Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta cud, czy istnieje?

Polecane posty

Gość gość

Myślicie, że istnieje dieta cud? Tak wiele osób wypowiada się na temat diet czyniących cuda. Myślicie, że jedna dieta może skutkować dla wszystkich osób? Przecież jesteśmy całkiem różni od siebie, nasze ciała potrzebują innych rzeczy, są w różnej kondycji itp. Ja uważam, że dietę trzeba zawsze opracowywać indywidualnie uwzględniając szczegółowy wywiad. Sama osobiście korzystałam z usług dietetyka i widzę teraz rezultaty. Mogę polecić http://hh-life.pl/schudnij-zdrowo-przed-sylwestrem/ maja teraz promocję cenową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moja dieta cud jest: zerwala ze mna dziewczyna ktora kochalem nad zycie, schudlem 4 kg w tydzien. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak na wszystkim, tak i tylko nabijanie kasy.Otyli ludzie są i każdy chce to wykorzystać.Może ta dieta się na tobie sprawdzi a może i nie Raczej trzeba szukać diety która odpowiada obecnemu żywieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiinka
No raczej nie. Można się zdrowo odżywiać i ćwiczyć i tyle. Nie ma diety cud. Ja polecam zerknąć tutaj: http://www.metasport.pl/ fajnie wszystko opracowane jest i całkiem sporo diet w spisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak dieta cud.Mój sprawdzony sposób to dieta 1800 kal zumba i tabletki Foreverslim.Dzięki takiemu połączeniu udało mi się schudnąć 14 kg.I to uważam za ogromny sukces.Bo wcześniejsze próby zrzucenia tego balastu zazwyczaj kończyły się fiaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne reklamy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Każda zmiana sposobu odżywiania na zdrowy jest dietą cud, o tyle o ile wprowadza się tę zmianę na dłużej. Mi bardzo pomaga to, że zamawiam sobie catering z oryginalnych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiinka a jak sobie wyobrażasz odstwawic np pieczywo na całe życie czy ziemniaki ,lepiej zbilansować dietę pozamieniać produkty i zaczynać od tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie na cale zycie sie nie da odstawic wszystkiego , dlatego najlepsze jest mz, wszystko ,ale mniej ;) u mnie sie sprawdza jem doslownie to na co mam ochote ale w mniejszych porcjach czasem zjem wiecej, ale na 2 dzien i nastepny juz ograniczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie odstawiac na zawsze, ale rzadziej robić sobie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie na zawsze odstawic wszystkiego, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaMaśkiwicz
Całkiem fajną metodą jest również jedzenie częściej ale zdecydowanie mniejszych posiłków.Wykluczenie z diety tylko fast foodów dużo daje, a jak problem jest już poważniejszy, to warto zastanowić się nad jakimś zestawem ćwiczeń i suplementacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rennata
Oj istnieje:) ale polega ona na tym że trzeba jeść:P tylko zdrowo, lekko, regularnie i bez przejadania się. Polecam Eat Zone - z nimi da się tego nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yh, i wszedzie reklamy, nawet w poscie autorki. Najwazniejsze jedz zdrowo, troche mniej, duzo sie ruszaj, duzo pij wody,a schudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wszedzie schudne a z brzucha minimlanie, wrrr i jak tu odchudzic ten brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy pragniemy diety cud, sama szukałam jej długo jednak z czasem przekonałam się, że różne eksperymenty diet tylko mi zaszkodziły. Po wszystkich nieudolnych próbach udało mi się jednak rozregulować metabolizm. Udałam się do poradni dietetycznej (Poradnia Cel Gdynia), gdzie współpraca z dietetykiem stopniowo pomagała mi kształcić prawidłowe nawyki, bez popadania w skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmalkaa
to nie od diety zależy sukces, ale od motywacji :P jak brak chęci to żadna dieta nic tu nie wskóra. i warto też dobrac odpowiedni suplement. ja stawiam na te najbardziej naturalne i u mnie szałem były jagody acai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze miałam problem z nadwagą ,walczyłam na różne sposoby ..tabletki odchudzające ,głodówki to powodowało jedynie efekt jojo i zamiast chudnąć kilogramów przybywało co raz więcej .Jakiś czas temu trafiłam na tę dietę http://dieta-luks.pl/44535 ,schudłam już 8 kg i nie ma żadnego efektu jojo ,jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że w przyszłym roku uda mi się wrócić do rozmiaru jaki miałam gdy byłam nastolatką czyli 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj http://fitprojekt.pl Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×