Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nescafe 1

Dieta OXY dzisiaj startuję

Polecane posty

Gość Nescafe 1

Witam. Szukam koleżanek które dotrzymają mi towarzystwa i wspomogą w chwili załamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe blue
na czym polega ta dieta OXY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
jest podobna do dukana tylko że w niej jest dodatek białka warzywnego. Jest kapusta kiszona,pomidor ogórek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
np. dzisiaj na 1 śniadanie zjadłam jogurt naturalny z otrębami pszennymi, do tego herbate zieloną i wode. na 2 śniadanie serek wiejski z średnim pomidorem i tęż herbatę,można zamienic na kawę. obiad,ryba z folii z sałatą zieloną teraz na podwieczorek mam kefir z żurawiną i trębami i na kolacje pewnie zjem tą rybę co miałam na obiad,albo nie wiem zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
a no i dużo wody. Przed każdym prawie posiłkiem to jest 500 ml a po jedzeniu 250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Znalazłam właśnie wątek podobny do mojego. I pewnie tam siedzi większość dziewczyn,ale ja chciałam założyć swoją grupę wsparcia. Może się któraś przekona do niej i będziemy się razem wspierać. Wcześniej podałam przykładowy jadłospis. Zresztą zapraszam wszystkie chętne dziewczyny,nie tylko na OXY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Myślałam ze jednak znajdzie się ktoś kto dotrzyma towarzystwa. Trochę szkoda. Będę przez kilka dni pisząc co jem. Może jednak. Wiec tak. Pierwszego śniadania nie zjadłam bo późno wstałam. Na drugie miałam jogurt naturalny z otrębami pszennymi i kawę bez mleka i cukru. Oczywiście przed jedzeniem 500 ml wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Witam. Zaczynam drugi tydzień i mam 3 kilo mniej.Więc warto :) Jak znajdzie się jakaś chętna na dyskusję to chętnie opiszę co jadłam :) A podejrzewam że pewnie jak bym się ściśle trzymała diety to było by dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena666
ja nie mam opisu diety , a na zakup mnie tearz nie stac ale moge byc na innej diecie , i tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna diete sobie ulozyc samemu? gdzie znajde jakies zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Podam Wam mój przykładowy jadłospis,i możecie się tym kierować. jest trochę monotonna,ale ogólnie mnie pasuje :) Ja idę z dużej wagi. Więc tak: Ogólna zasada jest taka że trzeba jeśc regularnie 5 posiłków co 3 godz. ( mam z tym mały problem jak gdzieś wychodzę i jak jest tak gorąco) Przed każdym posiłkiem trzeba wypić 0.5 litra wody. 1 śniadanie którego nie jem bo dość późno wstaje i nie mogę się wyrobić z czasem ;) : jogurt naturalny z otrębami pszennymi zielona herbata 300 ml lub kawa woda min 250 ml 2 śniadanie 0.5 l wody serek wiejski 200 gr i średni pomidor, herbata 300 ml woda 250 ml obiad 500 ml wody ja mam dzisiaj rybę w foli sałatkę zieloną z ogórkiem odrobina oliwy i przyprawami podwieczorek 500 ml wody żurawina suszona 2 łyżki otręby owsiane 2 łyżki 200 ml kefiru wszystko zmiksować i wypić bądź zjeść :) kolacja tuńczyk w sosie własnym fasolka z puszki herbata plus woda przed i po posiłku Zamiast ryby może być pierś z kurczaka bądź indyka Można zrobić placuszki z otrąb z żurawiną jajko na twardo twarożek z rzodkiewką twarożek ze szczypiorkiem pasta z jaka z serem białym a i na każdy podwieczorek czy tam śniadanie ten shake z żurawiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam gdzies wiecej przepisow na necie ale nie moge znaleac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
