Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet wolal chuda ,od kraglej kobiecej kobiety ?

Polecane posty

Gość gość

? dlaczego wybral chuda ? od kraglej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kragla kobieca kobieta? :D hahaha to cos w stylu putina, walczymy o pokoj ze az krew sie leje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dwie odpowiedzi: że albo ten facet ulega nachalnej modzie lansującej chudość albo on lubi obijać się o wystające kości...a może jedno i drugie? Wszystko możliwe....znamy takiego który lubi spocone i przybrudzone kobietony........no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ale mam nadzieje ze krągła kobieta nie znaczy gruba ? tylko chodzi ci o szczuplą krągłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta pisze o sobie samej "krągła" to musi być masakrycznie "okrągła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym obstawal ze nawet eliptyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierpiące ego autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zleży do czego wybrał. jeśli do seksu - znaczy, że go takie kręcą. Jeśli zaś wybierał człowieka a nie przedmiot seksualny, to tutaj dochodzą zupełnie inne sprawy. Człowiek to nie tylko c**a i fiut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LifliLi
Może lepiej się dogadywał z chudą. Dla mnie np. chuda to przy 160 cm 46 kg i mniej, a krągła to przy 160 cm 56 kg i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotoszczur
W średniowieczu grube kobiety były piękne dziś jest na odwrót. Taka karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie posrajcie się z tej zawiści, taaak, wszystkie szczupłe to same kości, nie maja talli, bioder, biustu :P tylko "krągłe" sa kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje oko to chuda powie ze gruba jest obrzydliwa a gruba ze chuda to deska z kazdej strony i tak w kółko, ja osobiście zazdroszcze tym nie otyłym bo sobi enie potrafią odmówić jedzenia i nie uprawiają sportu tylko takim kobitkom w stylu jennifer lopez albo beaonce, no idealne figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie krągła kobieca z ostatniego linku jest zgrabniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na moje oko to chuda powie ze gruba jest obrzydliwa a gruba ze chuda to deska z kazdej strony i tak w kółko, ja osobiście zazdroszcze tym nie otyłym bo sobi enie potrafią odmówić jedzenia i nie uprawiają sportu tylko takim kobitkom w stylu jennifer lopez albo beaonce, no idealne figury" jako wieczny chudzielec powiem Ci że tez nie jest tak różowo i że raczej nie d***buje grubszym ;) jedynie psioczę w myślach jak musze się przeciskać i wykrzykiwać przepraszam bo się ktoś grubszy nie może przesunąć 5 cm. ale to kwestia jego kultury ;) da się nei kłócić, ale to obie str muszą mieć olej w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcy wolą chudzienkie dziewczyny bo im jeszcze się jajka dobrze nie poukładały z wiekiem facet ogarnia że fajna pupusia to jest to czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele koboet jest szczupłych można rzec że bardzo szczupłych ale dalej wyglądających zdrowo - a jest też jak sami wiecie procent kobiet szkiletów i to już powino być tak samo piętnowane jak te z nadwagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale GDZIE widzicie te szkielety? ja widziałam JEDNĄ, słownie JEDNĄ dziewczynę która wygląda strasznie. a mieszkam w dużym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
dlatego należy brać sie za odchudzanie i przestac wierzyć w bzdury typu kochanego ciała nigdy nie za wiele... Bo tylko szczuple dziewczyny sa najbardziej atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda gessler jest lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo psycholu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze magda gessler nago jest bardzo podniecająca i atrakcyjna super laska .. A te co wkleja prawictwo powodują wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od razu myślę, że może po prostu mu się z tobą nie układało niezależnie od tych krągłości. Jakby zostawił dla tak samo krągłej, to szukałabyś przyczyn w kształcie nosa/długości włosów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wmawiam sobie ze jestem kragła,przy 60 kg przyznaje ze jestem juz grubawa.Kragłe kobiety to szczupłe przy odpowiednich kragłosciach,np.Shakira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego własnie - wiecznie czy jestem atakcyjna - czy ładniejsza od tamtej czy seksowna, czy chciałbyś ość ze mną na randkę - drogie panie wiecznie szukacie aprobaty - wróćcie dziś do domu ładnie się ubierzcie zróbcie swojemu mężczyźnie kanapki usiądźcie z nim na kanapie wiedzcie że go kochacie i skocie na spacerek w wrześniowy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 60 kg i uważam, że jestem tak zwanej normalnej budowy :) Nawet słyszę czasem, że jestem chuda, ale pewnie to złośliwe koleżanki tak mówią żebym się spasła jeszcze bardziej, wtedy one będą piękniejsze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz wzrostu przy tej wadze?Ja nie jestem zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tez nie jestem drastycznie gruba,ale wiadomo na jakie babki leca faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×