Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci lecą za zimne suki

Polecane posty

Gość gość

Mam na studiach koleżankę, fajna ładna dziewczyna, ale traktuje facetów jak śmieci - a oni do niej aż się kleją. Ubiera się elegancko ale bardzo kobieca - zawsze bardzo wysoki obcas i obcisłe reszta. Ogólnie widać że lubi kokietować facetów, ale nie wybierze sobie żadnego tylko bawi się wszystkimi naraz. Dzisiaj jeden kolega (które mi się podoba:/) tez podszedł do niej i próbował zagadać ale chyba dla żartu klepnął ją w tyłek, a ona się obróciła i go kopnęła obcasem w brzuch tak że biedak upadł. A jak już leżał wsadziła mu obcasa w usta i kazała lizać tak przy wszystkich. Ogólnie masakra, ale znowu wszystkim facetom się to podobało i jeszcze bardziej się na nią ślinią, a na normalne dziewczyny nie zwracają uwagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy, ja lubię uśmiechnięte, towarzyskie, z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Czekam na hejty, ze nie jestem facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:24 s********j, nie jesteś facetem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety oni już tak mają, a ta z twojego opisu zdaje się być wibitnie przebojowa więc nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znałam podobną, będziesz miała przy niej ciężko, bo łatwo się nie wyróżnisz, a ona punki nie będzie miała konkretnego faceta to będzie obiektem pożądania numer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się, może jakiś facet na star ją sobie odpuści jako "za wysokie progi" i zwróci uwagę na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie zawsze jakis odpad ci zie moze trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie pytanie, a co mają na szare myszki lecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heteromagnes 22 lata
"jak kraść to miliony, a jak kochać to księżniczki" :classic_cool: :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety mając do wyboru zwykłą dziewczynę i takiego wampa jak opisałaś to każdy jedna wybierze wampkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię Ci się, że Ciebie to dziwi. Mało kto lubi szare myszki, które nam, ostrym kobietom, mogą robić tylko za tło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zimną suką nie można się nudzić! Tak i wy wolicie drani. Ja tam wolę jeden wieczór z wariatką, gdy goni nas policja i mamy generalnie przesrane niż rok z ułożoną panną i klan co wieczór o osiemnastej,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no niestety mając do wyboru zwykłą dziewczynę i takiego wampa jak opisałaś to każdy jedna wybierze wampkę x same patrzycię na drani a nie normalnych facetów, więc nie wiem dlaczego was to dziwi hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna kobieca kobieta z charakterkiem tylko ty ją nazywasz zimną suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś od kiedy kobiece jest skopanie kolegi i wsadzenie mu obcas do gęby? przecież to już pod patologię podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś od kiedy kobiece jest skopanie kolegi i wsadzenie mu obcas do gęby? przecież to już pod patologię podchodzi x Zobacz jak się kobiety dziś zachowują! Takie zachowanie nie jest patologią tylko jest kobiecym zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym się z takim wampkiem jak opisałaś chętnie umówił lubię takie groźne kotki, a przy tym piękne i eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha pomarzyć to sobie możesz taką to by każdy chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś aż mi żal tego faceta, nieźle go poniżyła przy wszystkich ale nie dziwie się, że na taką lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta która opisujesz to jakaś debilka :O Normalny facet raczej nie dałby się tak traktować i nie podobałoby mu się coś takiego. Faceci z twojej pracy to jakieś c***y. Jak można kopnąć w brzuch i to jeszcze obcasem faceta, który dla żartu lekko klepnie w tyłek? To jakaś agresywna idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa dziś każdy agresywny i prymitywny babochłop nazywa siebie "ostrą" tudzież "zimną" suką :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna nie jest prymitywna i ogólnie dość fajna na codzień jest i trudno jej nie lubić. kopneła go też (jej zdaniem) bardzo lekko, zaznaczając że jak by chciała to by go na wylot przedziurawiła (nosi metalowe szpilki). Bardziej mi się już rzygać chce jak widzę tych wszystkich facetów którzy się na nią dosłownie ślinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lekko" skoro upadł od tego? jasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe to ona jest wręcz szłachetna "bo mogła a nie zabiła":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×