Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla mnie ważne

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam problem. Otóż jestem w związku z kobietą i wszystko jest prawie ok , w dzień rozmowy ja pracuję wracam jest dobrze wiadomo kłótnie itd.. ale jak zaczyna się wieczór , kąpiel i ona oznajmia , że chce się ze mną kochać. Wszystko by było super gdyby nie to , że ja doprowadzam ja do orgazmu a ona po wszystkim mówi ze mnie kocha i ... idzie spać. Ostatnio to już zaczęłam sama sobie "pomagać" nie wiem czy jej o tym powiedzieć czy nie. Od dłuższego czasu tak jest . Nie wiem czy może ja przestanę jej cokolwiek robić czy co ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak już tak bardzo boisz się jej to powiedzieć, a to oczywiście powinnaś była zrobić od razu, to jutro sama zainicjuj seks i powiedz jej że dzisiaj Ty pierwsza. Odwzajemnij się jej po, może się domyśli że tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś lesbijką? Tak pytam z ciekawości... A dlaczego jej tego nie powiesz, ze jest zwyczajną egoistką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że ją kochasz i pragniesz ale ona jest straszną egoistką. kiedy historia się powtórzy zapytaj jej czy nie chciałaby Tobie dać przyjemności, jeśli się odwinie od seksu dla Ciebie to stwierdź że wgl nie masz dziś w takim razie ochoty skoro ostatnio tylko ona ma orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×