Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci niezbyt piekni SAMI ODRZUCAJA Brzydkie a zaczepiaja piekne

Polecane posty

Gość gość

i co on sobie mylsi ze on nic specjalnego tak naprawde i ladna musi go chciec ??? a on sam odrzuca brzydkie ,nie jest mily dla brzydkich kobiet ?... a ladna musi go chciec? !....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na świecie jest tak że facet ma przerośnięte mniemanie o sobie a kobieta zaniżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to wiekszosc to cwaniaki ,manipulatorzy i nie jedna taka glupia naiwna ponabierali... tak samo jak kiedys glupim niewyedukowanym kobietom wmawiali ,ze niby! facet to nie musi byc ladny " ... :) hehe dobre sobie,dobrze wykombinowali,ale na szczecie juz kobiety nie daja soba tak maniulowac jak kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet musi byc ladny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja pamietam ze u mnie w mieście patrzyla sie na mnie kazda lepsza dupa a ja mimo tego jestem ciągle sam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chyba nie mają kompleksów. Zazdroszcze im.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglądasz jak dres więc nic dziwnego że ludzie na ciebie się gapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one sie patrzymy z pozadaniem. I kazda z nich mi sie podoba mimo tego jestem ciągle sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyly*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK z pozadanie ;) ta meska fantazja.... oni myls a,ze prawie kazdej sie podobaja prawie kazd aich pozada hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak jedna dupa dobra mnie Np pozera wzrokiem to cos w tym musi byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mówimy o dyskotekach. A ten świat jest już zupełnie inny aniżeli za dnia. Na dyskotekę idą ludzie chłonni obcego, nieznanego. Facet musi być myśliwym. Ktoś kto nie ma instynktu wychodzi przed czasem w wraca do domu. Czy to coś złego? NIE. Złe zostaje... a z nim głupie ;) Które ulegają jego głupocie. Na dyskotece facet nie musi być ładny i inteligentny. Musi być zawsze pewny siebie. Udawać. Sukces murowany. Kobieta nie patrzy wówczas na wygląd i na kasę... w głowie kreci się jej tylko słowo... fajny (czyt.: głupi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sluchajcie tego Spotykalam sie z facetem ktory co jakis czas mi dokuczal ,jak go nie chcialam,nie chcialm sie z nim spotykac to wyzywal ,ze dzifka ,ze brzydka ,ze ok nie chce juz ze mna sexu bo i tak brzydka jestem ,takie tekst potrafil mi powiedziec przez telefon ...plakalam pozniej... przykro mi bylo... bo tak to latal za mna wydzwanial jak szalony.. raz mi powiedzial ze nie pdooba mu sie to ,ze Ja chodze jak jakis PAW",,, i raz mowi ze on ladniejszy od emnie jest w wpadl w smiech... raz zadzwonil tez i mowi "teraz to ladniej wygladasz" ;) ...... ehhh ,a on jak wygladal ?... Niski jak na faceta ,maly penis,niezbyt dobrze bzykal , ma lysine na srodku glowy... jakies brzydkie nogi takie chude ...:( a ja ogolnie podobam sie facetom ... a on tak mi dokuczal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to wiekzsosc manipulantow,cwaniaczkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak najdalej od takich pustakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde niektorzy faceci sa smieszni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo oni tak naprawde to mylsa o sobie ,a kobieta chca manipulowac ,cwani sa ;) ale nie kazda kobieta da sie zmanipulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci patrza na wyglad...Powinni mierzyc swoja miara...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty oni sa cwani przebiegli chca lepsza od siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnych ograniczeń nie da sie złamać manipulacją. Jeśli facet jest brzydki, fatalnie zbudowany, niski, to laska go nie będzie chciała, nawet, dyby stosował najbardziej wyrafinowane triki. Może najwyżej na chwilę zatrzymać na sobie jej uwaę. Jeśli jest agresywny to tym gorzej dla niego. Pozostaje pani Rączkosia na samotne wieczory :classic_cool: A te sylwestry... czarna rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore naiwne glupie daja sie takieu zmanipulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólniki. znam wiele przeciętnych (delikatnie mówiąc) kobiet, które myślą o sobie, że są seks-bombami. i to wydawałoby się, kobiety inteligentne, wykształcone. takich też partii dla siebie szukają. wszystko działa w obie strony. inna sprawa, że niektórzy panowie mają tendencje do bycia posiadaczem przerośniętego ego, ale na to nie składa się tylko wygląd i bice, ale to co robią, wykształcenie, zarobki. jeśli taki ma skórę, furę i komórę, to myśli że jest bogiem i każda na to poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssssssssss
