Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rahuemeniemenel

Dlaczego anonimowi ludzie się tu przechwalają cm, których pewnie nie mają?

Polecane posty

Gość rahuemeniemenel

Średnia penisa w Polsce to 15 cm, natomiast tutaj anonimowi mężczyźni/chłopacy twierdzą, ze mają 18+cm, a anonimowe kobiety/dziewczynki twierdzą, że czują i lubią tylko 20+cm. Wytłumaczy mi ktoś po co ludzie marnują tu czas na wypisywanie głupot o sobie? Ja osobiście mam 12-13 cm (mierzyłem dawno) i się tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam między 14 a 15cm i też się nie przejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvtas Wielgas 22 i pół
Znów się jakiś mały korniszonek zagotował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne dlatego właśnie, że są anonimowi i nikt tego nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penie marzysz o tym, żeby sprawdzić sto pięćdziesiąt dorodnych k***sów. Organoleptycznie. Świntuchu jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ambitne komentarze ni ma co (y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvtas Wielgas 22 i pół
Musisz się przyzwyczajać do myśli, że przegrałeś życie, korniszonku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na portal typu zbiornik i zobaczysz, że to niekoniecznie przechwałki. Tam też są anonimowi ludzie, ale zamieszczają zdjęcia. Poniżej 15 centymetrów to tam nikt praktycznie nie ma, a 16-17 to żadna rewelacja. Średnia krajowa niewiele mówi, bo wystarczy, że na jednego takiego jak ty z 12 cm przypadnie jeden z 16 i jeden z 17 i już się robi średnia 15, a przecież tylko 1 z tych 3 ma poniżej 16. ;) To samo ze skrajnościami w jedną i drugą stronę: 8 centymetrowy mikrus plus wielka 20 plus jedna duża 17 dzielone na trzy wciąż daje 15. Tych 15 cm to może nawet jest najmniej. Natura składa się ze skrajności, a my z tego robimy statystykę, ale tych z penisami powyżej 16 cm jest w Polsce bardzo dużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tutaj dają zdjęcia a nie na zbiorniku. Prawda jest taka, że 12 cm tu dobry rozmiar bo 1. Kobieca pochwa ma od 8-11cm głębokości 2. W Azji kobiety czerpią przyjemność a tam średnia to 11 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na portal typu zbiornik i zobaczysz, że to niekoniecznie przechwałki xxxxxxxxxxxxxxx hehehe sugerowanie się takimi portalami, to jak sugerowanie się tym co tutaj wypisują, też mi rzetelne informacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwaląc się, a żaląc mocno u mnie to niestety jedynie 20,5 cm. U nasady to w obwodzie jest więcej, bo 21cm. Wiem, że powodu do rozpaczy nie mam, jednak te 5 do 8 cm więcej na długości by było git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×