Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała1987

Dieta 600 kalorii

Polecane posty

Gość Mała1987

Witam. Od 2. 01 zaczynam dietę 600 kalorii...pierwszy dzień już za mą i dzisiaj rozpoczynam kolejny. Zapraszam chętne laski do wspólnego odchudzania. Mam 25 lat i duuuuużą motywacje ;). Waga i wzrost w stopce którą za moment zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczerniłam nick i dodałam stopkę. Mam nadzieję, że ktoś się przyłączy do mnie, bo sama mogę walczyć z kilogramami, ale lubię wspierać inne osóbki i sama czasami wsparcia potrzebuję. Chcę jakieś 10 kilo stracić, by do 50 dojść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_457
mala tez myślę o tej diecie mozesz podać jadłospis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że podam :). Przykłady: jogobella light- 90 kal jabłko- 70 kal zupa warzywna na rosołku knorr- 150 kal 2 wafle ryżowe z 3 plasterkami chudej szynki i 2 ogórki kiszone- 140 2 wafle ryżowe z polędwicą- 125 kal banan- 110 kal udko z kurczaka pieczone bez tłuszczu i ogórek konserwowy- 200 kal jogobella light- 90 2 wafle ryżowe z pomidorem- 100 jabłko- 70 2 jajka gotowane i kilka pieczarek marynowanych- 190 serek danio light- 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehaaaeaa
http://www.sfd.pl/Diety_g%C5%82od%C3%B3wkowe-t384532.html "Przepis na szybkie starzenie W pierwszym tygodniu drastycznego ograniczania kalorii Podstawowa Przemiana Materii (PPM) u młodego człowieka wygląda mniej więcej tak jak u sześćdziesięciolatka i maleje ok. 70kcal na jeden kilogram traconej masy ciała. Ciało zachowuje się powoli jak organizm starca i co gorsza zaczyna podobnie wyglądać. W wyniku niedożywienia, bardzo gwałtownie kurczą się i wiotczeją mięśnie, a ponieważ są one głównym miejscem spalanie kalorii, nic dziwnego, że przemiana materii gwałtownie się spowalnia. Ubytek tkanki mięśniowej zastępowany jest szpetnym tłuszczem, w konsekwencji czego ciało przypomina starą, pomarszczoną purchawkę. Waga ciała niewątpliwe się obniża, bo mięśnie przecież sporo ważą, i nawet gdy ich ubytki zostaną zastąpione tłuszczem to i tak jesteśmy kilka kilogramów lżejsi. Dla niektórych osób, szczególnie kobiet, waga ciała jest najistotniejszym wykładnikiem skuteczności odchudzania. Szok następuje dopiero wówczas gdy zamierzają pochwalić się sukcesem na plaży lub intymnie obnażyć swe ciało w obecności partnera. Pamiętajmy, że mięśnie idzie stracić niezwykle łatwo, natomiast ich odbudowanie to proces bardzo trudny i mozolny. Przy diecie 1000 kcal i poniżej, mięśnie usychają jak niepodlewany kwiat, a ich ubytki zastępowane są trudną do pozbycia się tkanka tłuszczową. W prawidłowo pojętym odchudzaniu nie chodzi więc o to by obniżyć ogólną masę ciała, lecz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w stosunku do mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_457
