Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikka 1985

dieta allevo

Polecane posty

Gość mikka 1985

czy ktoś stosuje diete allevo?? u mnie drugi dzień sie zaczął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapisnc
sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka1985
Działanie: Allvo Zupa ziemniaczano - porowa, to produkt należący do rodziny Kick Start - Faza Startowa i jest środkiem spożywczym zastępującym całodzienną dietę o bardzo niskiej wartości energetycznej, stosowaną do kontroli masy ciała. Zupa zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Należy spożywać pięć torebek Allvo dziennie w przypadku kobiet i sześć torebek w przypadku mężczyzn. W ten sposób dostarcza się organizmowi do 800 kcal, w porównaniu do 2000-3000 kalorii, które przeciętnie spożywa się każdego dnia. Różnica pochodzi z zapasów tłuszczu, a efekt potwierdzony został badaniami klinicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka1985
jak juz sie poświecasz i wypisujesz skład zupy i koktajli to dla niewiedzacych mogłas dopisac działanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Działanie wynika ze składu a skład kiepściutki. Głodówka nigdy nie dostarczy ci wszystkich niezbędnych składników a jeśli chodzi o witaminy i mikroelementy zawarte w tym tandetnym produkcie - możesz zjeść chińską zupkę, łyknąć Vigor i wyjdzie na to samo. A o ile mniej zapłacisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na jedynce
zgadzam sie z pulpetowa to sma jak zjesz zupki w granicah kalori tez tyle schudniesz a ile mniej zabulisz kasy i zjesz jaki chcesz smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kryśka
A ja powiem więcej. Możesz zjeść dziennie tabliczkę czekolady (też nie przekroczysz 600 kcal) i też będziesz chudła. Aha... jeszcze łyknąć Vigor :P PS. To produkt dla naiwniaków. Łanie opakowane nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ,akurat
vigor? nie mozna cos innego?, np centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka1985
BO DZIEWCZYNY MUSZA ZROBIĆ REKLAME VIGORA,A Z DRUGIEJ STRONY ODRADZAC WSZYSTKIM DIETE ALLEVO :)NIEMAJA NIC INNEGO DO ROBOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna mgiełka
Ta dieta to badziew. Badziew, badziew i jeszcze raz badziew 🖐️ A ty to reklamujesz już trzecim wątkiem od wczoraj. Daj sobie spokój i poszukaj naiwnych u siebie w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka1985
REKLAMUJE JUZ 3 WĄTKIEM???CHYBA SIĘ Z KIMŚ POMYLIŁAS..Z TEGO CO PISZESZ WIDZE ZE WCHODZISZ NA KAZDE FORUM I ODRADZASZ LUDZIOM TEJ DIETY,NA PEWNO PRZEZ PRZYPADEK TU NIEWESZŁAS SKORO ZARZUCASZ MI ,ZE NA INNYCH WĄTKACH BYŁAM I REKLAMOWAŁAM.CHCIAŁAM SIE TYLKO DOWIEDZIEC CZY KTOS STOSUJE TA DIETE I MA PONIEJ EFEKTY.A WY SIE RZUCIŁYŚCIE NA MNIE.NAPISZCIE NAJLEPIEJ DO ALLEVO I NIECH WYCOFAJA TA DIETE PO CO ZAWRACACIE SOBIE GŁOWE I CZAS SIEDZENIEM PRZED KOMPEM I PISANIEM TEGO SAMEGO ZE TO CHEMIA ITD.CHYBA ,ZE W TEN SPOSÓB ZARABIACIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusieńka
Ale jak można się nie głodzić jedząc 600 kcal? Przecież to jest właśnie głodzenie :). Kupuje się za niemal dwie stówki tydzień głodówki i garść chemicznej papki w kolorowych papierkach zapakowanej w kolorowy kartonik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizkamala
Dziwne, syrop fruktozowo-glukozowy, to główna przyczyna otyłosci Amerykanów, a tu jego zawartosc mozna znalezc w batonikach "odchudzających" Allevo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizkamala
Sama sukraloza nie jest szkodliwa, ale rozkłada się na związki, które są szkodliwe dla organizmu ludzkiego: chloroglukozę i chlorofruktozę. Są one toksyczne, ale w większych ilościach niż te, które znaleźć można w produktach spożywczych. Około 20% sukralozy rozkłada się w organizmie, reszta zostaje wydalona w niezmienionej postaci. Zrodlo: Wikipedia Trujemy organizm chemia i pozniej sie zastanawiamy, dlaczego mamy taka fatalna przemianę materii. Bo jakis madrala wymyslil w jaki sposob zarabiac pieniadze. Ja zostanę przy łykaniu kapsaicyny, w naturalnej formie oczywiscie (pieprz cayenne) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiejka 100 500 100 900
Odżywiam się na zasadzie niskiego indeksu glikemicznego (schudłam 8 kg i utrzymuję tę wagę już 3 lata nie ograniczając ilości jedzenia). Uwielbiam jednak słodycze, więc jak tylko znajdę w sklepie jakiś produkt, który przypomina łakoć i ma niskie IG (są takie), to kupuję, a ślinka mi cieknie po brodzie już w sklepie. Na batonach Allevo jest napisanie "Niskie IG". No, były smaczne. Jakie było moje zdziwienie, jak doczytałam po zjedzeniu skład. Te składniki mają super hiper wysokie IG, a stanowią przeważającą część składu produktów Allevo: cukier, syrop glukozowy (o zgrozo), syrop glukozowo-fruktozowy, mąka ryżowa, glukoza (!); w zupach: modyfikowana skrobia kukurydziana(????!!!), proszek serwatkowy, płatki ziemniaczane. To naprawdę jak zjeść zupkę chińską i przegryźć witaminami. Tych wszystkich składników unikam jak ognia, bo tyje się od nich na potęgę. Schudłam właśnie odrzucając takie substancje. Widzę, że z podanych wyżej przez "ponoć nie każdy" produktów jedynie koktajl truskawkowo-jagodowy ma składniki o niskim IG. W omawianych zupach jest sporo błonnika (w batonikach już nie), a błonnik powoduje obniżenie IG posiłku. Po co jednak w ogóle dodawać te o wysokim IG? A, bo są tanie i powodują, że ludziom bardziej smakuje.. :/ Jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BosaAnula
A mnie sie nie podoba podejście firmy Allevo do klientów. Zadałam przez formularz kontaktowy pytanie do Eksperta - Dietetyka. Brak odpowiedzi, olewka totalna, powtórzyłam (może nie doszło) - olewka. W takim razie odpuszczam - spróbuję czegoś innego a nie syntetytycznego świństwa. Ania B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już 2 dzień na tej dietce - ale odczuwam lekki głód mimo ze jem co 2,5 godziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataja
A ja jestem 11 dzień na tej diecie...Przez pierwszy tydzień byłam tylko na zupkach i koktailach, w drugim tygodniu zaczęłam jesc normalne śniadanie i obiad, resztę posłków zastępując koktailami. Oczywiście nie jem słodyczy ani potraw tłustych, ograniczyłam też potrawy mączne...Schudłam 5,3 kg i może allevo faktycznie nie jest najzdrowsze ale pomogło mi zmienić nawyki żywieniowe, skurczył mi się żołądek i obniżył się poziom insuliny. Przede mną długa walka, bo mma jeszcze do zrzucenia ok 20 kg i allevo potraktowałam tylko jako wstęp do zdrowej, zbilansowanej diety... Szybki spadek kilogramów w pierwszej fazie motywuje...A przecież o to chodzi, żeby w końcu zacząć chudnąć, zwłaszcza jeżeli waga jest dużo za duża jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiejka 100 500 100 900
@ Kataja: Jeśli nie jesz słodyczy i potraw mącznych, to oczywiste jest, że spadł Ci poziom insuliny i schudłaś. Po prostu ograniczyłaś węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym. Allevo akurat tylko w tym przeszkadza, bo ma w składzie węglowodany o wysokim IG. Choć być może jest smaczne i działa motywująco poprzez świadomość, że jesteś na jakimś programie dietetycznym :) No i świetny pomysł z przejściem na rozsądniejsze odżywianie, dzięki temu utrzymasz wagę, do jakiej dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja!
