Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgochaa

dieta tasiemcowa

Polecane posty

Gość malgochaa

Hej! Słyszeliście o diecie tasiemcowej? Ktoś próbował? Napiszcie czy wam pomogło, i czy faktycznie mieliście jakieś skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale nie moge sie powstrz
nie sadzilam,ze w Polsce sa takie ciemne masy jak ty, zawsze sie zastanawialam jaka kretynka trzeba byc,zeby robic cos takiego dla wygladu:O co toba kieruje?? sorry,nie moglam sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
zjadanie tasiemcó,to ma byc ta dieta tasiemcowa??i gdzie kupujesz tasiemce??jak je przyzadzasz,jestem tez ciekawa???uzbrojone tasiemce???hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale nie moge sie powstrz
gówno też byś zjadła gdybyś miała po nim schudnąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
Głupoty gadasz sorry ale nie moge sie powstrz,nie pisz wiecej,nie znasz sie ,nie pytany nie odpowiada,sama jestes gówno,napisz wiecej cos o tych tasiemcach Małgosiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok szok!!
- Dieta tasiemcowa jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Do początkowych skutków ubocznych należą: bóle brzucha, nudności i wymioty, biegunki lub zaparcia, ogólne osłabienie i utrata masy ciała. Rozwijający się w jelitach pasożyt może doprowadzić do anemii lub awitaminozy, czyli niedoboru witamin, a w konsekwencji do różnych zaburzeń funkcjonowania organizmu - ostrzega Marta Michalak-Tomasik. - Niektóre rodzaje tych pasożytów mogą przedostawać się z jelit do innych tkanek i narządów, m.in. do wątroby, płuc, a nawet oka czy mózgu, powodując ich uszkodzenie. Objawy choroby mogą rozwijać się nawet kilka lat i zakończyć śmiercią. Leczenie jest długotrwałe i wymaga stosowania silnych leków, a w skrajnych przypadkach niezbędne jest leczenie chirurgiczne - dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie czy wam pomogło, i czy faktycznie mieliście jakieś skutki uboczne a kurwa:P:P a Ty w ogole wiesz CO TO JEST TASIEMIEC? Czy jeszcze na biologii tego biedne dziewczę nie przerobiło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
jaki tam szok pozniej tasiemca sie zabije i wydali,ale napierw wykorzysta,to jaki ten tasiemiec ma byc??chyba uzbrojony???ale gdzie go kupic??hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety czytajcie ...
W Polsce nowy szał: dieta, która działa, pozwala schudnąć kilkanaście kilogramów w krótkim czasie. Bez głodówki, odmawiania sobie czegokolwiek. A że przy okazji można stracić zdrowie? Co tam, nikt o tym nie myśli. Dieta tasiemcowa popularna była w latach 30. XX wieku. Plotkuje się, że słynna śpiewaczka operowa, Maria Callas, straciła dzięki niej kilkadziesiąt kilo. Oficjalnie zapewniała jednak, że to zasługa nowego, zdrowego trybu życia. Niestety, dieta tasiemcowa ze zdrowiem ma niewiele wspólnego. I co gorsza robi się w Polsce coraz popularniejsza. Polega ona na połknięciu tabletki z główką tasiemca. W ciele chętnego rozwija się niebezpieczny pasożyt, który może nawet doprowadzić do śmierci. Standardowymi objawami są spadek wagi, mdłości, bóle głowy, infekcje, często też biegunka. Nosiciel pasożyta jest wycieńczony, powoduje to anemię i awitaminozę. Jak podaje Wikipedia, przewodu pokarmowego tasiemiec uzbrojony może się osadzić w mięśniach i narządach wewnętrznych człowieka jako larwa wągier. Szczególnie niebezpieczne są przypadki osadzenia larwy w mózgu, uciskając go może ona wywoływać objawy podobne do padaczki, halucynacje i inne zaburzenia emocjonalne. Leczenie jest długie, nierzadko wymaga interwencji chirurga. A najdziwniejsze jest to, że ludzie gotowi są zapłacić, by umiejscowić takiego pasożyta w swoich jelitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
dlaczego tak sie dziwisz???ludzie dzis zrobia wszystko dla sławy i wygladu,krótko ale dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety czytajcie ...
Dal mnie to jest chore :( Też jestem gruba ale w życiu nie połknęłabym robala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
No to moze dla Ciebie to jest chore ale nie dla mnie,a dla mnie Ty taka gruba ,to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale nie moglam sie powst