mała dziekuje za podanie jadłospisu a powiedz prosze co sądzisz np o tej diecie? Dwutygodniowa dieta biurowa 3-4 kg w ciągu 2 tygodni Ta dieta została stworzona z myślą o kobietach pracujących. Jej podstawą są sałatki przygotowywane wieczorem, a zjadane następnego dnia po południu. Dania są niskokaloryczne i smaczne. Być może niektóre z nich wejdą na stałe do twojego menu, aby jednak tak się stało, wypróbuj wszystkie, a przy okazji zgubisz kilka kilogramów. Zasady diety: Jada się 5 posiłków dziennie, najlepiej o stałych porach. Jadłospis nie jest niezmienny, możesz dowolnie układać zestawy na każdy dzień (z podanych propozycji), na przykład śniadanie z pierwszego dnia diety, drugie śniadanie - z drugiego, obiad - z szóstego, a kolacja z czwartego. 15 minut przed każdym posiłkiem wypij szklankę niegazowanej wody mineralnej. Jeżeli chcesz osiągnąć swój cel i schudnąć, dietę stosuj przez 2 tygodnie. Możesz ją powtórzyć, ale dopiero po dwutygodniowej przerwie. dzień pierwszy ŚNIADANIE: - 150 g chudego serka wiejskiego, - kromka chleba razowego i kilka plasterków świeżego ogórka, - herbata owocowa DRUGIE ŚNIADANIE: - 2 kromki pumpernikla posmarowanego masłem, - 1/2 świeżego ogórka, - 1/2 pomidora OBIAD: sałatka z ziemniaków: 3 niewielkie ziemniaki ugotuj w łupinach, ostudź, obierz i pokrój w plasterki, dodaj do nich posiekaną cebulę, 2 pokrojone w kostkę ogórki kiszone i 1 łyżeczkę suszonej bazylii oraz kilka kropli oliwy z oliwek PODWIECZOREK: - 2 owoce kiwi KOLACJA: 1 grillowane udko z kurczaka oraz sałatka z pomarańczy (główkę sałaty porwij na kawałki, 1 pomarańczę podziel na cząstki, dodaj do nich 2 łyżki jogurtu naturalnego i wymieszaj) dzień drugi ŚNIADANIE: - herbata owocowa, - 2 kromki chrupkiego pieczywa posmarowane masłem, - 1 plasterek żółtego sera, - 4 liście sałaty DRUGIE ŚNIADANIE: 1 jogurt naturalny z bananem - do kubeczka jogurtu dodaj plasterki banana OBIAD: sałatka z tuńczyka - 1 puszkę tuńczyka w sosie własnym wymieszaj z 1 startą marchwią, 2 łyżkami kukurydzy z puszki, posiekanym szczypiorkiem, 2 łyżkami niskokalorycznego majonezu i 1/2 łyżeczki kurkumy PODWIECZOREK: - 1 jabłko KOLACJA: - 150 g ryby pieczonej w folii z 1 łyżeczką masła, - surówka z 2 filiżanek pokrojonej w paseczki kapusty pekińskiej połączonej z 2 łyżkami jogurtu naturalnego dzień trzeci ŚNIADANIE: - 1 szklanka soku pomarańczowego, - 1 jajo na twardo, - 1 kromka chleba tostowego z 1 plasterkiem szynki drobiowej DRUGIE ŚNIADANIE: - 1 kubeczek chudego serka wiejskiego, - kilka rzodkiewek, - 1 kromka chleba razowego posmarowanego cienko masłem OBIAD: sałatka z szynką drobiową - do 100 g szynki drobiowej pokrojonej w kostkę dodaj pokrojoną 1/2 czerwonej papryki, posiekaną 1/2 cebuli, szczypiorek oraz 1/2 puszki zielonego groszku PODWIECZOREK: - 1 kubek jogurtu naturalnego KOLACJA: 2 ugotowane ziemniaki z dipem szczypiorkowym (1 kubek jogurtu naturalnego zmieszaj z posiekanym szczypiorkiem i natką pietruszki - 1/2 pęczka obydwu) dzień czwarty ŚNIADANIE: - 1 szklanka soku z marchwi, - 1 kubek jogurtu naturalnego z 3 łyżki muesli DRUGIE ŚNIADANIE: - 1 pomidor, - 1 jajo na miękko, - 1 szklanka soku owocowego OBIAD: sałatka z kurczaka - 100 g gotowanego lub pieczonego kurczaka (bez skórki) pokrój w kostkę, dodaj do niego 2 łyżki kukurydzy z puszki, 1/2 pokrojonego w kostkę świeżego ogórka i 2 łyżki jogurtu naturalnego PODWIECZOREK: - 2 mandarynki KOLACJA: surówka z selera - 1/2 selera ugotuj i pokrój w paski, dodaj do niego 1 łyżkę rodzynek i 2 łyżki jogurtu naturalnego wymieszanego z 1 łyżką majonezu, 1 wafel ryżowy posmarowany cienko masłem dzień piąty ŚNIADANIE: - 1 trójkącik sera