Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety oczekują, że facet będzie płacił?

Polecane posty

Gość gość

Byłem niedawno na spotkaniu z panią poznana na portalu randkowym. Nagle wstała, powiedziała "dziękuję za zaproszenie, ale muszę iść". I poszła. A wcale nie było żadnego zaproszenia tylko zwyczajne umówienie się. Tak więc na przyszłość w takiej sytuacji zawołam kelnerkę i powiem, że ta pani chce isć nie płacąc. A jak będzie się stawiać to wzywam policję! Mam dosyć naciągaczek. Chciałyście równouprawnienia to je szanujcie. Każde płaci za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby dziewczyna bardzo ci sie podobala to bys zaplacił czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘKNA111
najwidoczniej nigdy się nie zakochał mój facet daje mi wszystko :) i by zabił jak by ktoś próbował mu taką laskę odebrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz szczęśliwa z innym
Coś jej nie podpasowałeś, inaczej by nie wyszła, a ty teraz nie żaliłbyś się, że nie zapłaciła za siebie. Jasne, że jak wyszła wcześniej, to powinna była za siebie zapłacić. Ja miałam kiedyś taką sytuację, że w czasie rozmowy na pierwszym spotkaniu z facetem poznanym na portalu randkowym okazało się, że on żonaty, mieszka z żoną, rodziną i nawet nie ma zamiaru się wyprowadzać, bo jemu tak dobrze. Ma mu kto sprzątać, prać, robić zakupy. A on szuka kochanki, bo w domu mu nudno. Położyłam na stoliku 10 zł i wyszłam, rzucając na odchodne, że z żonatymi się nie umawiam. I to była jedyna randka z neta , na której nie pozwoliłam za siebie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie co chodzą na randki z neta to bardzo niska półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIĘKNA111
Nawet jak zrobię kupkę to mój facet starannie mi wylizuje moje kakaowe oczko i za to go uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że wolałbyś, żeby to ona za ciebie zapłaciła. Bo ty pan i władca łaskawie zgodziłeś się obejrzeć towar, więc kobieta powinna być ci wdzięczna i postawić kolację. Potem jeszcze jakiś niezobowiązujący seksik i spoko. Co to ma palancie jeden do równouprawnienia??? Równouprawnienie polega na tym, że kobieta moze ci powiedzieć, że jesteś beznadziejny!!! Kiedyś nie mogła, bo to rodzice podstawiali jej takich kretynów a ona musiała się na to godzić. Jak świat światem to faceci muszą się starać żeby zdobyć kobietę! A za darmo to nawet "w ucho" trudno dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywacie mnie burakiem a same kim jesteście? Spotkałem się z kilkoma kobietami i część z nich uważała za normalne zapłacić za siebie. A czym różniły się od pozostałych? To były właścicielki firm, albo kobiety zajmujące kierownicze stanowiska czy ogólnie mające dobrą pracę. Ta ostatnia co nie zapłaciła "robi" jako opiekunka starszych osób. Tak więc chyba sprawa jasna. Na przyszłość pytam gdzie pracuje, jak ma byle jaką prace (lub bezrobotna) to koniec dalszego kontaktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak świat światem to faceci muszą się starać żeby zdobyć kobietę! ale bzdury . W Polsce jest wiecej kobiet niz mężczyzn . Wiec facet nie muisi sie starać .. Jak ty mu nie dasz , to da mu inna . PRoste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej z 8:31 ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem??? Pisałem, że oczekuję że każde płaci za siebie! Dotarło ??? I o żadnym "seksiku" nie było mowy. Jakim prawem wyzywasz mnie od palantów i kretynów? Jesteś chamką i prostaczką. Odważną zza klawiatury. Bo w realu jak kogoś zwyzywasz to możesz liczyć się ze sprawą w sądzie i wypłaceniem sporej sumy osobie , którą zwymyślasz. Kolejna "skrzywdzona" przez los i mężczyzn się odezwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowała się kiepsko, ale użyłeś słowa "naciągaczki" w taki sposób, że nastawiło to do ciebie negatywnie kobiety tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie burak jesteś, to kto? Wstyd! Zamiast przyjąć porażkę na klatę, to biadoli na forum kobiecym. Wstyd! Wcale jej się nie dziwię, że sobie poszła. Gdzie co mężczyźni?! A ty jak chcesz się umawiać na randki, to zrozum, że musisz płacić, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu, i na drugim, i na trzecim, i na czwartym. Jak będzie piąte spotkanie, to może ona się dołoży do rachunku. Taka prawda. Wielki pan! Kurcze, dżentelmen się znalazł! