Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DLACZEGO kobiety,faceci brzydcy sa w zwiazkach,zenia sie,a czesto fajne sa same

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego czesto ludzie naprawde brzydcy czy to facet czy kobieta,maja parterow, znajduja kogos ,pobieraja sie ,maja rodziny,a czesto fajne kobiety nie maja nikogo samotne sa .. ? dlaczego tak sie dzieje ? od czego to zalezy tak naprawde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chce to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu widać, ześ bezmóga pała albo brzydki, albo fajny, tak? a może brzydki jest fajny, a ładny jest debilem, jak w twoim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widzisz uroda przemija a żmija zawsze będzie żmiją - a teraz przemyśl sprawę ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem brzydka i tego nie zaprzeczę. Codziennie oglądam się w lusterku i codziennie zadaję sobie pytanie dlaczego Panie Boże mnie taką stworzyłeś. Najgorzej było w szkole średniej wyśmiewana, wyzywana. Kiedyś na przystanku gdy czekałam na autobus właśnie w szkole średniej przeszlo obok mnie dwóch chłopaków i jeden do drugiego spoglądając na mnie zapytał się CO TO JEST? Koleżanka z pracy też chciała mi dogryźć, nie wiem podnieść swoje ego powiedziała cytuje nawet mój pies nie chciałby Cię ru...ać. Wtedy przepłakałam prawie całą noc na drugi dzień musiałam wziąć wolne bo wyglądałam jakbym piła tydzień. Bratowa powiedziała, że jestem po Czarnobylu. Jeżeli ktoś brzydki ma kogoś bliskiego, kochającą osobę to nie zazdrość bo to wszystko dobre co mogło go spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestan patrzec na innych, i zachowywac siè jak typowa ofiara losu. Wiecznie nieszczèsliwa, zgarbiona, z miną jak zaszczuty pies. Pewny chód, mowa ciała, bo jestem wyjątkowa, plecy wyprostowane, wzrok skierowany przed siebie, nie na ziemiè. Jak zaczniesz siè inaczej oceniac, postrzegac, tak i inni inaczej na ciebie spojrzą. Zacznij od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uszak ;ALE jak kobieta ma sie czuc pewnie siebie fajnagdy zawsze ktos sie znajdzie kto jej dokuczy?? nnp kobieta czuje sie pewna siebiea tu agle ktos jej dowali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasie jak ma sie czuc kobieta czuc pewie siebie,, jak ktos jej wieczie dokucza??nie da sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę,że wiele zależy od tego czy faktycznie kobieta jest brzydka a czy jedynie zaniedbana. Z zaniedbanej da się zrobić całkiem przyjemną dla oka kobietę, z brzydkiej (mam na myśli rysy twarzy) niekoniecznie wiele się zdziała bez operacji plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo brzydkim się spieszy i nie przebierają w partnerach :) Jak im się taki Józio z Koziej Wólki oświadczy to go przyjmą mimo ,że łysiejący i garbaty, a ładna od razu takiego odeśle z kwitkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, nie umiesz mówic? Przygotuj sobie parè tekstów na odszczekanie, bo rozumiem, ze mozna byc zaskoczonym, i zatkanym z powodu czyjejs bezczelnosci i chamstwa. Jak siostra ci mówi, ze wyglądasz jak po Czernobylu, to jej powiedz, ze ona za to, jak po Hiroszimie. Nie pozwalaj sobie na zadne przytykające, podłe teksty. Odwaz siè wreszcie, i odpłac pièknym za nadobne. To nie takie trudne! Zobaczysz , ze poczujesz siè wspaniale. Szanuj siè, to i inni ciè uszanują. To nie jest kwestia urody takiej czy innej, to trzymanie stałego poziomu, i egzekwowanie go od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TOKIO ,ostatnio ogladalam dokument ... wiele japonek robi operacje twarzy i pokazywali twarz przed i po,...po operacji calkiem inna twarz ,wrecz nie do poznania,tak samo moza zrobic sobie operacje odsysanie tluszczu albo zamontowanie w ciele balonu i poznieiej ma sie miej kilo ,zgraiejsza sylwetka,teraz da sie wszystko ! ALE NAJCZESCIEJ oszpecaja kobiety: zly ,zle dobray makijaz ,niepasujacy kolor wlosow ,,wlosy niezadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem ta dziewczyna,ale mysle,ze jesli ludzie dogaduja jej tak od dawna to ciezko jej bedzie