Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DLACZEGO kobiety nie wymagaja od facetow!za to faceci wymagaja ladnychZgrabnych

Polecane posty

Gość gość

tak pozwolily swobie wmowic,nie wymagaja od facetwo ,a faceci to chetnie wymagaja od kobiety,nauczyli sie ze to tylko afcet moze od kobiety wymagac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna po 30
Twój bzdurny temat powinno się przemilczeć ale...nudzę się wiem coś powiem. Tak to prawda, mężczyźni z reguły wymagają, żeby kobieta im się podobała, to jest bardzo ważne, im seksowniejsza tym lepiej. I...tyle, cała reszta często schodzi na plan dalszy. Koronny argument kobiet, że facet wymaga papu pod buzie, posprzątane, oprane- są z d**y wzięte. Który facet to WYMAGA? Jada się zwykle poza domem, bo praca, bo brak czasu. Pranie polega na wrzuceniu do pralki. Za to w drugą stronę już tak nie działa. Lista wymagań kobiet...każdy wie jak jest. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A g****o prawda,duzo facetów chce miec gosposie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie wymagaja od facetow........ Buahahahahahahaha ales przywalil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wygladasz przynajmniej 6-7/10 to nie masz szans na kobiete. Widże to na codzien. Moj kumpel jest po medycynie , jest kumaty ogarniety i inteligentny, odpowiedzialny. Ale jest brzydki na gebie, ma opuchnieta rozowa twarz i ma troche c*****a budowe ciala. ZADNA sie nie nie zainteresowala i zadna nie chce aby on sie nia zainteresowal. Jest typ totalnie ignorowany , na kazdym spotkaniu, kazdej imprezie. Za to przystojny bezrobotny koles naduzywahacy alko (znajomy z dawnej pracy) nie moze sie opedzic od kobiet. Ot taki to brak wymagan ze strony kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei napisze tak: każdy mój ex był brzydalem i każdy z nich mnie zostawił (ja jestem ładna) więc nie pier\\dziel :O i żaden nie chciał mi się nawet oświadczyć mimo że wyglądali jak pól doopy zza krzaka i żadna inna by ich nie chciała, więc brzydale też się cenia i uważają za księciów z bajki co najmniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jestes ładna,to czemu sie z brzydalami spotykałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymagam, ale takiego minimum. Przy czym miałam takich niemal brzydkich facetów u swojego boku :) nie chciałabym mieć np. otyłego, ale z drugiej strony jeśli miałby świetny charakter, to pomogłabym mu schudnąć, i dla zdrowia, i urody (sama się żywię zdrowo i latam na siłkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty koleś jak obiady jesz u mamusi, co za troskliwa mamusia swoją drogą, pranie robi pralka , suszy i prasuje zapewne w zestawie też, sprzątanie robią krasnoludki, zakupy ufo przywozi , to ty kosmita jesteś z takimi poglądami 10/10 ,że żadna cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samorobiące się pranie to bardzo zabawna rzecz :) nie licząc że ktoś te gacie segreguje, wyjmuje mokre, rozwiesza, następnie zbiera i prasuje, po czym odnosi do szafeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wymagam niczego od obcych ludzi, ale jak już z kimś mam się zadawać to niech jakoś wygląda, umie rozmawiać i sprzątnąć po sobie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy prawo mieć wymagania, a inni mają prawo tych wymagań nie spełniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma być ładna, facet ma być silny. Nie ja to wymyśliłem, to są prawa natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"więc brzydale też się cenia " mają największe wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wymagania? Buahaha. A kto tworzy frazy: facet zaczyna się od 180, facet bez własnego mieszkania to nieudacznik, facet z zarobkami poniżej średniej to nieudacznik? Tworzą to kobiety, które same z wymaganych od faceta rzeczy mają tylko wygląd, albo nawet go i nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne takie teksty typu "facet nie musi byc ladny ,a kobieta musi byc ladna" mogles wmawiac parenacie lat temu babom zacofanym ,manipulatorze....Skoro kobieta jest fajna zgrabna ,to tez powinna wymagac fajnego przystojnego+ladnego faceta !! a nie brzydkiego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niech się cenią. Skoro maja do zaoferowania dużo - niech się cenią. I czekają, aż trafia na swego - równego sobie. " Kobiety niezbyt urodziwe również mają największe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GRUBA DUZA GEBA jak u Baby ze wsi :O O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty taki piekny ,naprawde bogaty ? ze chcialbys ladna zgrabna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×