Piękna i mądra kobieta nie wybierze brzydkiego mężczyzny, bo to słaby materiał na dzieci. I to jej podpowiada instynkt. A ładna, ale głupawa owszem - jak ją umiejętnie omota (zmanipuluje przebiegle, najczęściej bogaty brzydal) i nigdy nie miała faceta lub tylko jednego, nie ma doświadczenia. Są też wyjątki, które działają na zasadzie - im brzydszy, tym piękniejszy. I też nie wszyscy brzydcy podbijają do ładnych, bo wiedzą, że na takiego ładna nawet nie spojrzy lub już ma apsztyfikanta, wiec po co się narażać na pięść w nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssssssssss
Jest jeszcze kwestia domu - jeśli w domu na dziewczynkę pohukiwano, a nie daj Boże bito dziewczynke i własni rodzice mówili niemiłe rzeczy, że brzydka i głupia, to może być tak i często tak jest, że nawet jeśli ta dziewczynka jest piękna, przepiękna, to nie będzie wierzyła w siebie (pod warunkiem, iż nie uczęszczała na żadne terapie, nie była w oazie, gdzie ludzie sobie dodają otuchy i kocha sie każdego, bo - Bóg kocha mnie takiego jakim jestem, raduje się każdym moim gestem, Alleluja, Boże radość mnie rozpiera - itp, itd) i skończy z brzydkim,a le to połowa biedy, bo jakby był brzydki to jeszcze ujdzie w tłoku, ale jeśli jest zły, zawistny, agresywny, wyzywa, jak to opisała jedna dziewczyna wcześniej, to żal dziewczyny. Jeśli jest brzydki, ale o dobrym sercu, to życzę szczęścia, ale jeśli jest brzydki, a ma mniemanie o sobie, że jest 8 cudo świata i poniza kobietę, to nawet na najbrzydszą nie zasługuje, a na samotność. Ale generalnie obserwuję, że ładny z ładną i -pojęcie względne - brzydki z brzydką. Natura. Alfy z alfami, bety z betami. Tak już jest. Oprócz wyjątków związanych z wypaczoną psychiką, że im brzydszy, tym ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc kobiet poza wygladem nic nie ma ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGADZAM SIE Z Toba jak najbardziej " est jeszcze kwestia domu - jeśli w domu na dziewczynkę pohukiwano, a nie daj Boże bito dziewczynke i własni rodzice mówili niemiłe rzeczy, że brzydka i głupia, to może być tak i często tak jest, że nawet jeśli ta dziewczynka jest piękna, przepiękna, to nie będzie wierzyła w siebie (pod warunkiem, iż nie uczęszczała na żadne terapie, nie była w oazie, gdzie ludzie sobie dodają otuchy i kocha sie każdego, bo - Bóg kocha mnie takiego jakim jestem, raduje się każdym moim gestem, Alleluja, Boże radość mnie rozpiera - itp, itd) i skończy z brzydkim,a le to połowa biedy, bo jakby był brzydki to jeszcze ujdzie w tłoku, ale jeśli jest zły, zawistny, agresywny, wyzywa, jak to opisała jedna dziewczyna wcześniej, to żal dziewczyny. Jeśli jest brzydki, ale o dobrym sercu, to życzę szczęścia, ale jeśli jest brzydki, a ma mniemanie o sobie, że jest 8 cudo świata i poniza kobietę, to nawet na najbrzydszą nie zasługuje, a na samotność. Ale generalnie obserwuję, że ładny z ładną i -pojęcie względne - brzydki z brzydką. Natura. Alfy z alfami, bety z betami. Tak już jest. Oprócz wyjątków związanych z wypaczoną psychiką, że im brzydszy, tym ładniejszy. ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to sa przebiegli maniupulatorzy cwaniacy.. toksyczni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jest ok jak ludzie parą będą ludzie o podobnej urodzie, ale z drugiej strony można traktować życie jak grę z odnawialnymi szansami i być może po 25 próbach taki niezbyt piękny trafi an ładną która go lubi, czemu by więc miał te brzydkie odrzucać skoro może się nimi zająć dopiero jak uzna, że jednak u ładnych nie ma szans? To trochę podłe, ale też logiczne moim zdaniem, tym bardziej, że to nie tak że brzydcy odrzucają brzydkich, po prostu wszyscy ich odrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne cwaniaczek od kobiety to chcialby wymagac zeby byla ladna fajna ,ale on nie musi byc ....cwane ..manipulatorzy,ale prawdziwa kobiete na to nie zlapiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×