Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dla dziewczynki tyle pięknych imion a dla chłopców brzydactwa

Polecane posty

Gość gość

Nie ma żadnego ładnego imienia dla chłopca. Jak słysze te Igorki Boryski Leonki Dawidki Alanki Kubusie Oliwierki Franki Antosie to sie odechciewa. Nie dość że wszedzie tego pełno to już nie ma z czego wybierać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łojojoj....powiedziała co wiedziała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już jest jak coś jest ładne to często wybierane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Piotr, mozna mowic piotrus piter itd mi się ono najbardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam Feliksa...nie spotkalam jeszcze osobiscie drugiego chlopca o takim imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Adama. całe szczęście bo ja miałam problem w drugą stronę, żadne imię dla dziewczynki mi się nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda .. wymien ładne imiona dla dziewczynki ! Ja slysze tylko Julia Natalia Amelia Aniela Emilka Lenka Nikola - wciaz te same imiona na kazdym kroku dla chłopców sa ladne imiona tylko ze dzisiejsi rodzice szukaja tych z top 10. Czyli zgapiaja brak wlasnego gustu !!marzy mi sie cora ale ladne nie oklepane nie staroswieckie nie patologiczne imie dla dziewczynki nie istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dużo pieknych imion dla chłopców. Ja mam Kubusia i Szymonka. To piękne polskie imiona. Brat męża z głupią żona dali córce Melania. Wszyscy im mówiliśmy, żeby dali Zuzia Asia czy Ola ale oni się uparli i kazdy sie z nich śmieje :D. U siostry męża ma byc Julka. Piękne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania- biedne dziecko. Zuzia popularne i głupie ola tez popularne julia no jak na wies to bedzie przeciez w co 2domu musi byc Julia i Natalia ostatecznie Wiktoria !!! Jakub tez musi byc w kazdej Polskiej rodzinie .!!! Szymon fakt piekne i znam doroslych Szymonow kazdy z nich Madry sympatyczny tylko każdy samotny . Moja bratowa ma Szymona i bylam z nim u lekarza i tam od3msc do 5roku zycia to Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w wyszukiwarke gorny imiona. Wyskoczy blog na ktorym wrzucane sa imiona nadawane w Warszawie oraz ile dzieci dane imie nosi. Moze tam ci wpadnie cos w oko i zorientujesz sie jaka jest popularnosc danego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popularność imienia świadczy tylko o jego urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mowie ze popularne imiona sa brzydkie ale nie chcialam zeby imie mojego dziecka bylo w czolowce. Dla corki marzyla mi sie zawsze Julka ale odrzucilam to imie na początku wlasnie ze wzgledu na popularnosc. Jak ja chodzilam do szkoly to imie bylo niespotykane i mialo w sobie to cos. Teraz mi sie tak osluchalo i w moim otoczeniu pojawily sie dziewczynki o tym imieniu ze nie nazwalabym tak corki. Co nie zmienia faktu ze imie Julia jest piekne. Zreszta mam synka wiec Julia i tak odpadla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub to hebrajskie imię nie polskie, ja miałam problem z wybraniem imienia dla corki u nas hitem sa Oliwia i Nikola i Emilka wkoło macieju słyszę ze ktoś dal tak na imie :P dla chłopca podobal mi się Seweryn, Artur,Akradiusz tak nazwalabym synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie np.nie podobaja Kubusie ani Szymonki.ja dalabym Adam albo Piotr.ale bede miala corke marceline,podoba mi sie jeszcze Antosia,Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama cos wymysl ?,nie idz na latwizne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gerwazy gutek,gimbery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajetan Bruno Bernard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr, Adam, Krzysztof, Artur. Dla dziewczynki miałabym problem, może Urszula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle nie skrajnosci: nie Antki i Franki i nie Majkele i Brajany. Moje typy to: Wojtek, Przemek, Radek, Darek, Arek, Artur, Remek, Maciej. Malo kto dzis daje takie, moim zdaniem, normalne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę problemu, zawsze możesz przerobić imię żeńskie na męskie: Julia-julek, Nicola-Mikołaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marek , Darek, Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomy dal córce na imie Stefania :P widzialam liste przyjetych dzieci w przedszkolu duzo jest kubusiow julek oliwek znajda sie tez trzyNadie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imię Błażej. Bardzo, bardzo rzadko spotyka imiennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko powyżej Błazej piękne imie . I kiedyś u mnie będzie Błażej - zastanawiam sie tylko nad jednym bo wiecie babcine gadanie , my mieliśmy mieć Błażejka ale urodził się wcześnie i zmarł . (zmieniliśmy imie na inne , jak się urodził i wiedzieliśmy ze nie przeżyje) Teraz mam nadzieje ze bedzie chlopak ,aczkolwiek byle by było zdrowe , z męzem mówimy ze moze tym razem bedzie Blazej to babcia na nas naskoczyła że skoro mieliśmy takie imie dać dziecku które zmarło to żebyśmy już tak nie dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie wolę Antosie i Franki od Brajanków i Oskarków ;) A mój synek to Marian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ile wydajesz? bo u nas idzie prawie 2 tysie na jedzenie na 2 osoby dorosłe. za 2 miesiące pojawi się maluch to już w ogóle koszty życia poszybują nam w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrezygnowała na twoim miejscu z tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ten sam problem, dla synka jeszcze wybrałabym jakieś imię ale dla córki miałabym spory problem, wszędzie są Julie, Amelie, Wiktorie itp. Moja 4letnia córeczka ma na imię Nela, znam tylko jedną Nele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla chłopca tez miałabym problem, myslalam o Macieju, Wojciechu lub Szymonie. dla dziewczynki wiele mi się podobalo, jest Alicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria, Irena, Krystyna, Mariola, Janina, Jadwiga rzadkie imiona żeńskie, a jakie piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×