topionego, - 1 plasterek wędliny drobiowej, - kawałek czerwonej papryki, - kawa z odtłuszczonym mlekiem DRUGIE ŚNIADANIE: - 2 kawałki pieczywa chrupkiego posmarowane masłem, - 1 pomidor, - 1 szklanka soku owocowego i 2 plasterki szynki drobiowej OBIAD: sałatka z ryżem - 6 łyżek ryżu ugotuj na sypko, dodaj do niego 3 pokrojone plasterki ananasa, 1 szklankę jogurtu naturalnego, dopraw przyprawą do sałatek i wymieszaj PODWIECZOREK: - 1 banan lub 2 owoce kiwi KOLACJA: - 100 g grillowanej piersi z kurczaka, - 1 pomidor, - 1 kromka pieczywa razowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Co do diety z sałatkami...wydaje się smaczna i zdrowa, ale ja pozostaje przy moich 600 kaloriach, bo po prostu nie chce mi się trzymać jakiegoś schematu :). Jednak, jeśli masz ochotę, spróbuj, bo nic nie tracisz...poza kilogramami ;P Co do koleżanki ważącej 68 kilo...Moja sytuacja wyglądała tak, że jako gimnazjalistka 70 kilo ważyłam, potem jakoś waga mi do 55 spadła i zawsze jakoś w granicach 55- 60 ważę ( od dobrych 8-9 lat ). Mój cel to jakieś 48- 50 kilo...W sumie pierwszy raz się odchudzam i to głównie po to, by sobie coś udowodnić. 600 kalorii jest zajebistą dietą i można fajne posiłki jeść i głodnym nie być, więc uwierz w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój plan na dzisiaj: 200 ml mleka 0,5 i 40 gramów płatków śniadaniowych- 180 kal wafel ryżowy z 2 plastrami chudej szynki- 90 pierś gotowana z kurczaka i kapusta kiszona- 200 kalorii jogurt jogobella light- 90 kalorii No i kawka dzisiaj tylko czarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_457
no to trzeba będzie próbować.. ja to chyba od 2 dni mam bardzo dobra dietę otóż jem śniadanie jakies kanapki i na tym koniec moja choroba mi na więcej nie pozwala.. ja tam bym chciala ważyć 55kg a mam teraz 68kg całe życie byłam chuda jak patyk a teraz? :( mala a na tej diecie da sie normalnie funkcjonować?? powodzenia !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się normalnie funkcjonować, bez obaw :). Chociaż teraz mam l-4 i leniuchuję, więc jak skończy mi się odpoczywanie i będę musiała iść do pracy to dopiero wtedy przekonam się do końca czy mam siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu autorko na ,
ktorym bedziesz topiku bo nie wiem gdzie dolaczyc a widzialam cie tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u mnie było mało osób troszkę. Ale najchętniej pisałabym tu, bo w sumie prowadzę dietę 600 kalorii i najbardziej TU pasuję. Więc jak będziesz tu zaglądać i zostawiać ślad nie omieszkam TU pisać. Tak przy okazji to już po pierwszych paru dniach czuć lekką zmianę, kiedy się spodnie zakłada...pewnie to sprawa pustego żołądka, ale i tak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł...przeczytałam coś śmiesznego i postanawiam podkręcić poziom trudności swojej diety :P...mianowicie mogę zjeść te 600 kalorii jedynie w godzinach od 9 do 17 :)...jakaś dieta 8 godzinna czy coś w ten dreseń...uważam, że nie ma to sensu, ale jako sceptyk postanowiłam sprawdzić...tak więc moje współtowarzyszki, zjadam niecałe 600 kalorii w osiem godzin i amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiojkikjio00
