Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego baby są takie wredne przy tematach o alimentach?!?!?!?1

Polecane posty

Gość gość

Zawsze jest więcej bab które to z mordą skaczą żeby do roboty szła samotna matka a nie na kase polowala?!?! K***a facet zostawia rodzine zwykle dla innej baby nie ma praktycznie wcale obowiązków wobec dziecka a matka pracuje wychowuje a ojciec nie!!! Każdy facet powinien płacic koło 1000 zł na potrzeby dziecka i utrzymac opiekunke badz przedszkole! Wtedy matka moze spokojnie isc do pracy i zarabiac na siebie oraz reszte potrzeb dziecka. Wszystko bardzo duzo kosztuje, a wy idiotki uważacie że ojciec nie ma obowiązku?!! Jego zasranym obowiazkiem jest bulic bulic bulic!!! Oby was to spotkalo zobaczyłyscie jak jest ciezko samotej matce. Biorąc pod uwagę realia zarobków w polsce mężczyzna/kobieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to kochanki tych ojców pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochoooo żyłka w dupełce pęknie :D nic dziwnego ze kopa w dupsko dostałaś z taką jadowitą żmiją nikt by nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa. wiesz jak teraz jest to teraz ten ukochany tatuś który mógł cię zdradzać albo robić cokolwiek ma kiele d**y bo prawo jest dla ojców i są po jego stronie bo ty byłaś i jesteś taka zła i niedobra i dziecko to masz tylko dla alimentów - tak ci powiedzą a g***o się dostaje tak naprawdę i jeszcze się jest tym złym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ja mysle ze baby sa wredne w każdym temacie tutaj! ot taka prawda, nie denerwuj się, szkoda czasu. olej wariatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tego nie rozumiem mam meza i dwoje dzieci i nie wyobrazam sobie zostac sama. Wiem, ze wtedy wszystkie obowiazki zwiazane z praca, domem i dziecmi spadlyby tylko na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Mam męża i dziecko, ale mój ojciec zdradzał moją mamę i dostaliśmy po 800 alimnetów z bratem...mama zarabiała 2500 tysiąca więc razem mieliśmy 4000 ale samo mieszkanie 1000zl jedzenie chemia 1200-1500 ...a gdzie jeszcze ubrania itp? Studiowałam w Warszawie dziennie budownictwo...to też kosztowało..Poprostu uważam że baby są chamskie wyrachowane i poprostu SUUUKI. Oby was to spotkało i przekonacie sie jak to jest jak ojciec zostawia rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo śmiać nam się z głupoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to by było dobre. Bo te wredne baby które nie rozumieją dlaczego kobiety chcą pieniędzy powinny się na własnej skórze przekonać i przestać obrażać bo nie wiedza jak to jest być samemu z małymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam tez, ze pieniadze powinny byc wyplacae przez państwo odgórnie dla kazdego dziecka w rozsadnej kwocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wtedy wszyscy by dzieci robili i już nikt by nie pracował to skąd by mieli wziąc te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o to, ze panstwo powinno odgornie wyplacac pieniadze na dzieci bo one nie sa winne niczemu a zyc godnie musza. Panstwo powinno zmuszac rodzica do splaty zobowiazan wobec panstwa wlasnie a nie dziecka, bo wielu ojcow uwaza ze to nie ich problem za co to dziecko bedzie zylo, jak zylo itd;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Jestem tu nowa i mam do was ogromną prośbę czy pomogłybyście mi w pracy licencjackiej? robię badania na temat zagrożeń jakie dotykają dzieci w wieku 6-16 lat. Mam do wypełnienia ankietę, potrzebuję 50 osób które udzielą mi odpowiedzi, zebrałam niestety dopiero 12. Ankieta jest anonimowa i nie trwa zbyt długo. Bardzo proszę o pomoc, oto link do niej https://docs.google.com/forms/d/1Q8I...?usp=send_form. Będę niezwykle wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, najlepsze jest jak drugie żony wyliczają, że dziecku niepotrzebne są wyjazdy wakacyjne, bo to luksus, niepotrzebne nowe ubrania, bo można kupić używane, niepotrzebne zajęcia dodatkowe, bo to luksus, a jak juz na te zajęcia chodzi to np. do gry w piłkę niepotrzebne są korki, bo może grać w trampkach. Spotkałam się nawet z interpretacja żony alimenciarza, że książek do szkoły tez nie trzeba kupować, bo można pożyczyć w bibliotece. Ojciec powinien