Kasiejka! Rozumiem Twoj zachwyt dieta typu "south beach", niskim IG itd. Sama schodlam na niej kilka lat temu 7 kilo w bardzo krotkim czasie. Niestety probowalam teraz po paru latach powtorzyc ta diete i nie bylo zadnych rezultatow! Przez miesiac wykluczylam wszystkie weglowodany lacznie z owocami czy np kukurydza, gotowana marchewka itd. Nie glodzilam sie, ale nie przekraczalam IG 35! I co?? Nic! Przez miesiac waga spadla o jeden kichany kilogram - a to bardzo zniecheca.. Natomiast w najnowszym ELLE znalazlam artykul w ktorym testuja diete w proszku. Artykul sensowny I efekty tez zadawalajace! Skoro wiec wpieprzanie przez miesiac brokulow i salaty nie dalo efektow - to sprobuje diety z proszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore sie za swoje zycie
Odzywaj sie jak Ci idzie , ja tez kupilam wczoraj zupe ziemniaczano porowa , ale zastapilam nia tylko kolacje .Nie mam tyle sily w sobie by byc tylko na tych zupkach ale bede probowac , moze z czasem przejde na same zupki na pare dni albo chociaz w dni kiedy pracuje ( nie pracuje codziennie tylko wedlug schematu ) .Wczoraj zjadlam lunch- normalny posilek o 13 , potem o 17.30 dwie zupki Allevo w pracy ,ale po 4-5 godzinach zlapal mnie glod niedowytrzymania ( w drodze z pracy do domu ). Kiedys bylam przeciwniczka takich diet ale teraz tez jestem zdesperowana . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolka2
Jest dobrze!!! Dzisiaj zaczynam 6 dzień , chyba kryzys minął.Bo 2 dni bolała mnie głowa ale zjadłam batonik czekoladowy i jak ręką odjął.Dziś czuję się świetnie i 3 kilo mniej.Chyba dam radę.A tobie radzę żebyś pilnowała godzin.I kup sobie batona na tzw. kryzys.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faza startowa
Witam wszystkich - zaczęłam te dietę w totalnie desperacji, w poniedziałek tj.04.03.2013 - pierwszy posiłek to koktajl jagodowo - truskawkowy (brzmi cudnie ) smakuje potwornie jak jakaś ciecz elektrolitowa z zapachem truskawek ...... za 3 godziny szejk czekoladowy (nadzieja, że będzie lepszy) niestety jeszcze gorszy nie do przejścia .. poryczałam się i powiedziałam nie nie będę się katować!!!!!!!! ale kupiłam tego na 2 tygodnie (trochę kasy poszło),,, ok 16 myśle sprubuję zupkę pomieszałam w kubku i wypowiedziałam czarodziejskie słowa : "niech smakuje tak jak wygląda ... proszę!!!! - i wiecie co - okazało sie ,że nie jset taka zła smakuje jak serowa "gorący kubek" knora (więc można zjeść). Poszukałam w opiniach i doradztwach i okazuje sie, że ten koktajl z mlekiem "O" jest do przejścia (może trochę więcej kalori ,ale.... Szejk czekoladowy to poważna przeszkoda///// ale z jogurtem naturalnym bez cukru też można go zjeść - tak, że pierwsze koty za płaty jestem dobrej nadzieji - ale jeśli ktoś zaczyna niech zacznie od zupek - moim zdaniem najlepsza jest ziemniaczano porowa i w kubku ok 250 ml wody (najpierw rozpuszczam w zinmej wodzie tak jak kisiel a później zalewam gorącą i mieszam . Muszę to wytrzymać tylko co później ---- jak utrzymać tę wagę . Na razie nie straciłam dużo 1-2 kg przez 3 dni ale mam nadzieję na więcej Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam kiedyś okres na Dietę Cambridge - takze zupki - pierwsze 4 dni były spoko, nawet mi smakowałao, ale kolejnego dnia, jak tylk otworzylam paczkę z zupką i powąchałam to myslałam, ze zwymiotuję. Leciało mi samą chemią. Dałam sobei spokój. Dziś myślę, ze o głupi pomysł, bo ja lubię jeść normalne rzeczy, więc po cóż zastępować je czymś sztucznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiella
skusilam sie na promocje w rosmannie i juz zaluje tych 35 zł:/ Zapach i smak shaków i zup nie do przejscia dla mnie... wykreca mnie na kazda strone i nawet zatkany nos nie pomaga. Myslalam ze przyspiesze swoja diete ale jednak wole wolniej i jesc smacznie. Odsprzedam za 30zł - 10 torebek - 7 shaków + 3 zupy. monisiella@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka83
Ja polecam diete bialkowa oparta na koktajlach. Sama stosuje od okolo 5 tygodni i jestem mile zaskoczona ( waga spadla o 4 kg - zaznaczam ze mam do zrzucenia jeszcze tylko 2 kg) jesli ktos chce wyprobowac to polecam koktajle MULTABEN -100% skuteczne i smaczne. Kupowalam przez internet za ok 60 zł /opakowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syśka28
ja przez dlugi czas stosowalam slimfast ale efektu nie bylo zadnego . multaben przyniosl zadowalajace efekty ale moglo byc lepiej. w 4 tygonie stracilam 7 kg ale do zrzucenia pozostalo jeszcze 6 . kuracja dosyc droga bo potrzeba opakowanie na tydzien wiec miesieczny koszt to 250 - 300 zl . sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira222222
Witam, ja 3 dzień na tej diecie, przed nią zaczęłam spożywać za duże ilości jedzenia i żołądek mi się rozciągnął ;) Będę ją stosować tylko 2 tygodnie, potem jak już go skurczę łatwiej będzie kontrolować to co zjadam i ilość tego, pracuję teraz bardzo dużo i i tak nie miałam czasu za bardzo na przygotowywanie posiłków więc jadłam co aktualnie mogłam, nie zawsze zdrowego. Ta dieta jest więc akurat dla mnie bo zawsze mogę sobie przygotować z łatwością "posiłek". Nie mam też obsesji że ma być równo 600kcal, ja sobie zjem jabłko czy jogurt i nic się nie stanie, czasem jest to pół kromeczki dietetycznego chleba, świat się nie zawali jak kcal będzie 800-1000, po tych 2 tyg. przejdę ja 1000kcal, po kolejnych na 1200 i czasem może zastosuję jak zaleca producent, by zamienić jakiś posiłek np kolację na odżywczy koktajl, który wcale nie jest taki zły. Muszę też przyznać, że dieta w miarę syci i powoduje, że nie mam ochoty na słodycze, myślałam, że będę chodziła po ścianach i wgryzała się w nie z głodu, a tymczasem od 1 dnia jestem w miarę spokojna i powiedzmy najedzona, tak jak którąś z poprzedniczek bolała mnie pierwsze 2 dni głowa, ale już przeszło. Pozdrawiam prosząc o wypowiedzi i dzielenie się spostrzeżeniami te które stosują dietę (temat wątku na to wskazuje) a nie nie mające co zrobić z wolnym czasem jadowite żmije, które albo nie musiały nigdy stosować diety, albo nie potrafią poddać się żadnej (z braku silnej woli) i wchodzą tu by podżegać i marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgdxvnm
czy w aptece mozna kupic ta diete albo czy jest ona w rossmanie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira222222
i tu jest i tu, w rossmanie już chyba po promocji, w której jedno opakowanie było gratis, ale na allegro można to kupić najtaniej ( o ile promocja w Rossmannie już się skończyła, dziewczyny które to stosują piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×