Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vampiria84

DIETA MARGITA (7 - 10 kg w 14 dni) !!!

Polecane posty

Światowej sławy słowacki artysta Stefan Margita kilka lat temu rozpropagował odchudzające menu. W ciągu dwóch tygodni można dzięki niemu schudnąć 7-10 kg. Dwie główne zasady to spożywanie tylko trzech posiłków dziennie ,a czasami nawet mniej i wykluczenie węglowodanów. Dieta słowackiego artysty przypomina pod względem doboru składników popularną dietę Atkinsa. Słodycze są surowo zabronione! Jadłospis opiera się na produktach o niskim indeksie glikemicznym, uwzględniając przede wszystkim białko. Zapewne niektórych ucieszy fakt, że produkty, przy których nie została w menu określona wielkość porcji, można jeść w dowolnych ilościach. Podczas kuracji odchudzającej Stefana Margity nie wolno spożywać alkoholu, za to należy pić dużo wody (może być gazowana). Poza tym trzeba ograniczyć sól i przyprawy. Dzień 1. RANO: czarna kawa POŁUDNIE: dwa gotowane jajka i gotowany szpinak WIECZÓR: grillowany stek, sałata i owoce Dzień 2. RANO: rogalik, czarna kawa POŁUDNIE: grillowany stek, sałata i owoce WIECZÓR: szynka Dzień 3. RANO: bułka i czarna kawa POŁUDNIE: dwa gotowane jajka, sałata i pomidory WIECZÓR: szynka Dzień 4. RANO: bułka i czarna kawa POŁUDNIE: gotowane jajko, ementaler i gotowana lub surowa marchewka WIECZÓR: jogurt naturalny i owoce Dzień 5. RANO: tarta marchewka z sokiem cytrynowym i czarna kawa POŁUDNIE: duszona lub gotowana ryba i pomidory WIECZÓR: grillowany stek i sałata Dzień 6. RANO: bułka i czarna kawa POŁUDNIE: grillowany kurczak WIECZÓR: dwa gotowane jajka i duszona lub surowa marchewka Dzień 7. RANO:herbata z cytryną POŁUDNIE:owoce WIECZÓR:dowolne danie, które najbardziej smakowało ci w ciągu ostatniego tygodnia Dni 8.14. Wszystko powtarzasz w tej samej kolejności Startuje jutro z tą dietą jako wstępem do dalszego odchudzania, moja siostra schudła na niej 7 kg i 2 miesiace trzyma wagę ;) U mnie przy wzroscie 175 waga 76,5 :/ Nie ukrywam, ze chciałabym schudnac jak najwięcej w przeciagu tych 2 tygodni, gdyz dzis dowiedziałam sie o balu karnawałowym za 2 tygodnie i przydałoby sie trochę ogarnąc do tego czasu, takze zeby wzmocnic efekt dołączę do diety ćwiczenia ok 1 h dziennie, a później przejde na 1000 kcal. Zapraszam do wspólnego dietkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszym dniu na wadze - 1,5 kg (wody hehehe ;) ) popijam sobie kawkę, później zjem rogalika, jak fajnie,ze na tej diecie jest pieczywoi naczej bym chyba nie dała rady, bo to noja słabosc, większa chyba niz słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laakalayta
ta dieta jest podobna do kopenhaskiej myslisz ze ta jest lepsza? a jaki rogalik mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laakalayta
a bułka jaka duza? i czy to sie wazy czy tak na oko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laakalayta tak jest podobna do kopenhaskiej, spadek wagi porównywalny wg tego co czytałam, produkty, przy których nie została w menu określona wielkość porcji, można jeść w dowolnych ilościach więc to takze na plus w tej diecie, a jesli o pieczywo chodzi to ja zamiast bułki czy rogalika jem grahamkę, tak robiła tez moja siostra stosując dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laakalayta
a ten rogalik to moze byc słodki? z masa? czy nie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laakalayta nic nie ważę, ale myślę, że umiar raczęj wskazany więc jasne, ze nie jem kilogramowego steka na raz ;) sałatą na to konto można się zapchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
da sie wytrzymac na tej diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
raczej mi ona przypomina kopenhaska a nie atkinsa nawet 1 dzien jest taki sam jaka na kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska211 poki co nie narzekam, nie ma okreslonych porcji, więc można jeść "do syta", do mięsa robie całą michę sałaty czy brokuł, dziś do obiadu owoce jeszcze mam, więc nie jest źle, nie jest tak restrykcyjna jak kopenhaska np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochylam glowe nad glupota
"Dwie główne zasady to wykluczenie węglowodanów" - więc co tam robią rogalik i bułka??? Dziewczyny, myślcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owoce???????????
skoro w diecie jest zero słodyczy to dlaczego w menu masz owoce? Cukrów tam od groma dziwna ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
w sumie na kopenhaskiej tez sa owoce i grzanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owoce???????????
dieta nie pasuje w ogole do tego co opisałaś, ale patrzac na skład to rzeczywiście mozna na tym zjechac bo w kolko jesz to samo i nie duzo, dieta jak dieta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
i ja robicie bo wy pewnie z kopenhaskiej jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem,
na kopenhaskeij sie wiecej schudnie i bardziej skurczy zoladek bo tu te bulki i rogaliki i owocow za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
vampiri a gdzie rozpiska na 8 dzien????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
aha 8 dzien to taki sam jak 1 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska211 tak, później powtarzasz od poczatku :) a do reszty to dieta ta kiedyś byla opisana w Super Linii, nie wymysliłam tego co napisalam tylko wkleiłam z ich strony, więc nie do mnie pretensje za niejasnosci :) jakby ktos chciał poczytac http://superlinia.pl/artykuly,i,15725,dieta_spiewaka_operowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zaliczyłam obiad( ledwo dokończyłam ;) i 50 minut na orbim, wieczorem jeszczeraz 50 minut planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień trzeci.... na wadze kolejny kilogram mniej od wczoraj, czyli razem 2,5 :) uwielbiam tą dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnac 5kg
bym chciała :P) ale te oststnie kg najmniej zlatuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaraiaaaaa
ma tyle kalori co bułka mam 7 kg za duzo,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia92
Witam, Od dziś zaczynam dietę- mam nadzieję że uda mi się wytrwać :) 2 lata temu byłam na diecie dukana i udało mi się stracić 10kg. Niestety waga wróciła, lecz nie przez efekt jojo, lecz przez tabletki antykoncepcyjne. Mam nadzieję, że wsparcie innych odchudzających mi pomoże- razem raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnac 5kg
ja dopiero zaczne od 13 lutego bo jeszcze wiele pokus tłusty czwartek, i ostatni dzien karnawału wiec dopiero po zeby sie ie złamac potem bo wiem jak to jest z moja silna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnac 5kg
ja biore anty od b dawna i nie tyłam a te 5 kg to tylko z brzucha :P) mzoe nawet2 by mi starczyło byle sie zmniejszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnac 5kg
ja chce skurczyc zoladek mysle nad ta albo nad kopenhaska ( tu sie je wiecej )P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaraiaaaaa
a co to za rogalik mzoe byc seven day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szaraaaiaa
jasne, można też zastąpić pączkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaraiaaaaa
Vampiria wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×