Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sanetta

Dlaczego faceci to dranie? Bo.....!

Polecane posty

Gość Sanetta

primo: bo mają mózg między nogami secundo: zdradzają na prawo i lewo, idą do klubów, zabawiają się z dziewczynami i potem mówią O NICH że się puszczają! (a oni kur9a, wiecznie czyści, prawda?) tertio: dla nich u kobiety liczy się zazwyczaj seks, miseczki C+ i nic poza tym Po co marnować życie na takich debili? A już najbardziej wkurza mnie ta męska hipokryzja patrz punkt 2, kiedy korzystają z usług "puszczalskich galerianek" a potem na forum święcie się oburzają, jak to te dziewczyny się nieszanują. A TO, że oni się dziwczą na prawo i lewo, to ma być w porządku??? Facet ma prawo wykorzystać kobietę, ale to potem o kobiecie się mówi że jest szmatą, prawda? F UCK MEN!!!! Nienawidzę tych niewyżytych seksualnie, zarzyganych prosiaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
i jeszcze jedno! paradoksem jest, że kolesie, którzy sami nie potrafią dotrzymać kobietom wierności, sami obrzucają wyzwiskami te które się puszczają, totalny idiotyzm! W jakim świecie my żyjemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
wellness: ale takich facetów jest coraz więcej..:( i ja juz naprawdę pogodziłam się z tym że zostanę starą panną. Bo nie ma w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_234e
mozesz wybierac wsrod imigrantów z gwatemali . OStatnio duzo ich u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
a skąd wiem, ze oni mają lepsi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne 😭 Ja bym to zgłosił na posiedzenie plenarne parlamentu UE. Są też faceci którzy nie ganiają za babami, bo im to nie idzie, zajmij się takim i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
Dahahah, dobre -.- to jest właśnie to, albo nieudacznicy albo skurbiele. Niezbyt ciekawy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
rozejrzyj no się, gdzie tu widzisz jakieś szczęśliwe pary?:/ co przejdę przez ulicę, to muszę z przymusu wysłuchiwać serii wyzwisk, kłótni między ludźmi Nie mówiąc już o tym, co się dzieje w klubach. I skąd mam miec pewność że mój wyśniony książę za parę lat nie poleci na jakąś dziewczynę, która ma o jeden rozmiar miseczek większy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
tort samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezany ekogroszek
biedna Ty...niedoceniona i zapomniana jak puszeczka koncentratu pomidorowego na dnie lodowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tyle jesteś warta, to trafiasz na takich facetów. Ja naszczęscie nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem wartosciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jap........
po pierwsze primo. jak suka nie da to ..... po drugie primo baby to są chuje i po trzecie primo bez was źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna jedyneeczka
są fajni faceci ale my najczęściej wybieramy babiarzy bo tacy nam się podobają a potem kończy się to płakaniem w poduszkę. lepiej czasami nie dawać mężczyźnie szans gdy już na początku coś w jego zachowaniu nie współgra z naszym. to źle wróży na przyszłość. są dobrzy i mądrzy mężczyźni tak samo jak są dobre i mądre kobiety... ale to wyjątki. no i oczywiście najczęściej taki głupi facet nie wybierze sobie wrażliwej kobiety i dobrej tylko panienkę do seksu albo zależnie od przypadku, z którą będzie miał najmniej problemu. te dobre są problemowe więc stają się celem ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najdziwniejszy
wspolczujemy doswiadczen nastepnym razem zainteresuj sie normalnym jakims 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja faceci to p****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wam każe zadawać się z tymi strasznymi mężczyznami? większość facetów przyklaśnie jak takie wiecznie nafochowane księżniczki z wiecznie skwaszoną twarzą zaczną szukać towarzystwa wśród kobiet. przynajmniej do wzięcia będzie więcej tych mniej więcej normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rozejrzyj no się, gdzie tu widzisz jakieś szczęśliwe pary?:/ co przejdę przez ulicę, to muszę z przymusu wysłuchiwać serii wyzwisk, kłótni między ludźmi Nie mówiąc już o tym, co się dzieje w klubach. I skąd mam miec pewność że mój wyśniony książę za parę lat nie poleci na jakąś dziewczynę, która ma o jeden rozmiar miseczek większy???" heheh dokładnie baby są niestety tępe albo oglądają za dużo komedii romantycznych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzawszesam
a jestem tym dobrym,nigdy nie byłem w żadnym klubie,i nie podobają mi się dziewczyny z dużymi rozmiarami biustu ale żadna z was mnie nie chce bo albo za brzydki albo za spokojny dla was jestem.trafiacie na takich facetów jakich sobie wybieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do punktu "secundo" jak s/u/k/a nie da, to pies nie weźmie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dają bo myślą ze w ten sposób zdobędą faceta,facet zdobyty tylko tyłkiem wiadomo jaki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanetta tak, zostaniesz strata panna ale to nie przez mężczyzn tylko przez to ze jesteś pustakiem, a to wnioskuję z tego ze zadajesz się z pustakami którzy tylko disco i sex cenią. Po prostu trafia swój na swego. Porządne, inteligentne kobiety z zainteresowaniami i ciekawa osobowością trafiają na takich właśnie fajnych facetów. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste,bo spotykają facetów w miejscach w których realizują swoje nie banalne pasje i hobby wiec trafiają na inteligentnych facetów a na disko kogo pozna poznać? wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet w głębi duszy to *****cz g****o, niektórzy tylko całkiem niexle sie kamuflują albo są genetycznie spaczeni tzn. mają kobiecy mózg. Prawdziwy facet to zawsze zjeb, nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ci którzy nie są *****czami są dla ciebie spaczeni genetycznie to nie mam więcej pytań. Widocznie zasługujesz na zjebów i *****czy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co narzekacie ? Po co się wiązać dziewczyny ze złym facetem czyli z draniem..Przecież on się nami zabawi jakiś czas i po prostu znajdzie sobie jakąś inna. Nie lepiej po prostu poszukać jakiegoś nieśmiałego z którym nie będzie żadnego problemu, że będzie się oglądał za innymi czy coś takiego. Przecież nie zawsze się trafi na drania Nauczyciel ciężki zawód czy też przyjemność?[url=http://nauczycieliswiat.sosblogs.com/]http://nauczycieliswiat.sosblogs.com/ Odwiedź mój blog i zadecyduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×