Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziewczyna123

Dieta jabłkowa - tania i skuteczna

Polecane posty

Jesz naprawdę dużo, a mimo to chudniesz! Dlaczego? Bo jesz jabłka. To fantastyczne owoce. Są pyszne, orzeźwiają, sycą i... odchudzają. Zawarte w jabłkach składniki przyczyniają się do niszczenia zbędnych komórek tłuszczowych. Ludowa mądrość głosi, że wystarczy jadać jedno jabłko dziennie, aby być zdrowym i szczupłym. I jest w tym dużo racji. Żaden owoc bowiem nie zawiera jednocześnie aż tylu wartościowych składników - jest w nim ponad 300 ważnych dla zdrowia i urody substancji. Są to m.in. witaminy B i C oraz sole mineralne: jod, potas, wapń, fosfor, sód, żelazo. Mają wprawdzie także cukier, ale jest on łatwo przyswajalny. Jabłka są jednym z najbogatszych źródeł błonnika pokarmowego. Jego zadaniem jest regulowanie i przyspieszanie procesów trawienia. Błonnik ma zdolność wchłaniania wody, dzięki czemu zwiększa się objętość pokarmu - pęcznieje on bowiem w żołądku i daje uczucie sytości. Niska kaloryczność tych owoców (tylko 46 kcal w 100 g) powoduje, że możesz ich zjeść dużo, zachowując szczupłą sylwetkę. Obecne zaś w jabłku pektyny oczyszczają jelita i pomagają usuwać produkty przemiany materii. Niezwykle ważną rolę odgrywają też kwasy organiczne (cytrynowy i jabłkowy) - wytwarzają one specjalny rodzaj białka, utrudniającego odkładanie się tłuszczu w komórkach. Jedz i ruszaj się !! Jeśli masz niewielką nadwagę, skorzystaj z naszego trzydniowego jadłospisu opartego na jabłkach. O tej porze roku jest ich w sklepach pod dostatkiem i właśnie teraz są najtańsze. Podczas tej smacznej diety nie będziesz chodziła głodna, a i tak zgubisz 2-2,5 kg. Pamiętaj tylko, jak zawsze, o niezbędnej dawce ruchu. Po zakończeniu tej krótkiej diety nie rezygnuj z codziennego zjadania 2-3 jabłek. Sięgaj po nie zamiast po inne przegryzki, a bez trudu utrzymasz szczupłą figurę. JA ZACZYNAM OD JUTRA:D ZOBACZYMY CO Z TEGO WYJDZIE ;) KTO SIĘ PRZYŁĄCZA?? Z A P R A S Z A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja byłam na diecie jabłkowej:):)przez 3 dni jadłam tylko same jabłka i do tego piłam zieloną herbate,rumianek,dziurawca i melise. Schudłam 2kg:)a po zalonczeniu dietki zmieniłam nawyki zywnosciowe i schudłam jeszcze 3kg i waga utrzymuje sie do dzisiejszego dnia a mineło 5 miesiecy:).pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jabuszka jesz kiedy masz ochotkę czy jak;> bo ja jem kapuśniak dietetyczny i wcinam jabuszka;p i teraz zjadłam 2 to utyję czy nie? zjadłam przed 8 2 jablka potem o 15 talerz zupki i teraz 2 jabuszka bo dopiero mi si ejesc zachciało;) i mam nadzieję , że jak tak jem, to nie utyje z tym kapusniaczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale interesuje mnie jak dlugo moge byc na tej diecie...3 dni, tydzien, dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkihd.ahdbjksfd
izulka---->>> a skad ty jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugi dzien troche mi słabo było,bo to jest dieta oczyszczająca wiec oczyszcza z toksyn itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszo z jabłonki
i jak ktos skorzystał z tej dietki??? jak to jest ...czy pare dni wczesniej trzeba zrezygnowac ze słodyczy i wedlin?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje..czka
ja obecnie jestem na niej drugi dzień .wczoraj zjadłam 3 jabłka i tyle w zupełności mi wystarczyło (pewnie organizm był przesycony przez wekendowe ojadanie).staram się dużo pić.mam zamiar być na niej 3 dni,potem pomyśle nad dalszą strategią odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłka i bedzie ok
