Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha89

Dla mam w co najmniej 3 ciąży zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Zakładam ten topik bo czuję się pominięta! Panie jak usłyszą że to 3 ciąża to od razu robią wow i pytają czy nie wiem co to antykoncepcja! Mam wiele wątpliwości i chciała bym porozmawiać z kimś kto jest w takiej sytuacji jak jausmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow masz 25 lat i 3 ciaza ....no to gratuluje......rozumu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha89
Rozum mam stać mnie na 3 dzieci. A Tobie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje :) jestem rok młodsza od ciebie mam jedno dziecko i nie zdecyduje się na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na razie jedno, ale gratuluje :) kiedys myslalam o 3, ale teraz to chyba raczej 2 myślę, chociaż może mi się odmieni ;) chętnie poczytam wasze rozmowy jeśli zgłosi się więcej mam ponad 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedno dziecko, teraz staram sie o drugie. nie dziwi mnie, ze ludzie tak reaguja - w dzisiejszych czasach wiekszosc 25 latek jeszcze dzieci nie ma, a u ciebie juz 3... ale jesli ci to odpowiada, to olej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat to rzeczywiscie wczsenie i pewnie dlatego ludzie tak reaguja. Ja jestem w ciazy z 3 dzieckiem i sama bylam ciekawa reakcji, wiec sie ich obawialam, a jestem ponad 10 lat starsza od Ciebie. Rekacje do tej pory same bardzo pozytywne, moze udawane. Ale... zwrocila 1 rzecz moja uwage. Jest to moja 4 ciaza, mialam 1 biochemiczna i zauwazylam, ze jak na wizycie w roznych placowkach pada pytanie ktora to ciaza i mowie ze czwarta to od razu wzrok wybaluszony na mnie jak na jakas patologie kurde. Jak dodawalam , ze porod 3 to juz wzrok wracal do normalnego;-) Ja raczej obawialam sie czy nie bedzie komentarzy z racji mojego wieku..Syt finansowa i mieszkaniowa u nas jak najbardziej ok na 3. Gorzej sie patrzy na rodziny w 2 pokojowym mieszkaniu z 3 dzieci albo takie ewidentne wpadki.. A jakie reakcje rodziny u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np (pisałąm 12;24) zaszłam świadomie w ciążę w wieku 21 lat urodziłam w wieku 22, była to nasza decyzja i nikomu nic do tego, bo jak powiedziałam każdy ma swoje potrzeby, inne warunki finansowe i plany na życie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem takze o ponad 10lat starsza od Ciebie ale za to w czwartej ciazy :) Mam trzy cudowne corki i postanowilismy ze chcemy jeszcze jedna dzidzie. Nikt co prawda na mnie dziwnie nie patrzy ale nie mieszkam w Polsce wiec dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim wieku masz dzieci?- (do mamy w czwartej ciazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam w wieku 21 lat, dziecka ma prawie 3 nie zdecyduje się na więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nic przeciwko posiadaniu trójki dzieci ale nie w wieku 25 lat!!! do 40-tki to mozesz się dorobić drużyny piłkarskiej w takim tempie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwaPlusTrzy
Witaj. Mam 2 dzieci (4 i 1,5). Mam nadzieję, ze jestem w 3 ciąży( w zasadzie 4 bo poroniłam ostatni0) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3...wow, na bogato :) ale niech Wam się wiedzie i dzieci zdrowo rosły, przynajmniej nie usuwacie jak niektóre kretynki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  anka
Ja mam 31 lat i dwie córki i marzę o trzecim dziecku:) Może być chłopak,może być trzecia dziewucha,obojętnie:)Jestem 3 miesiące po cc,więc muszę trochę poczekać.Reakcje otoczenie nie będą mnie interesowały,dla mnie to frajda mieć dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem w 3 ciąży,mam 30 lat i też słyszę ze dorobie sie druzyny piłkarskiej,moze i się dorobię tylko ludzie co wam do tego?żyjcie i pozwólcie życ innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,gratuluję wam!ja mam 32lata,jestem w 2ciazy.nie przejmujcie się komentarzami innych.nikt za was życia nie przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne ja rodziłam 5 dziecko zero niemiłych komentarzy nikt mnie nigdy nie potraktował jak patologię i jak tu czytam to mi włosy dęba stają fakt że ja żyje w fajnym mieście a ludzie w moim otoczeniu mają klasę :) na szczęście autorko nie wiem co Ci napisać chyba zależy czy to świadoma decyzja czy raczej wpadka ?? bo jeżeli świadoma to będziesz szczęśliwą mamą 3 i ot co co ktoś ma do tego śmieszą mnie ludzie którzy irytują się liczbą cudzych dzieci ciąż no szok sory za chaotyczny wpis ale jestem w szoku bo tu 70 % nie wie co to kultura klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem rocznik 89, mam syna, urodzilam rok temu. Wiecej dzieci nie chce miec. Ale znam dziewczyne tez rocznik 89 i w grudniu tez trzecie bedzie rodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha89
Nie rozumiem, po co tu wchodzą ludzie i krytykują, nie planowałam tej ciąży, nie chciałam mieć więcej dzieci. Jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, nie mogła bym usunąć! Myślałam że dołączą mamy kilku dzieciaczków i pogadamy o naszych obawach, ale oczywiście musiały się zlecieć baby którym wszystko przeszkadza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 74
Gocha życzę zdrówka i cierpliwości. Ludźmi się nie przejmuj zawsze coś gadają. Masz więcej dzieci jesteś na językach, nie masz też źle.U mnie troje dzieci dwóch chłopaków 18 i 16 i dziewczynka-7 lat. I staramy się o następne. Ja raz poroniłam i raz ciąża biochemiczna. Tylko jestem sporo starsza w tym roku 40 lat i zapewne też będą gadać, że za stara - no cóż samo życie. Uśmiech na twarz, pierś do przodu i nie przejmuj się ludzkim gadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×