1500 kcal i biegi i znowu nic ,podjelam decyzje o diecie 1000 kcal ,to jest dopiero 4 dzien w tym 2 razy bieglam , dzisiaj zrobilam 5 km w 38 min .spalilam 380 kcal . Ale po tej diecie plus biegi widze wkoncu ze cos sie rusza z waga . A metaboliz.... hmmmm 2 tyg temu jeszcze nie potrafilam skorzystac z wc przez 3 dni ,od 3 dni chodze codziennie .... wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie 1000 kcal na pewno schudniesz, ponieważ jest to niebezpiecznie mała dawka kalorii. Organizm przy takiej dawce nie może prawidłowo funkcjonować i najczęściej szybki spadek wagi wiąże się z efektem jojo. Najlepiej skorzystać z kalkulatora kalorii, który na podstawie odpowiedniego wzoru, biorąc pod uwagę Twoją obecną wagę, wzrost, wiek i aktywność fizyczną, powie ile kalorii powinnaś przyjmować, by spokojnie chudnąć np. 1 kg tygodniowo. Przecież każdy organizm jest inny, a 1000 kcal nie jest magiczną liczbą. 5 regularnych posiłków i więcej ruchu - taka jest najprostsza dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej jeść trochę więcej, ale więcej się ruszać i dodać dobrą suplementację. ranking suplementów masz na http://rtno.pl, ja zdecydowałam się na zieloną kawę, w rankingu jest na 3 miejscu i schudłam 8 kg w miesiąc. dobre jest w niej to, że jej składnik blokuje wchłanianie cukru do krwi, dzięki czemu można jeść słodycze podczas odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisząc ze spowolnisz metabolizm miałam na myśli sytuacje, że dostarczając mało kalorii organizm przełączy Ci się na tryb "oszczędzania". Nauczy się ze dostaje mało pożywienia wiec musi zacząć gromadzić wszystko co dostanie. Wbrew pozorom może dojść do sytuacji ze wolniej będziesz chudła. Organizm musi wiedzieć ze dostaje w równych odstępach czasu i przez to trawi regularnie. Ja przy diecie 1000 kalorii nie miałabym siły biegać. Jesz cos po bieganiu? to bardzo ważne bo tak jak pisałam bieganie to bardzo obciążający sport angażujący cale ciało, wszystkie mięśnie. Jadłaś 1500 kalorii, biegałaś i nie chudłaś? dziwne.... może jadłaś dużo więcej niż te 1500?. Dla mnie osoby biegającej 1500 kalorii to już rozsądniejsza dawka kalorii przy regularnym bieganiu - ale podkreślam słowo regularnym a nie raz na tydzień przebiegnięte 5 km. Ważna jest tez długość treningu min. 30 minut bo dopiero po tym czasie zaczynasz spalać tłuszcz. Mniej ważna jest prędkość biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na pewno bylo to 1500 kcal ,licze kazdy gram jaki jem, czy to marchew ,czy kawa ,licze wszystko . Zeby nie bylo efektu jojo biegam regularnie co drugi dzien od 4-6 km . No chce sie przekonac czy schudne chciaz 5 kg w miesiac. Zalezy mi na 8-10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak dokładnie nie liczę, tak zresztą radziła mi moja trenerka, która układania mi dietę 1000Kcal. Ważne, że przy diecie się ruszam. Zauważyłam, że nawet jak trochę przesadzę ponad 1000Kcal a popływam lub pojeżdżę na rowerze, to waga spada. A moje 100Kcal wygląda tak: http://aniamatusik.pl/dieta/dieta-1000-kalorii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×