Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość mama dziewczynki

Dla mam małych dzieci o odchudzaniu, mi się udało, moje porady ...

Polecane posty

Gość gość mama dziewczynki

Cześć! Moje dziecko ma 9 miesięcy, ja mam 30 lat. przed ciążą ważyłam ok 54-55 kg (wzrost 162 cm). w ciąży przybylo co nieco, dzien po porodzie miałam 64 kg :O miesiąc po porodzie - karmiłam piersią - ważyłam 66 kg :o !!! jak minął połóg, wzięłam się za siebie, o ile się dało. postawilam bardziej na dietę najpierw. gotowałam normalne obiady, ale sobie zawsze brałam minimalną ilość węglowodanów. na śniadanie zawsze mialam czarną kawę bez cukru, banan i razową bułkę z serem lub wędliną, sałątą, pomidorem. czasem z dżemem. w ciągu dnia otrche orzechow niesolonych, jabłka, mandarynki, surowa marchewka seler (nać i korzeń). w sezonie sporo truskawek porzeczek,arbuzów, kalarepa... jak mialam ochotę na słodkie to ros=dzynki i gorzka czekolada. czasem krakersy. raz w tygodniu batonik bounty, kocham. obiady normane typu spaghetti, kotlety, zupy. ale malo węgli jak pisałam. kolacja jogurt naturalny z łyżeczka dżemu. dziennie ok 1800 kcal spożywalam. niekiedy nawet do 2100 bywalo. w koncu karmilam piersią. stopniowo zaczynalam się ruszać coraz bardziej. najpierw tylko spacery. potem w domu z Mel b cardio i brzuch. potem doszło bieganie, najpierw jogging po 20 minut, jak mąż mógł zająć sie dzieckiem. obecnie biegam 3 razy w tygodniu za każdym razem minimum 8-10 km dość szybkim tempem. nadal ćwiczę z Mel ze 2 czaem 3 razy w tygodniu taki blok mam 30minutowy. . czasem idę na jogę, ale tylko z 2-3 razy w miesiącu. jem jem juz więcej węglowodanów i słodyczy też. np dziś na kolację o 18stej była domowa duuuża pizza. ważę teraz 57 kg. a mam niezłe mięsnie brzucha, ramion, nóg :) da się dziewczyny !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wypadanie pochwy po porodzie, nie mige cwiczyc brzuszkow, biegac, skakac... Co mi radzisz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super , gratki :) fajna waga!! ja póki co, ćwiczę skalpel z Ewą 2 x tygodniowo i jest ciężko, nie mam kondycji :( padam po kwadransie czasem. a kocham jeść słodkie zwłaszcza herbatniki posmarowane nutellą :O też myslalam by pobiegać ... tylko że ja nie mam kiedy biegać, maż wraca jak jest ciemno - zwlaszcza jesienią i zimą i boję się po ciekmu zacząć a wzien nie mam jak. moje dziecko ma5 miesięcy i ja ważę nadal sporo za dużo, bo 71 kg a mierzę 166 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama dziewczynki
do gość z `9:29 przykro mi, że masz takie problemy. ja napisałam w temacie, w tytule, że mam porady co do tego, jak schudnąć jak już dziecko jest nieco większe czyli ma co najmniej z 3-4 miesiace ... .ty chyba dopiero co urodziłaś prawda? nie martw się - będzie lepiej. aha, no ija mam siły na to bieganie itp, bo moja młoda świetnie śpi. od kiedy miala 3 miesiące to przesypia ładnie 8-9 godzin (między 23 cią a 7-8 rano). w na palcach obu rąk policzę noce, kiedy się od tego czasu obudziła w środku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hujowa dieta i zobaczysz jak szybko przytyjesz znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama dziewczynki
do gość z 19:47 a jaką ty stosujesz dietę, pochwal się :) a ja cały czas biegam i ćwiczę, napisałam wyraźnie, nie spoczęłam na laurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ostatnio taką dietę stosuje;rano kawa i kromka chleba a póżniej już nic bo dzieci sraczkę mają i nie mam nawet czasu ani ochoty żeby coś do ust włożyć,przez 5 dni schudłam 4 kilo...ale jak się skończy ten horror to wypróbuje Twoje rady;)jak jeszcze będę żyła;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam 29lat 163cm i roczne dziecko.Dla mnie 55-54 kg to troszke zaduzo.Moja idealna waga to 52 kg.Jak urodzilam syna to wazylam 60kg .Karmilam piersia i zeszlam do 59kg,potem zaczelam cwiczyc Chodakowska i ograniczylam jedzenie.Nie stosuje typowej diety jem co chce ale od czasu do czasu robie dwa tygodnie scislej diety.Chudne powoli bo za ten rok zgubilam tylko 5kg ,ale plus jest taki ,ze tylko gubie kg i nie przybieram.Teraz waze 55kg i do swiat chce zrzucic kilogram ,ale bedzie ciezko.Te 2 lub 3 kg to bedzie ciezka praca ,bo moj organizm juz nie chce gubic kg .Teraz juz musze sie katowac by schudnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,58 fajnie ,ze przez kilka dni az tyle schudlas.Ja teraz bylam chora przez tydzien 40st goraczki,wymioty,angina nic nie jadlam przez tydzien .Ledwo pilam wode ,zmuszalam sie do dwoch lyzek rosolu. No i po tygodniu katorki nic nie schudlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
162 cm i 55 kg to sporawo!!! Ja mam 175 cm! I ważę 56 kg. Ćwiczę w domu 3 razy w tyg., 2 razy w tyg basen i raz biegam. Także nie ma dnia bez treningu. To już mój nałóg, uzależnienie. Po ciąży ważyłam 75kg przy moim wzroście tragedii nie bylobale źle czułam w swoim ciele. Zrzuciłam 19 kg w 9mcy. Dietę miałam wyliczona do swojego zapotrzebowania czytaj Cpm czy Ppm jak tam zwał. Teraz to chce utrzymać. Wypracowaallam świetny brzuch, zarysowane mięśnie ramion i ud. Ale wyzwanie to to utrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytylam 18 kg, startowalam z waga 48 kg przy 156 cm. Bylam napuchnieta jak balon, brzuch jak na bliznieta, bo dziecko umiejscowilo sie z przodu z powodu za waskiej miednicy, dziecko duze (4200 g. 61 cm), duzo wod plodowych. Po wyjsciu ze szpitala mialam juz 10 kg mniej, nastepne 3 spadly w pierwszym tygodniu. Ale ja sie nie odchudzalam, jem wszystko, nie odmawiam sobie, tyle ze 3-4 male posilki ale konkretne. Ruchu mam dosyc w pracy. Waze sobie 50 kg i nie chce chudnac, bo nabralam bardziej kobiecej sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś pisze ze 55 kg przy 162 cm to sporo to niech się puknie w głowę. ja mierzę 164 cm i ważę 56-57 kg. wygladam naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo minie 5 miesięcy od mojego porodu i od jakiś 4 tygodni ważę dokładnie 59,5 kg i waga ani drgnie ! :O Muszę podkręcić wrotki bo do świąt chciałam ważyć 55 kg (przy 166 cm)- jak wrócę do chodakowskiej to uda mi się :) misi ;P A do tych co piszą, że 54 - 56 kg przy 162 cm to dużo to jakieś bez wyobraźni są .. wystarczy, że kobiety o tym samym wzroście mają różnicę w obwodzie głowy, wielkości stopy, ogólnej smukłości, a nawet długości włosów to inaczej na nich wyglądają te "sporawe kilogramy".. żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×