dawać alimenty w wysokości 200 zł, aby starczyło na chleb z margaryna, wszystkie pozostałe rzeczy to fanaberia matek i powinny na to same zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piertolisz autorko... Ja w takich tematach przeważnie widzę, że zdecydowana większość kobiet jest za alimentami (i to wysokimi), tylko faceci zawsze mają "wąty" - wiadomo dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam wypełnić ankietę, ale podany jest zły link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odpowiedź na twoje pytanie autorko: 1. bo to te drugie żony i żal im każdej złotówki, która nie jest przeznaczona na nie 2. spora część tu piszących klepie biedę i dostają białej gorączki z zazdrości na myśl, że ktos może dostawać na dziecko tyle, ile one maja na całą rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są wredne bo są zawistne i zazdrosne o kasę, ot co, pewnie mężulek im skrupulatnie wydziela albo same mało zarabiają :D a jakby ta co właśnie tak się pluje - została sama to od razu zaczęłaby pisanie podania do sądu o przyznanie alimentów, i to jak najwyższych :D taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. W takich tematach z mordą najbardziej rzucają sie albo drugie żony albo kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
realia są takie że ja kobieta zarabiam 2 razy tyle co mój facet, który płaci alimenty na swoje dzieci z poprzedniego związku, gdzie to kobieta kopnęła go w dupę i poszła do faceta który ma własną firmę. Większość tego co zarobi idzie na tamte dzieciaki, z którymi nie ma nawet kontaktu bo mieszkają daleko, a jego eks nigdy nie pracowała i nie zamierza pracować. I gdzie tu sprawiedliwość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta kobiecie zawsze bedzie wilkiem. Pracowalam 10 lat w szkole ,w zyciu nie widzialam tyle plotkarstwa, donoszenia, chamstwa, zazdrosci, podkladania swini!!! Tych normalnych byla garstka.... Jak kobiete zostawi facet ,to od razu wyzywana jest od nierobow, ma isc do pracy, ma sie wstydzic ze mysli o alimentach, najlepiej aby zamknela gebe i nie narzekala ( zazwyczaj dodatkiem do rozmowy sa docinki o zaniedbanym wygladzie) Jak facet zostanie sam z dzieckiem, jego ex wyzywana jest od malp,wrecz k***w... A facet jest chwalony pod niebiosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda sytuacja jest indywidualna, ale prawda jest taka, że wiele chętnie siedzi w domu z dzieckiem i nie kwapi się do pracy, a potem dramat. Same z lenistwa sobie taki los gotują. Nie wiem jak można się tak uzależnić od faceta. Ja będę mieć 1 dziecko by w razie czego sama mogła sobie poradzić a nie tylko patrzeć na faceta. A jak umrze to co zrobicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość tego co zarobi idzie na tamte dzieciaki, z którymi nie ma nawet kontaktu bo mieszkają daleko, a jego eks nigdy nie pracowała i nie zamierza pracować. I gdzie tu sprawiedliwość???" Jakie tamte dzieci ? to sa jego dzieci i alimenty im sie nalezą jak psu buda. I co ma do tego ze ona nigdy nie pracowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie baby alimenty sa dla dzieci ...wiec co wy wyliczacie inne kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze przygłupy myślą, ze jak kobieta dostanie 200 zł alimnetów, to z tych pieniędzy żyje dziecko, ona i kochanek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że dzieci powinni finansować oboje rodzice a nie jedno - ojciec! A do autorki. Ja miałam pełną rodzinę i gorsze warunki finansowe i musiałam pójść na studia zaoczne by na siebie zarobić. Jesteś pusta i materialistka. 1600zł to mało? Tyle to wiele osób zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200zł alimentów??? 400zł to minimum a nie spotkałam takiej kwoty. Zazwyczaj jest to 600-1000zł na dziecko. Sama przez lata nie miałam tyle kasy dla siebie pracując

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas laska w pracy dostaje 400 zł na 2 dzieci (7 i 9 lat ). W moim regionie średnia alimentow to 300 zł na dziecko. Rzeczywiście w ch*j duzo kasy ...tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice powinni dzielic sie na pol.czyli jak miesieczne wychowanie dziecka wynosi 1000 zl,to ojcec powinien pacic 500 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×