no to ja tak zamierzam ale 1000 kcal i od 11 do 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :). Raczej uważam, że jedzenie przez osiem godzin śmieci zdrowe nie jest, ale jeśli będziemy jadły mało i zdrowo to spoko...czyli fajnie, przeprowadzamy eksperyment...ty 1000, ja 600 kalorii przez 8 godzinek i nic :)..ciekawa jestem jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdfgvhbj
MÓJ SPOSÓB NA MAŁY APETYT ! Jedyne, co odchudza to umiarkowane jedzenie i dużo ruchu ;) Tabletki, żele, dziwaczne diety itp to tylko sposób na zarobienie na epidemii otyłości. Jednak jeśli ktoś ma słabą wolę i uwielbia jeść, to zdrowe odżywianie może mu przychodzić z wielkim trudem. Tu może pomóc Yerba Mate, która hamuje apetyt, daje uczucie sytości w żołądku, przyspiesza przemianę materii i oczyszcza z toksyn, pijąc Yerbę łatwiej wytrzymamy na diecie- ba, nawet nie zauważymy, że na niej jesteśmy, bo zwyczajnie nie będziemy głodni ;) do tego pobudza lepiej niż kawa, więc jest świetna do nauki ;) Energia, odchudzanie, koncentracja, mnóstwo witamin, magnez, żelazo, potas... Polecam ;) Z autopsji mogę potwierdzić, że faktycznie nie chce się jeść. Schudłam mimo woli, bo pijąc Yerbę, mój żołądek nie domaga się jedzenia zbyt często ;) A kawa już dawno poszła w odstawkę ;) Więcej info o Yerbie przeczytacie na tym blogu ( ma tyle właściwości, że nie dałabym rady tu wszystkiego napisać ;) ) :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioiojkikjio00
ja nie mowie ze 1000 moze mniej zalezy os sytuacji ja nie mam duzo do schudniecia wiec moze mało mi zleci ale sprawdze jak mi brzucch sie zmniejszt moze bo nic juz nie dziala na mnie zmienei nik sorki za pisownie ale pisz e z innego kompa i klawiatura nadaje sie do wymiany zaarz wejde \na swojego lapta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka:)
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghh
Hej kochana ja również mam 25 lat i od 6 listopada schudłam 6 kg bo zrobiłam sobie przerwę w święta i trochę nagrzeszyłam świątecznymi przysmakami ale teraz już koniec zero białego pieczywa, makaronów, słodyczy nie jeść tego to kwestia przyzwyczajenia i piję dużo wody niegazowanej Trzymam kciuki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadłam jajecznica ( 2 jajka i 2 bialka ) z zielonym groszkiem ( 1 lyzka) , kawa z łyzeczka cukru - 215 kcal jesc zaczełam o 13 dzisiaj czyli zaczynma dzis diete 8 godzinn a , moge dolaczyc do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam laseczki ;). Czyli jest nas grupka...Piszmy o naszych spostrzeżeniach, uwagach i tak dalej ;). Ciekawa jestem jakie połączenie da dieta 600 kalorii i 8 godzin haha...Oby pozytywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pozytywne mnie zostało ok 5 kg do zrzucenia i opoma na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jakieś 10 kilosów, więc się nie łam...na brzuch najlepszy jest a6w, bo wtedy serio mięśnie czujesz...a na boczki skręto-skłony i hula hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala pisalas cos na tamtym topiku o zegarowej bo ta 8 godzinna jest inna niz tamta to ktora robisz>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam :)...jedynie tutaj o tym napisałam...ja sobie lubię zresztą modyfikować zawsze cosik...nawet jeśli to moja pierwsza dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×