Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alwaysfit.pl

Dieta dla zapracowanych

Polecane posty

Gość gość
ja to juz sie chyba poddaje, dużo pracuje, nie jem do 18 a potem się napycham na wieczór... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynna33
Pewnie, że brak czasu nie jest żadną wymówka. Trzeba się solidnie postarać, żeby schudnąć. Ja sama nie mam zbyt dużo czasu i dlatego do diety MŻ stosuję dokładnie takie kapsułki wspomagające odchudzanie - www.skracaj.com/5946.html . To pomaga, ale muszę się jeszcze postarać, ponieważ mam sporą nadwagę. Potrzebuję zrzucić 13 kilogramów do świąt. Może mi się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka783
ja z braku czasu zdecydowalam się na dietetyczny catering. wiem, że to nie jest tania impreza, ale postanowiłam odzywiać się zdrowo i regularnie za wszelka cenę :) obecnie jestem w trakcie rzucania palenia, redukuje liczbe fajek prawie codziennie. i jestem z siebie dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda taki catering?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka783
wykupujesz sobie taki abonament - na tydzień, dwa lub miesiąc, na konkretną diete z ich oferty. Dowożą Ci codziennie 5 gotowych zapakowanych posiłków do domu albo 2 do pracy (bo sa dwie opcje). musisz je tylko przygrzać i tyle :) ogromna wygoda i opszczędność czasu, choć swoje kosztuje. podrzucam Ci tu linka, tam sa przykładowe dania itp. http://eatzone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też korzystam z cateringu dietetycznego.. super rozwiązane dla leniwych. Tyle że ja zamawiam na oryginalneprzepisy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga82
Z Oryginalnych Przepisów zamawiam jakoś od jesieni, super sprawa. Zdrowe posiłki, codziennie jadam regularnie, pilnuje diety, mam trochę więcej czasu dla siebie, poza tym miałam problemy z podwyższonym cholesterolem a u nich była możliwość dopasowania specjalnej diety dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zapracowana, a wiek już nie ten, więc wybieram się do kliniki gdzie zrobią Mi wszystkie badania, do tego spotkanie z dietetykiem i wtedy profesjonalnie zabiorę się za odchudzanie w wieku dojrzałym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można wiedzieć drogi gościu gdzie się wybierasz do tej kliniki? Ja też szukam jakiegoś miejsca, ale chciałabym coś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlgaaa
Ja słyszałam o La Fuente w Szczyrku. Sama jeszcze nie byłam, ale koleżanka mi polecała. Podobno mają super specjalistów: między innymi dietetyków, także na pewno pomogą z opracowaniem diety nawet dla najbardziej zapracowanych :) A i chwila odpoczynku w spa też się przyda i na pewno wyjdzie na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo Ja szukam takiego miejsca na styczeń, mam urlop i chciałabym trochę popracować nad zdrowiem i figurą, dzięki za podpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlgaOlgaOlga
Najlepszą opcją dla zapracowanych, dla kogoś kto nie ma czasu gotować a chciałby się zdrowo odżywiać i zmienić ogólnie tryb życia na zdrowy (już nawet nie koniecznie schudnąć) jest zamawianie sobie cateringu dietetycznego Fit Diet, gdzie jedzenie dostarczane jest rano na cały dzień (pięć posiłków) - w pojemnikach i torbie termicznej. Mogę komuś podrzucić przykładowy jadłospis nawet, ale mi na tej diecie jest super. Wygoda i komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Jeżeli nie macie pomysłu na to co przygotować np. na obiad po pracy czy po szkole. Zachęcam Was do ściągnięcia aplikacji Dieta dla Lenia. Jest to aplikacja bezpłatna. Aplikacja niedawno weszła do użytku więc czekamy na wasze opinie i sugestie na ich temat. Dodatkowo zapraszam Was do polubienia naszego Fanpage protiger.org , na którym możecie znaleźć porady na temat zdrowego trybu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także należe do osób bardzo zapracowanych na nic nie mam czasu, cały czas w biegu, dopiero na wieczór jem, znalazłam klinikę gdzie dietetyczka przyjmuję do 20.00, zapisałam sie i poszłam. Teraz moge wszystkim polecić ta dietetyczke jest na prawdę dobra, dzieki niej zgubiłam 5 kg i nauczyłam sie racjonalnie odżywiać a to jest najważniejsze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo dużo wody Ja teraz w małych buteleczkach noszę żeby ciągle się nawadniać i grunt to przygotowywać samemu posiłki bo u mnie podstawowy problem był taki że jadłam byle co w pośpiechu i nieregularnie Teraz robię szamę do pracy dodatkowo biorę Novoslim 2 razy dziennie no i jest super wracam do dawnej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandrax

