Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość który wybrać

Dino Zatorland czy Jurapark Krasiejów

Polecane posty

Gość który wybrać

Chce zabrac dziecko do parku dionozaurów. Mam podobna odległość do Zatoru i Krasiejowa ... był ktoś w którymś lub w obu parkach? Mogę prosić o opinię? najlepiej tak do 11:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krasiejow jest super. Dużo atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dinozator tez jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który wybrać
a cena? czy w cenie biletu - 36 zł jest na tyle atrakcji zeby sie dobrze bawic, czy bedzie trzeba jeszcze duzo dopłacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziecko jest malw to moze sie bac. Bylam z roczniakiem i czterolatka i baly sie ruchomych dinozaurow. A dla doroslych to srednio ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który wybrać
o to sie nie martwie, łobuz sie niczego nie boi a dinozaury uwielbia. Moze w kinie 3d czy tam 5d by sie bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Zatorze jest opcja żeby zapłacić Golden Pakiet (tak to się chyba nazywa) i wtedy już nie dopłacasz za inne atrakcje, jakoś to znośnie finansowo nas wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_pawelka_1985
W Krasiejowie poza dinozaurami są jeszce takie atrakcje jak karuzele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Bałtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_pawełka_1985
Ja byłam tylko w Krasiejowie i naprawdę byłam pod sporym wrażeniem. Niektórzy wyjeżdżają za granicę nie zdając sobie sprawy z tego, że w kraju mamy takie atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkt
zatorland w porównaniu z krasiejowem to bida:P w krasiejowie masz pociąg, odeanarium 3d, linapark, super plac zabaw na piaseczku jak na plazy:P karuzele itp:) każdy znajdzie coś dla siebie:) ale polecam wybrac się tam z rana bo czas leci błyskawicznie:) mysmy byli tam koło 13 i zabrakło nam czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda229
fajny jest tunel czasu w Krasiejowie "przypomina nam", co się działo przez ostatnie 4, 5 miliarda lat, w tempie podobno 25 mln lat na sekundę;) ziemia jak ostygała skraplała się para i stworzyły się oceany, potem była dwa razy lodowatą kulą itd wszystko bardzo ciekawe przedstawione w sposób multimedialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda zaplecze gastonomiczne w Krasiejowie? Ktoś wie? Bo przecież też coś trzeba tam zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_Dan_1
W Jura Parku są grille i zaplecze gastronomiczne :) Menu dla grup zorganizowanych: I danie (zupa) – 5 zł/os. II danie (filet + napój) – 15zł/os. II danie (pierogi + napój) – 9 zł/os. Zestaw I (zupa + filet) – 18 zł/os. Zestaw II (zupa + pierogi) – 14 zł/os. Ognisko/grill – 8zł/os. Ceny - bardzo przystępne, nie zdzierają z ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, że piszecie o Zatorlandzie! Chciałam zasięgnąć Waszej opinii. Zaczęłam rozglądać się za fajnym miejscem dla moich dzieciaków w okolicach Krakowa i trafiłam właśnie na ten Park. Co mnie zaciekawiło, mnóstwo atrakcji i ogrom wyróżnień oraz certyfikatów. Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej, warto się tam wybrać? Na zdjęciach wszystko wygląda cudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatorland , swietne miejsce , dużo atrakcji. Byliśmy tam 3 tygodnie temu i dzieci były zachwycone. Fajnie można spędzić dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
Zatorland :) Właśnie wróciliśmy, bardzo nam się podobało :) Atrakcji sporo, ceny całkiem przyzwoite. Dzieciom najbardziej podobały się dinozaury, owady i lunapark, na nas kino 360 3D zrobiło niezłe wrażenie ;) Ogólnie mogę polecić :) Planujemy tam wrócić w okolicy świąt, żeby załapać się na park Mikołaja w krainie bajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Parku Rozrywki w Zatorze jest o tyle lepiej, że oprócz dinozaurów macie jeszcze dodatkowo mnóstwo innych atrakcji o jakich wspominano powyżej, więc nic więcej nie dodam. Atrakcji jest tyle, że dzieciaki będą miały cały dzień wypełniony niezapomnianymi wrażeniami a przy okazji nauczą się czegoś ciekawego i zapamiętają taki wyjazd na długo. Wrażenia niezapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antrenna
Jeśli chodzi o zwiedzanie Zatorlandu to kto się wybiera niech od razu planuje dłuższy pobyt, bo na obejrzenie tych wszystkich parków tematycznych, zwierząt i postaci z bajek trzeba mieć więcej czasu. Poza tym dobrze mieć specjalną aplikację na telefon to można na bieżąco śledzić co się zwiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
No własnie tak sie zastawiam czy moze nie wybrac sie tam na weekend ? Jak myslicie ? W jeden dzień damy rade wszystko zobaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się uda w jeden dzień zwiedzić całość, my pojechaliśmy w południe i brakło czasu na wszystko,ale wykupiliśmy bilet na wszystkie strefy i czego nie zdążyliśmy zwiedzić ostatnio możemy przyjechać i zwiedzić do końca sezonu na te same bilety nic nie dopłacając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym w zatorze otwarta jest energylandia jescze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esemerllla
Warto pojechać tam w sierpniu bo podobno będzie kilkudniowa atrakcja "dinozaury po zmroku", bardzo fajnie to wygląda i warto dzieciom pokazać, no i tańczące fontanny są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
park w Zatorze jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ poza dinozaurami są tam jeszcze inne parki tematyczne i lunapark - spokojnie można tam spędzić cały dzień i dzieciaki nie będą się nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w zatorlandzie i dla mnie nuda, dla małego też, bo nie lubi dinozaurów, najbardziej mu sie podobała karuzela i frytki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jeden dzień spokojnie można wszystko zobaczyć. My byliśmy w Zatorze ok.11 a wyszliśmy ok.18 i widzieliśmy wszystko. Polecam , bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arjokka
Ale tam nie tylko są dinozaury. Biedronki, mrówki ludzkich rozmiarów też robią wrażenie już nie wspomnę o parku Owadów, Bajek, Mitologii. Ja nie mogłam dzieci stamtąd wyciągnąć. Obiecałam że we wrześniu znowu tam pojedziemy może załapiemy się na festiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ten festiwal też wygląda ciekawie, ale to dopiero we wrześniu. Teraz jak tak sobie przejrzałam stronę tego Zatorlandu to jeszcze zachęcające jest to KINO 360 3D, nigdy o takim nie słyszałam. No zobaczymy, może się skuszę. Dzięki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smijolka
W sierpniu są dinozaury o zmroku, widocznie w każdym miesiącu jest jakaś nowa atrakcja. Fajne miejsce jak dla mnie, moje dzieci wciąż pytają kiedy pojedziemy tam znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×