Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pchełka GD

DJ na wesele, co sądzicie? Kogo polecacie (Trójmiasto)?

Polecane posty

Gość Pchełka GD

Z narzeczonym zastanawiamy się nad zatrudnieniem DJ'a na zbliżające się wesele. Co sądzicie o tym pomyśle? Kogo moglibyście ew. polecić? Chcemy, aby było wyjątkowy, wszystko w rozsądnej cenie i aby prezenter był sympatycznym gościem, który potrafi spontanicznie zagrać na życzenie gości. Proszę, wpisujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam sobie popijam
na pewno żadnego dj-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjjfnf
Polecam dj masti u mnie gral na weslu i bylo super www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamek4
Weź Pana Janusza Wiśniewskiego, on Ci tak rozkręci imprezę że hej ;) Pamiętam jak u mnie był i bardzo miło wspominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennnny mam na imie dzeny
Można prosić o więcej informacji o tym Panu Januszu Wiśniewskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akireczka
Powiem Ci że to jest bardzo elastyczny człowiek potrafi znakomicie wyczuć gust muzyczny gości i serwować takie kawałki że zabawa będzie udana. Tak było na moim weselu. Wiele zawdzięczam Panu Januszowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emjack
Witam serdecznie, nazywam się Marceli Jackiewicz i jestem właścicielem firmy eMJack Organizacja Imprez, która specjalizuje się w oprawie muzycznej eventów, wesel, karaoke itp. Specjalnie na wesela mamy przygotowaną fantastyczną ofertę DJ + Wodzirej, którzy razem stworzą niesamowity duet i wspólnie poprowadzą Wasze wesele z wielka pasją oraz profesjonalizmem. Do każdej imprezy GRATIS dodajemy oświetlenie, które sterowane jest przez odpowiednio przeszkoloną osobę. Światła nie pracują w trybie "auto" lub "sound" , u Nas sterowane są za pomocą sterownika DMX. Zapraszam na facebooka: www.faceook.com/emjack.organizacja.imprez gdzie znajdą Państwo zdjęcia z imprez oraz więcej informacji. Serdecznie zapraszam do współpracy. Z poważaniem, Marceli Jackiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja polecam DJ RB;-) potrafi rozkręcać każdą imprezę grał na moim weselu i wszyscy byli zadowoleni nawet babcie a przed weselem każdy mówił że na weselę to tylko orkiestra chłopak ma na imię Radek i super prowadzi;-) fajne kokursy daję i dużo uzgadnia z nowozeńcami;-)ma super oświetlenie i bańki mydlene i dużo innych atrakcji gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dj Masti.Sprawdziny na moim weselu wrzesien 2012.Bylo bardzo fajnie.jego stronka:www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można prosić namiary na tego DJa Janusza :) Chciałbym się skontaktować z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
510 507 851 Jeśli osobiście to na Leśną 3/1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka ONA
Ten cały DJ Jean i Janusz Wiśniewski to jedna osoba? Pogubiłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jedna osoba. Szkoda, że nie posiada strony internetowej, bo dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjamin buttom
Fajnie, że wrzuciliście stronkę przyznam, że wygląda interesująco. Na stronce jest kontakt, w przyszłości planuje imprezkę więc jakby co mam już gdzie dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia MC
Świetnie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jego nagrania mp3 albo filmiki? Na stronie nic nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest zasięg jego działania? Jedynie Trójmiasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orka Wielka
Przystojny, podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak Dj Jean kilka lat temu grał w Neptunie w Juracie :) Podobno był tam "stałym" bywalcem. To była bardzo udana zabawa, trochę dużo popiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze polecic DJ w Trojmiescie, ktory poprowadzi wesele w jez angielskim? I nie entuzjastę disco polo oraz konkursów typu jajka przez nogawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdeczeni polecam DJ JEGOMOSC Z BOLESLAWCA. Dojezdza wszedzie chyba- my robilismy wesele 150 km od Boleslawca. Potrafi pogodzic wszelkie gusta muzyczne gosci. Po wesele zarowno starsze ciocie jak i mlodzi mowili, ze ich nogi od tanczenia bola, wiec to oznacza ze byla dobra zabawa :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaiBartek
Ja polecam Dj Mitch Michałe Pracel! http://www.djmitch.martineden.pl/home.html Grał na naszym weselu i było cudownie! Zawsze gra z pomocnikiem (w cenie) wiec dzięki temu chodzi po sali a nie tylko siedzi. Ma psychologiczne podejście do gości i stara się zintegrować całą grupę - przyznaję że nieźle mu sie to udaje :) Muzyka jest jak najbardziej dostosowana do tego co, dzieje się na sali i jak się bawią ludzie. Konkursy i oczepiny przeprowadzone z wielką klasą i smakiem. Nie słyszeliśmy żadnej skargi, a same zachwyty. i nie trzeba się martwić czy się napije itp. Jest to profesjonalista w 100%! I cena też nie jest z kosmosu tylko bardzo przystępna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nawiązując do tematu Pana Dj Roberta z Redy to też podpisalismy z nim umowe, zaproponował nam Pana Adama i bardzo nam się podobało. Konkursy i zabawy na wysokim poziomie i na wesoło. Był cały czas w kontakcie z obsługą sali. Cały czas zabawiał gości toasty,wężyki itp. I co najważniejsze spełnił wszystkie nasze wymagania co do naszych życzeń i sugesti. Mimo że umowa kto innym a kto inny gral to polecamy Dj Adama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś w ostatnim czasie był na weselu bądź miał na własnym weselu dj Roberta z Redy??? Ogólnie (nie tylko na tym forum) nie ma złych opinii oczywiście biorąc pod uwagę to że nie każdemu się dogodzi. Była bym wdzięczna gdyby ktoś się wypowiedział na jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mielismy u nas na weselu i bylo super,z czystego serca polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Jegomośc psuje wesele!!!!! z 90 osób zaproszonych tanczyło na parkiecie 10, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilian
Jak widać jeszcze się takie nie urodził, co by wszystkim dogodził, ale u nas DJ Jegomość sprawdził się doskonale i goście do tej pory miło go wspominają. Zresztą najlepiej o tym świadczą opinie "nieanonimowe". Krzysiek jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×