najlepsza dieta dla zapracowanych to catering dietetyczny...  ja jadam z wysmakowani.waw.pl i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Dla mniej lub bardziej zapracowanych sporo sposobów na parę kilo mniej na blogu zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Faktycznie, jeśli nie jesteś fanem gotowania, albo po prostu nie masz na to czasu to catering jest super opcja;) Ja np. zamawiam Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo i smacznie a co ważniejsze regularnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullka

Dokładnie, taka opcja właśnie z tego typu względów jest dla mnie. Nie lubię gotować, nie mam zresztą też czasu na zdrowe gotowanie, więc przyznam że taki catering dietetyczny to super opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek

Serdecznie polecam Wygodną Dietę 🙂 Nie ma to jak porządny catering dietetyczny, od razu poczujesz różnicę. Oszczędzisz masę czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
26 minut temu, Gość palinek napisał:

Serdecznie polecam Wygodną Dietę 🙂 Nie ma to jak porządny catering dietetyczny, od razu poczujesz różnicę. Oszczędzisz masę czasu 🙂

Nie ma to jak zarcie z plastiku, szybsza renta i duzo czasu, ktorego nie bedzie trzeba juz ooszczędzać 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIonka

Ja polecam Optimal Fit. Trochę więcej kosztuje, ale nie trzeba samemu sobie gotować ani wybierać restauracji, w których jedzenie jest zazwyczaj bardzo tłuste. Mi bardzo ułatwia życie, bo odchodzą wszytskie zakupy, wymyślanie, stanie przy garach. Jestem bardzo zadowolona z takiej opcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia990

Zła dieta to przede wszystkim wzdęcia, najlepiej jeść zdrowo..

Ale tak czy inaczej zawsze mam przy sobie Kebene Plus. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prelka
Dnia 17.07.2019 o 16:55, Gość WIonka napisał:

Ja polecam Optimal Fit. Trochę więcej kosztuje, ale nie trzeba samemu sobie gotować ani wybierać restauracji, w których jedzenie jest zazwyczaj bardzo tłuste. Mi bardzo ułatwia życie, bo odchodzą wszytskie zakupy, wymyślanie, stanie przy garach. Jestem bardzo zadowolona z takiej opcji 

sporo dobrego już słyszałam o tym cateringu, na stronie posiłki wyglądają bardzo smacznie, tylko sie zastanawiam czy do Wieliczki dowoża ;/ wiesz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
10 minut temu, Gość prelka napisał:

sporo dobrego już słyszałam o tym cateringu, na stronie posiłki wyglądają bardzo smacznie, tylko sie zastanawiam czy do Wieliczki dowoża ;/ wiesz moze?

Nie ma takiej opcji urzednicze scierwa...Zalatwie was na cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaxx
5 godzin temu, Gość prelka napisał:

sporo dobrego już słyszałam o tym cateringu, na stronie posiłki wyglądają bardzo smacznie, tylko sie zastanawiam czy do Wieliczki dowoża ;/ wiesz moze?

Dowożą. Dowożą do Krakowa i okolic, Wieliczka chyba najbardziej wysunięta ale znam kogoś komu tam dowożą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palpi

Z gotowców można tez spróbować też diety sokowej. U mnie sprawdziły się Sportfood Soki. Są łatwo dostępne, mają opcje 1-, 3- i 7-dniową. Wydaje się krótko, ale to bardzo intensywna kuracja. Najważniejsze, że jest bezpiecznie, bo wartość odżywcza świeżych soków jest bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Ja polecam zainteresowac się dietami pudełkowymi.... duzo czasu sie zyskuje... ja polecam optimal fit w krakowie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×