Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamma77

dieta konrada gacy- kto zna???pomóżcie

Polecane posty

bardzo mi zależy żeby zacząć jego dietę i plan treningowy.jego efekty są spektakularne(program chudniesz-wygrywasz zdrowie) szczerze nie stać mnie na wykupienie abonamentu u niego. może możecie pomóc-liczę na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniks gratuluje spadku wagi:) zazdroszcze . może pamietasz coś bliżej o tym topiku bo nie mogę go odnależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że takie małe zainteresowanie topikiem. podobno w grupie siła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiiii
Ta dieta to jakiś żart? czy to jest na poważnie wzięte z tego programu? aż nie chce mi się wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunadiecie
ta dieta jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nikt nie jest zainteresowany :( "wejdźcie na chudnij-wygrywaj zdrowie'' to nie blef tylko szokujące efekty ,jestem pod ogromnym wrazeniem. Nikt z was się tak nie odchudzał tą metodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darok
...szkoda, że nie ma dalszej części, bo zainteresowała mnie ta dieta. Pewnie nie chodzi się głodnym. Czy ktoś to stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaz
od rana szukam tej diety, bo dzisiaj w DDTVN oglądałam tych co schudli po ok.80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te diety was zabiją, zobaczycie. Nie teraz, ale nie spodziewajcie się tego, że za 10 lat będziecie się cieszyć dobrym zdrowiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która jest z powiatu
smalec??????????? a cholesterol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli32
Witajcie.A co z dietą w 5,6 itd.tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli32
A jak wchodzi sie na ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rylka
piąty tydzień kto zna i co dalej,kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obesitas
30 stka,a ty nie możesz wkleić po prostu linku do topiku melliski?Nie mogę go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga212
to dieta dlA ZAWODNIKOW SUMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka29
od dwoch tygodni zastanawiam sie nad dieta..i jak wiele jest ludzi na swiecie tak wiele jest opinii na ten temat czy wlasnie ta dieta jest zdrowa czy nie..postanowilam sprobowac jednak nie wiem o co chodzi w rejestracji z tym loginem osoby polecajacej:( ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko oooooooooooooo
smalec bleeeeeeeeeeee tego w ogole sie nie powinno jesc a co dopiero na diecie!!!!!!!!!!!!!!!!!! pogielo was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
A czemu akurat jego dietę ? Szczerze mówiąc nie słyszałam nic o jego diecie i ciężko coś powiedzieć ale wiem co mi pomogło. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reńka97
Witam Kobietki:) Tak sobie czytam o tej diecie Gacy już miej więcej wiem jak ona wygląda do 8 tygodnia ale co dalej???? Jestem chętna do przystapienia ale kota w worku nie chce 300 zł to sporo. Na stronce Gacy tez tak opisali ta dietę że pożal się. Jak zapłacisz to się dowiesz ale. Proszę jeśli ktoś już przeszedł przez 8 tydzień a najlepiej jeśli już zakończył dietę o napisanie co jest dalej i jak to wygląda. Kiedy i ile trwa wyprowadzenie z diety??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle36
zastanawiam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti70
Ja byłam na tej diecie 2 lata temu. Klb gacy jest w Lublinie i w zamościu. W 2 m-ce schudłam 10 kg. Rzeczywiście w 1 tygodniu chudnie się 4 kg, w drugim 3kg, a potem wolniej, ............ale jak się przestanie jeej stosować to waga wraca jeszcze z nawiązką. Mi przybyło 13 kg. Wiem, że spośród około 12 znanych mi osób, tylko jedna osoba nie wróciła do poprzedniej wagi. wszystkie inne po jakimś czasi z powrotem utyły. Niestety. Ale na początk efekt jest spektakularny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga3110
Czesc kobietki, ja stosowalam te diete przez kilka tygodni I efekty byly super, ale nie dalam rady doprowadzic jej do konca I dzis wszystkie zgubione kilogramy wrocily :( mimo to wiem ze dieta jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris2222
Witam chcę zacząć tą dietę , czy ktoś wie jak stosować ją dalej żeby nie utyć z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×