Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jest inaczej niz wy tu klikacie kobieta atrakcyjna z malym biustem

Polecane posty

Gość gość

Jest czesciej podrywana niz z duzym!! mam 17lat 173cm jestem zgrabna, mam blond wlosy i male cycki ale nie narzekam na brak zainteresowania!! sytuacja ze sklepu stoje obok dziewczyny z duzym biustem a reakcja chlopakow byla taka numerek zaraz tu prosimy od laleczki, wiec drogie panie nie licza sie same cycki ale i wyglad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu, że lepiej wyglądałabyś z biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, tez nie mam problemow z facetami, a mam sredni biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz :P To żadna nowość, że liczy się całokształt i można nadrobić miały biust płaskim brzuchem itd, ale to nie jest żadna zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak napewno bylabym super atrakcyjna z duzym biustem ale mal maly i nic nie poradze z tym. moim zdaniem liczy sie wyglad twarzy dla faceta a pozniej wielkosc cycek. bo ktory by byl z dziewczyna brzydka ktora ma cycki duze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam chlopaka starszego od siebie i on mi zawsze mowi ze teraz sa male ale po ciazy urosna i nie beda takie duze jak u krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że sam biust nie wystarczy, tak samo jak nie wystarczy ładna twarz jak ciało jest brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
najwazniejsze są biodra .. mniej niz 90 cm w biodrach stanowi duży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, wydaje mi sie ze chodzi o caloksztalt. jak jest piekna zgrabna kobieta to mysle ze facet nie bedzie narzekal ze nie ma 'D'ojców, wazne zeby cos miala, przynajmniej te B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wyszlo :P zabrzmialo jakby laska z A nie mogla sie podobac a tak nie mialo wyjsc :P Chodzilo mi o to ze to ze laska nie majaca piersi C albo D tez moze byc piekna ! :D a te z B to juz wogole nie musza sie krepowac bo cos tam jednak maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosze rozmiar stanika B75 i niejest zle. rozmiar D dlamnie to za duze jestem szczupla wiec. dziwnie bym wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D to nie jest duży biust przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma chyba D ale ona jest po 2 ciazach i jak dlamnie to ma duze piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam chlopaka starszego od siebie i on mi zawsze mowi ze teraz sa male ale po ciazy urosna i nie beda takie duze jak u krowy :D :D Prawdy ci teraz nie powie, za kilka lat pewnie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet twierdzi ze duze cycki wygladaja fajnie w bluzce lub staniku, jak go sciagnie jest gorzej bo przewaznie duuze piersi poprostu wisza i to nie jest juz fajne Slowa faceta - nie moje nie zjedzcie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nosze rozmiar stanika B75 i niejest zle. rozmiar D dlamnie to za duze jestem szczupla wiec. dziwnie bym wygladala B75 to jesteś taka średnia wręcz za szeroka w klacie. Rozmiarek 38-40? albo nosisz zły stanik, szczupła dziewczyna ma 65 lub 70. Np. 70D to są średnie cycki, takie ledwo odbijające się od płaskości, laska musi być bardzo niska i mieć chłopięce biodra, żeby było coś widać. Co innego 95D, cytując ciebie "to takie jak u krowy", 95 ma otyła osoba. Masz z tym problem jednak, bo po co ten temat... Chciałaś coś udowodnić, ale tak nie wyszło ci do końca. "Laleczki" hmm ;) tobie się zapytali bo od tej z dużym nie mieliby szans... Na twoje szczęście nie wszyscy faceci wymagają dużych, więc znajdziesz swojego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze duze wisza jak wymiona krowie lepsze sa cycuszki jedrne sredniej wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Zgadzam sie ze duze wisza jak wymiona krowie lepsze sa cycuszki jedrne sredniej wielkosci" You made my day! Ja mam takie, dzis mam +50 do swojego samopoczucia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że duże piersi zdecydowanie są ładniejsze. Nie ma co się oszukiwać. Ale też nie do przesady, nie mówię o takich wielkich, jeszcze do tego zwisających. Najlepsze są chyba te średnie, takie kształtne, pełne. Sama mogłabym mieć większe, ale cóż, cos tam mam, nie ma tragedii, a jeszcze jak fajny biustonosz dobiore, to już w ogole jest ok. I zauważyłam, że najważniejsze jest to, jak dziewczyna sie czuje ze sobą, czy akceptuje swoje ciało i jest pewna siebie. Czasem z niewielkim biustem kobieta ma taka osobowosc i sposób bycia, że szaleja za nia faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma ci mówić jak widzi, że masz kompleksy? Jednak małe nie cieszą się uwielbieniem sądząc po popularności zabiegu powiększania. Małe też wiszą...i wyglądają jak u pieska. Nie możesz nosić gorsetów, bluzek z dekoltem bo wyglądasz w nich komicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje staniki w intimissimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady az tak malych to nie mam, mam sredni biust, mowil to w ogolnym kontekscie a nie zeby pocieszyc mnie ze mam male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Male piersi moga urosnac. po tabletkach anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest jak taka z niewielkim biustem przytyje, a biust staje w miejscu :D Jednak z większym biustem laski nie robią tragedii z 5 czy 10kg plus minus. Moja była z małym źle nie wyglądała, ale z tym marudzeniem to sam nieraz chciałem zasugerować implanty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ja jak facet uważam , że lepiej miec małe piersi niz waskie biodra.. Innymi słowy dziewczyna o sylwetce 82-62-93 podoba mi sie dużo bardziej niż o panna o wymiarach 92-66-85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 17 lat wiec. niemoge sie porownywac z kobietami co maja 23-25lat i wiece,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B75 to jest płaska klata fuj Sporo pod biustem i malutka miseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec lepsze szersze biodra (oczywiscie nie jak u Kim Kardashian) niz duze cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale ze nie plaska B75jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze lepiej.. duże piersi są fajne , ale tylko wtedy gdy masz szerokie biodra.. Jesli masz wąskie biodra albo brak taliii to duzy biust nie jest atrakcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×