czy ja wyzwalam cie od gowna?? czemu mnie w ten sposob wyzywasz? jesli faktycznie zaczyna sie to robic popularne to jestem przerazona, potem takie kretynki beda zarazaly nieswiadomie innych ludzi i to gowno bedzie sie rozprzestrzeniac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety czytajcie ...
No cóż...wiem że moja tusza to choroba , doskonale to wiem :( Łatwo postawić diagnozę , o wiele trudniej wyleczyć. Otyłość a większości jest skutkiem chorej duszy , a duszę ciężko jest wyleczyć niestety:( Mimo to w życiu z własnej nieprzymuszonej woli nie połknęłabym tasiemca ani żadnego innego robala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktostamtakii
Glupie jestescie, polykac pigule z pasozytem, zeby schudnac. A pozniej takie gowno w was rosnie i sie wije po jelitach. Na sama mysl o tym mam odruch wymiotny. Zamiast wymyslac diety tasiemcowe lepiej ruszcie swoje grube dupska i pobiegajcie, pocwiczcie, zrec o polowe mniej i schudniecie. Zalosne do czego czlowiek jest zdolny zeby tylko schudnac i sie przy tym nie zmeczyc. A potem z naszych skladek lecza takie na pasozyty. Idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhdejewhjudh
myslałam ze to jakiś żart ale widzę faktycznie cos takiego istnieje i o zgrozo sutorka chce to zazyc matkoooo boska:O skąd takie idiotki sie biora.????nie wiem...ale wiem jedno nie obżerajcie sie zachłannnie i odchudzajcie sie z głową a nie KURWAAAAA tasiemce wpierdalać...no nie wierzę ja pindole...ja zawsze myje wszystko starannie zeby tego paskudztwa nie dostac a te tu chcą to wpierdzielać..MASAAKRAAA gratuluję głupoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
a po co ze skłądek leczyc idiotki,samemu ubijasz takiego tasiemca zapperem i tyle a co schudniesz to Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
No tylko nie idiotki,nie idiotki,licz sie ze słowami Ty kjhdejewhjudh,nie chcesz jesc tasiemca to nie jedz Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktostamtakii
A wpierdalaj tego tasiemca, twoje zdrowie. I wcale nie tak latwo go sie pozbyc. Glupi temat, ide stad; trzeba byc debilem, zeby zrec tasiemca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhdejewhjudh
ooo jak miło na bank prowo nie wierze,ze istnieja takie pustaki jak ty hahahahaha dobreeee powodzenia mniam mniam życze smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
Brak wiary nie oznacza wcale,ze istnieje mnóstwo wspaniałych kobiet stosujacych lub chcacych zastosować skuteczna diete tasiemcowa,pozbyc sie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
No no Ktostamtakii,same jestes debilem co to wogóle za zwroty???dla Ciebie nie łątwo sie go pozbyc,ale dla mnie łatwo,wiec nie uogólniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
To dowiem,sie cos o tej diecie tasiemcowej????bo wszyscy nabrali wode w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgochaaa
To rozumiem, że nikt nie próbował jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
Myslisz małgocha,ze jak próbował to sie przyzna????dla siebie wiedze trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksajd;akjdsaidpiadiaJSdiAPIdkj
masz google chyba co nie???????????????? smacznego i przez takie idiotki kurwa to sie rozpowszechni matko jedyna nie wpierdalac tyle mcdonaldsa a nie kurwa larwy wpierdalać brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktostamtakii
Podtrzymuje swoja opinie, ze jestes debilem. I rade ruszyc tlusta dupe i pobiegac zamiast wpierdalac tasiemce. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
Jakie google???ja chce od was cos usłyszec,a nie tylko pouczania ,przeklenstwa i ze sie rozpowszechni,to dobrze ze sie rozpowszechni,nie bedzie grubasów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksajd;akjdsaidpiadiaJSdiAPIdkj
dokładnie.!!!!!!ruszyc grube tłuste dupska a nie larwy wpierdalac i kurwa zarazać tym kurestwem innych.!!!!!!!!debilki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
No ,no a Ty znowu zaczynasz Ktostamtakii,licz sie ze słowami,sam jestes debilem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×