Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po slubie odmawiaja mezowi seksu

Polecane posty

Gość gość

Przed slubem kochacie, staracie sie, nawet z polykiem robicie. A po slubie seks raz na ruski rok. Jak to z wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zycie po slubie to nie bajka pranie sprztanie , latanie bachory robota a wy jeszce sexu hahah jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe jest duzo topikow ze kobiety po slubie juz nie chca seksu. Dlaczego udajecie ze kochacie? Tylko po to zeby facet sie ozenil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoł
Sam sobie połykaj zamiast kalorii z kuchni! Będzie taniej! Seks jest fajny przy okazji poznawania się z drugim człowiekiem Jeśli daje nam przyjemność to dobrze, bo będziemy chcieli do niego wracać, ale seks nie jest celem życia. Celem życia jest dać drugiemu życie i wszystko co najlepsze... Uczysz się jak żyć, by zrozumieć że, uczyłeś się jak umierać. Życie ma głębszy sens niż chcesz aby miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed ślubem to jest tak że miłość jest ogromna facet nie ma wtedy żadnych wad,a po ślubie klapki z oczu spadają i wtedy widać że facet to brudas śmierdziel cham i leń,do tego pieprzony egoista,która szanująca się kobieta z takim do łóżka pójdzie.ja ze swoim przed ślubem nie mieszkałam uprawialiśmy dziki seks w samochodzie, po ślubie wystarczył rok żebym się odkochała ,nabrała obrzydzenia nie dziwcie się więc panowie bo to wasza wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiele kobietek nie ma takiej potrzeby seksu jak faceci, nie mówiąc już o potrzebie "połykania". Na początku jest albo większa fascynacja i idące za nią szaleństwo albo zmuszanie się, "bo misio to taki wspaniały chłopak, jak mu nie dam to odejdzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnym trafem to szalenstwo i zainteresowanie facetem zawsze konczy sie jak juz slub w garsci i facet nie ma jak sie wycofac. Hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo osiagnely co chciały i maja cie w d***e to raz. Po drugie brak seksu spowoduje ze będziesz szukal kochanki a wtedy znajda się na ciebie dowody żeby rozwod był z twojej winy. Po trzecie mogą mieć kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta. Tylko kobieta wypoczeta I zaspokojona chce wiecej......a jak taki mezus mysli tylko o sobie I nie kiwniecie w domu reka, to czemu sie dziwicie. Kobieta tez ma swoje potrzeby I nie jest gumowa lalka. Poza tym nie jest tez robotem wieloczynnosciowym wiec jak chcecie miec sex, to po pierwsze do roboty w domu a potem sie starac w lozku, zeby I kobiecie bylo dobrze. Co do polykania. Ja osobiscie nigdy nie pozwolilabym sie tak ponizyc zeby facet mi tryskal na twarz lub w buzi I jeszcze oczekiwala ze bede polykac. I nie! Nie jestem sfrustrowana stara panna. Ma super meza, ktoremu nic nie polykam, anala nie robie I maz zapatrzony we mnie od lat. jak sie ma fantazje I polot w figo-fago, to nie trzeba sie posuwasz to swinstw. Ja zawsze mam chec na sex, ale to dlatego, ze maz dba rowniez o moje potrzeby. Gdyby tak nie bylo, bolala by mnie glowa. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.20 ty nie masz meza ktorego kochasz tylko brzydkiego sponsora. Przystojny facet z wyksztalceniem by sie z toba nie zwiazal wiec nie wciskaj kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda w oczy kole. Jestescie cienkie bolki I dlateo zony wam odmawiaja. Co to za facet, ktory nie potrafi wlasnej kobiecie zrobic dobrze.....buhahahahahahhahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety udaja orgazm przed slubem zeby facet sie ozenil. Wiec facet nie wie ze jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wszystko udaja aby swój cel osiagnac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak kobieta sie czuje wykorzystywana to nie chce dawac. a dlaczego faceci przed slubem sa czuli a po slubie to dran ktory mysli k*****m a nie muzgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Wiem skad to przekonanie, ze slub oplaca sie kobiecie a facet sie broni jak moze. Przeciez najwiecej korzysci z malzenstwa ma facet.....zwlaszcza teraz, jak jeszcze chce wmowic kobiecie to niby rownouprawnienie. To niby jaki interes ma w tym kobieta? Sama musi na siebie pracowac I jeszcze obslugiwac takiego pasozyta. Nie widze zadnych korzysci dla kobiety, wrecz katorge I kierat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest czesto po pare tygodni sluzbowo poza domem, Ja mam kochanka bo bez tego nie umie zyc, czasami jak przyjade od kochanka silno wyrabana to patrze zeby spokojnie odpoczac, a nie znow nogi rozwalac,a do tego kochanek ma nadzwyczajnie duzego to jak mnie posuwa to wrzeszcze ile moge z rozkoszy.Maz puka mnie bardzo delikatnie,a ja chce na calego i golego ale on swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez najwiecej korzysci z malzenstwa ma facet..... buhahahahahaha buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety odmawiaja bo przed slubem udaja ze kochaja zeby facet sie ozenil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak facet. Moj to mezczyzna I Sam chce slubu, to raczej ja niezbyt jestem za slubami. Faceci mnie nie interesuja, za to mezczyzni to wyzszy stan umyslu I byle facecina nie jest w stanie tego pojac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna wg kobiet :zarabia na jaśnie pannę, usługuje, pomaga w domu, jest aseksualny. "facet" w najgorszym tego słowa znaczeniu wg kobiet - cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha musi byc brzydkim kretynem jesli laka to co teraz piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna, facet, ten wlasciwy to jak "sam chce slubu" Buhahahaha Jak nie chce sie zenic to nieudacznik, niedorosly, mamisynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to proste, dlatego, że po ślubie facet przestaje o nią zabiegać, dbać, prawić komplementy, podrywać. Traktuje ją jak przedmiot i narzędzie do sprzątania, prania, gotowania, no i oczywiście do seksu. Przy czym często zaczyna się oglądanie za innymi. Kobiecie dawkuje takie szczęśliwe chwile i uważa, że jest cudem świata. Jak kobieta dojrzy takie zachowanie to przestaje mieć ochotę na macho - typa, bo nie za takiego wychodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi chodzi tylko o z******ty sex! Jestem kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko frajer sie zeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
po ślubie wystarczył rok żebym się odkochała ,nabrała obrzydzenia nie dziwcie się więc panowie bo to wasza wina xxxx a wy się nie dziwcie, ze nie chcemy się żenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co żonka ci nie chce dawać frustracie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×