maje..czka i jak z ta dietką udało sie ??jak samopoczucie??? Ja zaczełam od dzisiaj i zjadłam 7 jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsf
ja własnie niewiem ale to trzeba tylko jabłka jeść czy co??? mozna normalnie inne tez tylko ze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłka i bedzie ok
ja znam tylko dietke TRZY DNIOWA co sie same jabłuszka je dowoli:):) to jest dieta na oczyszczenie i przy okazji mozna schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofiii
Ja chętnie się przyłączę:) Jestem ciekawa efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1979....
teraz to dobrych jablek nie ma,ale mozesz za to wcinac truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne bzdury
znam osobę która codziennie zjada z kilogram jabłek i wcale nei jest szczupła "Zawarte w jabłkach składniki przyczyniają się do niszczenia zbędnych komórek tłuszczowych." niby jakie ? chyba cukier ;-) nie chudnie się od tego co się je a jedynie od tego czego się nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka-oliwia
Jestem na diecie jabłkowej drugi dzien. Wczoraj wszystko bylo ok, na obiad zjadlam nawet jablka upieczone w piekarniku. :) Dzisiaj tez jestem dzielna, ale odczuwam lekki spadek formy, strasznie sie mecze i troche boli mnie glowa. Ale tak to juz jest w przypadku diet oczyszczajacych. ;) Na diete zdecydowalam sie nie tyle, by schudnac, ile odtruc organizm, poniewaz przez ostatnie 3 miesiace bylam w ciaglym biegu i niei dbalam o diete. :) Mysle, ze bede ja powtarzac co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę temat,żeby nie zakładać nowego.Spróbuję tych 3 dni na jabłuszkach,jeśli nie schudnę to chociaż troszkę oczyszczę organizm.Jeśli ktoś się przyłączy to fajnie,jesli nie to trudno,będę najwyżej pisać sama ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikis
Mam pytanko. Ja mam dość dużą nadwagę. mam 163 cm przy wadze 67kg (beczeć się chce ze tak się zapuściłem). Czy taka długotrwała dieta np dwutygodniowa połączona z ćwiczeniami będzie dawała takie same efekty? Chce schudnąć gdzieś 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butter
ciekawe czy ta dieta działa d; osobiście mierzę 164 i ważę 53 kg , nie mam nadwagi ale chcę schudnąć do wakacji . Jestem ciekawa czy dieta działa, i czy przypadkiem nie wytąpi efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisss..
Ja jestem w trzecim dniu tej dietki i trzymam się świetnie, tylko, ze ja pije także soki takie jak Tarczyn czy Kubuś myślicie, ze to szkodzi? Ostrzegam tylko, że ja przez tą dietę zepsułam sobie zołądek, ale i tak się dalej odchudzam, co mi tam...Ja jem 3 dni jabłka i 4 dzień normalnie tylko mniej no i później znowu tak samo...Narazie schudłam 5 kg. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki20
A ile tych jabłek powinno się jeść dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judys:)
Hej Laski :) jestem z wami zaczynam od dziś co prawda zaczełam od wczoraj ale jadłam tez normalny obiad :) wiec zaczne od dzisiaj same jabłka i od czasu do czasu jakieś normalne jedzenie w stylu jajko czy cos zeby na głowe nie dostac hihi :D:D wzrost 170 cm WAGA 60 kg cel 58kg cel 55 kg i jestem w niebie :):) odezwe sie za 3 dni :) naj ważniejsze że jesteśmy razem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
agus903 brawo! :) Ja od dziś jestem na tej diecie. Także trzymam się zasady: Głodna? sięgnij po jabłko! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam tę dietę od jutra :-) Chyba pójdę w Twoje ślady agus903 i będę jadła po 4 jabłka dziennie, bo widzę, że masz niezłe rezultaty. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×