Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eoska

Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Polecane posty

Zaczynam moja dluga droge przez meke:) Powiem szczerze ze nie bardzo wierze ze mozna na tej diecie zrzucic 5 kilo ale chcialabym aby w te piec dni polecialo mi ze 2/3 to bylabym przeszczesliwa:)Trwa tak krotko i tyle sie o niej naczytalam ze grzechem byloby nie sprobowac na sobie,nic nie trace a moze rzeczywiscie cos schudne...Ja musze zrzucic az 10 kilo,oczywiscie nie wszystko na tej diecie ale wiem z doswiadczenia ze potrzebuje porzadnego kopa w postaci pare kilo na minusie abym mogla odchudzac sie dlugo,wiec zaczynam od jutra:)Dzis jak do tej pory pochlonelam 2 jablka i jogurt wiec niestety dopiero od jutra bede przestrzegac dokladnie jadlospisu:) Czy ma ktos ochote zaczac razem ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze odrazu dodam ze w sylwka nie planuje zadnej imprezki:) Tak jakos wyszlo ze wole zostac w domu a toast wzniesc razem z moim mezem i para przyjaciol niz balowac w tym roku,wiecnie widze powodu dlaczego nie mialabym zaczac diety juz jutro...Toast wzniose oczywiscie winkiem:)No moze sie skusze na odrobine szampana...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starbucks
O co chodzi w tej diecie amerykańskiej, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nikt ze mna nie zacznie to sama bede zapisywac jak mi idzie ... Narazie uciekam i bede w domu kolo 22:00,to odrazu zajrze czy ktos jednak sie przylaczyl..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej!!:) To jest caly jadlospis: 8:00-kawa lub herbata 10:00-trojkacik serka topionego/smak wg.gustu/ 12:00jajko i pomidor 14:00-jablko 16:00-serek bialy chudy lub twarozek wiejski,pomidor 20:00-lampka czerwonego wina Nie jest to moze rewelacja ale mysle ze da sie wytrzymac,chodzi tu bardziej o to zeby nauczyc sie jadac regularnie,no a winko jest na trawienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jeszcze powinnam wam wyjasnic dlaczego napisalam 5-kilo w dwa tygodnie.... A wiec poprostu podswiadomie zalozylam ze nie schudne w 5 dni,wiec jesli bedzie trzeba przeprowadze ja 3 razy.Chcialabym przyzwyczaic organizm jadac do 16:00 i jadac malo,pozatym nie wiem czy wino dam rade pic codziennie,zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Hej. Hej eoska. Jak tam efekty diety. Ja zaczynam od jutra . Może będziemy się jakoś wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Powiem wam ze jestem doslownie zszokowana... jestem po 4 dniach tej diety i czuje sie lekka:) A wiec dzis rano-dokladnie po 3 dniach moja waga pokazala 3 kg mniej:)A bylam pewna ze na mnie ta dieta nie zadziala..Wiem ze to glownie woda ale chodzilo mi spadek wagi i udalo sie ...:) Dam znac jaki bedzie efekt koncowy i nie przestane na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Ja dopiero konyynuję 1 dzień, myślałam ,że będzie gorzej. Jeszcze o 20 mam kieliszek winka, może sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na niej drugi dzien :) ale strasznie dlodna jestem :( i marze o kawie z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie juz skonczylam:) Zostalo mi to winko gdzies za godzinke no i rano podam wam efekty.. Vanesca_-ja tam kawe pilam rozpuszczalna z odrobina mleka/rano/a i tak dieta podzialala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kettii
eoska i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
Eoska. Błagam podaj nam efekty, to będziemy miały motywację. U mnie drugi dzień przebiega lepiej niż pierwszy i mam nadzieję, że wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusiaa22
a czy mozna pic cos na tej dietce??tzn wode niegazowana, herbatki itp??albo np cole light;) odpiszcie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jestem...jestem:) A wiec po 5 dniach ubylo mi dokladnie 3,8 kg:D Jestem szczesliwa bo to ogromnie duzo.. Powodzenia dziewczyny bo naprawde warto wytrwac te 5 dni....Nie wiem jak na was ale na mnie naprawde zadzialala ta dieta...Zastanawiam sie czy od jutra nie zaczac przeprowadzac jej drugi raz... Kalusia-ja pilam mnostwo wody-ok.2 l. i ze 2 czerwone herbaty dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga261111
U mnie to już 3 dzień i od rana przechodziłam kryzys, ale zdrzemnęłam się i jest ok. Eloska coś mało ta twoja waga drgnęła, bo u mnie w trzecim dniu jest ok 3 kg. mniej. Czy przestrzegałaś jej rygorystycznie? No i czy zaczęłaś te tortury po raz drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga-nie przestrzegalam jej rygorystycznie...tzn.kawe pilam z odrobina mleka i twarozek jadlam o 14:00 a jablko o 16:00,dokladnie na odwrot:) Ja tez przez pierwsze 3 dni schudlam 3 kg a potem do konca juz tylko 0,8....Ale i tak jestem szczesliwa bo mialam zamiar poswiecic 2 tygodnie a udalo sie prawie 4 kg po 5 dniach.....Mam zamiar zaczac jeszcze raz od poniedzialku... Awam jak idzie?dajcie znac dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusiaa22
a jakie winko pijesz??pijesz dalej eoska o swoich sukcesach wagowych:)ja zaczynam od poniedzialku:) ile masz wzrosstu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalusia mam 1,70 no i zaczelam z waga 66 kg,a teraz waze dokladnie 62,2:D Fajna jest ta dietka bo szybko zrzucisz pare kilo i masz sile i motywacje by zrzucic wiecej:) Chce zaczac drugi raz od poniedzialku wiec moze podietujemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do winka to zazwyczaj pije wloskie-Chianti-dobre tylko mocne:)U mnie czasem pijamy winko do obiadu wiec takie to mam zawsze:) rozcienczam je z odrobina coca-coli lith ,takie latwiej mi przechodzi przez gardlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA 74
byłam na tej dieci kg wróciły szybciej niż spadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika-mozliwe:)Wierze ci.Ja tez mysle ze mi wroca jak zaczne jesc duzo..Ale zrobie wszystko aby tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Eoska ale Ci zazdroszczę, też się nad nią zastanawiam, właśnie mam 2 tyg na zrzucenie 5-6 kg do soboty 20.Myślisz, że jak jutro zacznę dam radę, taki ze mnie żarłok... Mam 176cm i waże 61, chce 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodzi mnie jojo, przeszłam to kilka razy, teraz już nie dopuszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusiaa22
ja to sie zastanawiam tylko jak na tej glodowce wytrzymam;) nie slabo ci??a jajeczka itp to nosisz ze soba zeby o tych porach jesc?/bo kurcze ja studiuje i tak mysle jak to zrobic??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie
tego sie obawiałam........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę...wolałabym kawkę z mleczkiem i winko półwytrawne, wytrawne to już dla smakoszy... Ale jakbym z taką zmodyfikowaną wersją pociągnęla te 2 tyg, to może 5 kg by spadło, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wimba spadnie,szyciej niz myslisz...;) A do wina dolewaj troche coli zobaczysz jakie jest pyszne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eoska, ok, to ja tu sie melduję jutro na kawie z odrobiną mleka i lecze na wsparcie! Jutro start, ojjjjjjjjj......muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×