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jak dużą sumę cie naciągneła? Hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie na dniówkę w wysokości 10 zł :classic_cool: bo ile gumiś z kafeterii może zarabiać ? jedynie kieszonkowe od mamusi ;) -- teraz szczęśliwa z innym , a czemu nie pozwoliłałs zapłacić mu skoro zmarnował Twój czas? ja bym takiemu jeszcze w ryj trzasnęła i narozpowiadała, że ten oto frajer szuka darmowej dzivki UF jak dobrze,że mnie te tematy nie dotyczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie niektóre z tych "towarów do pomacania" chodzą na randki żeby się najeść. Dwie randki dziennie - i gotować nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmutniejszym zwierzątkiem na świecie jest mężczyzna, bo: -ma piersi bez mleka -ptaszka bez skrzydełek -jajka bez skorupek -worek bez pieniedzy, dlatego 80% kobiet już nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, że dla 60 gram kiełbasy nie warto brać całego wieprza do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałaś już komuś "w ryj"? To wiedz, że 1. Facet jest na ogół silniejszy i sprawniejszy fizycznie; może się uchylić albo oddać. 2. .http://teczka.pl/prawo/co-grozi-za-uderzenie-kogos-w-twarz Taka odważna jesteś? Na 100% jestem pewien, że na komendzie byś płakała i błagała o nie wnoszenie oskarżenia. Widać, kto przybywa na tym forum.Przeważnie sfrustrowane i agresywne prostaczki. Głupie jak but. Jak ktoś pyta w poważnej sprawie, to nie ma co liczyć na pomoc. Albo agresja, albo bzdurne odpowiedzi i mało śmieszne podszywy. Poziom kafe sięga dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie roszczeniowy jesteś autorze. Nie dość że dziewczyna zgodziła się spotkać z kimś takim jak ty, to jeszcze każesz jej za siebie płacić Kto zaproponował spotkanie? Ty czy ona? Kto wybrał miejsce? Jak jesteś gołod***ec to na spacer do parku trzeba było iść a nie do kawiarni Cieszę się, że nie znam nikogo tak bezczelnego jak ty. Bo ty uważasz, że jakąś łaskę jej zrobiłeś, że zechciałeś ją sobie obejrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za uderzenie typa , który umówił się z tobą na randkę a w domu ma żonkę i dzieci chyba każdy sąd by uniewinnił kobietę, o ile w ogóle policja by przyjęła zgłoszenie a nie wyśmiała takiego taniego kasanowę mam nadzieję, że przy okazji żona by się rozwiodła z orzeknięciem o wyłącznej winie i oskubała męża co do grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a umawiając się z tą panią na portalu zaznaczyłeś, że jak sie gdzieś spotkacie, to kazdy płaci za własny rachunek? Może informuj te panie, to trochę czasu zaoszczędzisz :) Założę się, ze żadna nie będzie chciała sie spotkać z kimś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie pozwoliłam, żeby za mnie zapłacił? Bo kawę wypiłam, była dobra, kosztowała ok 7 zł, a wtedy jeszcze nie zostawiało się napiwków w kawiarniach, więc tą resztę musiał zabrać. :) A że to nie był nieopierzony smarkacz, tylko facet po 50-ce, wyobrażam sobie jak się musiał poczuć. :D To taka mała zemsta za stracony czas - bezcenne- a ja nie chciałam od niego nic. Teraz sytuacja przedstawiałaby się zupełnie inaczej i nie byłoby takiego efektu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9:16 , ale myślę , że to i tak był facet bez honoru, więc mógł się nawet ucieszyć , że "zarobił" 3 zł xd może kupił za to Kinder jajko dla dziecka :D a za dobrą kawę warto zapłacić i tu się zgodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się ,że odeszła w trakcie spotkania .Po prostu była spostrzegawcza i zorientowała się dość szybko ,że jesteś beznadziejny .A twoje wywody na temat pracy poznanych kobiet to maxkompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Jak świat światem to faceci muszą się starać żeby zdobyć kobietę! ale bzdury . W Polsce jest wiecej kobiet niz mężczyzn . Wiec facet nie muisi sie starać .. Jak ty mu nie dasz , to da mu inna . PRoste ... Hahaha to niech ci da ta "inna" filozofie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty mu nie dasz da inna - pewnie da, ale jakaś łatwa, puszczalska i nie warta zachodu, więc zaraz znowu będzie szukał porządnej. no chyba,że pochodzi z patologii to wtedy łatwa kobieta nie będzie problemem, zawsze będziesz mógł ją wysłać żeby się prostytuowała , bo sam nie potrafisz utrzymać rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n ie wyobrazam sobie zeby placil za mnie facet, ktorego widze pierwszy raz na oczy. dla mnie to brak klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pitopanterka dziś za uderzenie typa , który umówił się z tobą na randkę a w domu ma żonkę i dzieci chyba każdy sąd by uniewinnił kobietę, o ile w ogóle policja by przyjęła zgłoszenie a nie wyśmiała takiego taniego kasanowę Otóż nie dziewczynko:P Policja musi przyjąć zgłoszenie a są jeśli ma dowody skazać i to że masz dziurę między nogami nic nie zmieni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* sąd nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×