nagle sie przełamać i w siebie uwierzyć. Nawet jeśli sobie powie "Ok od jutra nie zważam na nic i mam innych głęboko gdzieś" , to nagle trafi się na ulicy osoba, która sprawi jej przykrość swoim komentarzem i nagle czar pryśnie. Nagle zapomni,że przecież miała być silna i przestać reagować na krytyczne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 0:18 -dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zawsze znajdzie sie kto bedzie ja uswiadamial ,ze brzydka jest ma to tamto... to jak taka ma byc pewna siebie,dobrze o sobie myslec ? A JAK WIDZI w lustrze to co jej sie nie podoba,to jak ma czuc sie ladna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie drogie panie. Gdyby tak było, ze super uroda z automatu daje szczèscie i pewnosc siebie, to nie byloby tylu nieszczèsliwych aktorek, modelek, bogatych kobiet po kilkunastu operacjach plastycznych. Sprawa jest głèbsza, bo nie dotyczy powierzchownej fizycznosci, ale tej spokojnej pewnosci siebie, tego wewnètrznego przekonania, iz jestem osobą wyjatkowa, ze mam wiele do zaoferowania, ze jestem zyczliwa, dobra, ze mam jakies talenty, zainteresowania, chocby robótki na drutach, ze mam poczucie godnosci wlasnej i honor, ze postèpujè uczciwie, zgodnie z zasadami moralnymi. Ale wiem, ze swiat jest taki, jaki jest, brutalny i okrutny, bo wiècej jest miernoty, niz wspaniałych ludzi. To wewnètrzne przekonanie o własnej wartosci, jest jednoczesnie tarczą, przekazem bez słów do otoczenia, ze ze mną trzeba siè liczyc, bo ja sobie nie pozwolè na czyjes niegodne, niewłasciwe zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem te brzydkie mają bardzo przystojnych i ogarnięty facetów. Którzy mogliby mieć ładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uczè siè pewnosci siebie przez całe zycie. Nie mam cudownej recepty na natychmiastową odmianè. Poniewaz kazdy powinien siè skupic na tym, na co ma wpływ, powinno siè zacząc od siebie. Przestan autorko zaglądac do lusterka 50 razy dziennie...Zapomniałas, jak wygladasz? Idz na kurs tanca, ruch taneczny wyzwala siłè, pozytywne emocje, ukrytą kobiecosc i energiè. Jakas zumba, salsa.... Bèdè powtarzac do znudzenia, ze początkiem zmiany powinno byc ripostowanie kazdego! i od kazdego!, paskudnego, niemilego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek jak widzi a ulicach takie ladne zgrabne kobiety,to az wpada w gorsze kompelksy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nno wlasnie ,ablo: ladnych + przystojnych +fajnie zbudowanych facetow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwe pytanie. Jak brzydki znajdzi brzydką to zaraz szybko się hajtają, dzieci robią bo zdają sobię sprawę, że nie ma na co czekać, bo i tak nikt inny się nie trafi, A związki przystojniaków nie chcą się angażować, bo myślą że skoro są tacy oh ah to lepszy ktoś zawsze może im się trafić. Zresztą przystoni mężczyźni i piękne kobiety onieśmielają, dlatego trudniej im znaleźc partnerów. Aha i jak brzdkie jest z ładnym to znaczy że musi mieć charakter albo "to coś" i najśmieszniejsze - statystycznie w takich związkach to brzydsze zdradza, bo podświadomie nie czuje się wart ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zauwazylam ,ze m brzydszy facet ,tym wieksze wymagania wzgledem kobiety wygladu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem facet niezyt lady ,,ale tak manipuluje kobiety zakrece ;) uwzgledniam tylko ladne ,brzydkie to odrzucam ,pomimo to ze sam jakis ladny nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy twoim zdaniem słowo ''fajna'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo brzydcy tez chca kogos miec i biora pierwsza osobe ktora sie trafi , ich zwiazki nie sa z milosci tylko z koniecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz głupoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja jestem facet niezyt lady ,,ale tak manipuluje kobiety zakrece oczko.gif uwzgledniam tylko ladne ,brzykie to odrzucam ,pomimo to ze sam jakis ladny nie jestem oczko.gif XX Bo facet to nie ma być ładny facet ma być facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×