o nie napisałam że jeszcze można kabanosy drobiowe. Zapraszam wszystkich chętnych :) Napiszcie z jakiej wagi stratujecie :) Ja stratowałam z wagi 86 kg więc sporo. Miałam problemy z regularnym jedzeniem bo potrafiłam cały dzień nie jeść a wieczorem podjadałam. Do póki pracowałam to było oki,jak zaczełam chorować to się posypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna jeszcze kapuste kiszona, łososia i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Interesuje mnie dieta oxy. Chciałabym jej spróbować. Waże 86 kilo także mam sporo do stracenia. czy mogłabyś napisać jadłospis dla pierwszego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze cos jeszcze dopisujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak nie mam rozpiski , to trudno mi bedzie ja chyba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Nie mam dokładnego jadłospisu,ale mam produkty które można jeść i według tego sobie robię rozpiskę. Widocznie coś to daje skoro spadło mi 3 kg. I tak jak pisałam nie trzymam się strikte tego. Mam małe grzeszki na sumieniu ;) Gosiek- tak jak pisałam dostałam spis produktów od koleżanki i z tego sobie ukladam jadłospis. Na początek proponuję spacery,bo ja wczoraj trochę pobiegałam z synem i dzisiaj mnie lewe biodro boli.Więc powolutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to ten spis co napisalas? bo brakuje mi tam niektorych produktow. moze dopiszesz jak masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz napisać co ty jadłaś w pierwszym tygodniu. będzie mi łatwiej jak będę miała gotowy jadłospis. wiem idę na łatwiznę:-) a co do biegania dam rade lubię ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o zakupie tej diety ale trochę się boję że zapłacę a mi ją nie prześlą:-( Byłoby łatwiej jakby był dokładny jadłospis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z kolei mam złoga na nerce ( maego) i nie wiem jak bym sie czula na niej , choc chce sprobowac, ale moze jak zakupie okaze sie ze nie dam rady po paru dniach jej stosowac i nicic z diety pewnie nie powinnam diety tej stosowac ale to tylko 21 dni, na dukanie to juz długo trzeba byc zadne diety na mnie nie dzialaja i pomyslalam o tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te otreby to owsiane> moczyc je wczesniej w wodzie czy takie suche sie miksuje ja chyba dam sok zurawina bez cukru 100 % bio taki z apteki zamiast tej suszonej , chyba mniej kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Gościu-brakuje dość sporo,ale są to produkty których nie kupowałam. Dla tego ich nie ma :) Gosiek-jadłam monotonnie więc nie wiem czy Ci będzie pasowało :) Więc tak: 1 Śniadanie jak pisałam brak :) 2 Sniadanie to albo ten jogurt z otrębami 175 gr plus 2 łyżki otrąb pszennych lub ten serek wiejski z pomidorem Obiad: ryba (dorsz lub miruna) z folii z koperkiem i kapusta kiszona z papryką :) Podwieczorek: 2 łyżki żurawiny,2 łyżki otrąb owsianych, 200 ml kefiru. Wszystko zmiksować. Kolacja: Tuńczyk w sosie własnym i trochę fasolki białej z puszki :) 2 dzień ; 1 śniadanie brak 2 śnadanie serek wiejski z pomidorem,herbata zielona Obiad: znowu ryba z folii tym razem z pomidorem :) Kapusta kiszona bo uwielbiam :) Podwieczorek : Żurawinowy shake :) Kolacja: kabanosy drobiowe z pomidorem . 3 dzień 2 śnadanie; jogurt naturalny z otrębami obiad: sałatka -ogórek,pomidor,kapusta (byłam po za domem ) Podwieczorek; żurawinowy shake kolacja; serek wiejski z pomidorem. 3 dzień: śn: pasta z jajka z serkiem biały i szczypiorkiem obiad; pierś z kurczaka z folii (można przyprawić według gustu) i sałata zielona z ogórkiem podw. to samo co poprzednio kolacja; tuńczyk 4 dzień śn: serek z pomidorem obiad; ryba podw. Shake kolacja;fasolka szparagowa i tak się to u mnie kręci w koło :D pamiętać należy żeby przed każdy posiłkiem wypić tą wodę i po posiłku. W trakcie też piję się tą herbatę,najlepiej zieloną,ale jak ktoś nie lubi to może być zwykła lub kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
gościu- przy tej diecie trzeba bardzo dużo pić . Ale nie wiem czy możesz. Musiała byś się zapytać lekarza. Co do soku to pewnie to można zamienić,ale ja jestem łasuch więc dla mnie jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Otręby suche się daje. Gosiu- nie wiem, nie kupowałam więc nie doradzę. Jak znajdę rozpiskę tych produktów to Ci napiszę, bo przeszukałam cały komputer, i nie wiem gdzie go mam :( Mam nadzieję że mąż mi go nie wykasował :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okey , dziekuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×