Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego tak jest????????

Dlaczego lekarze są nieuprzejmi, nie zabiegają o pacjentki ?

Polecane posty

Gość dlaczego tak jest????????

Nie rozumiem tego ,przeciez im chyba zalezy na kasie prawda? umowilam sie na zabieg , niestety nie odpowiadal mi termin - zadzwonilam wczesniej zeby go przelozyc , pani z recepcji stękala ,jęczala ze moze dam rade. Miala znalezc dla mnie nowy termin i oddzwonic. Nie oddzwonila. Dwa dni , wczoraj ja probowalam - kilka razy ,nikt nie odbiera, na maile doktor nie odpisuje. CO to kur...wa ma byc ? Mam wrazenie ,ze im bardziej znany lekarz tym wieksze ma mniemanie o sobie :O Bylam tez u innego lekarza , na konsultacji w sprawie nosa. Pan doktor sprawial wrazenie znudzonego, gadal pewnie to samo do innych osob, nie wiem po co byla ta konsultacja. Wszystko to co powiedzial wiedzialam z forum i stron internetowych. Nie warto nawet probowac cos zasugerowac, lekarz traktuje cie jak idiotke - nie masz dyplomu ? zamkij ryj i sluchaj żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghghfh
bo to Polaczki ,co sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjhjhhj
widocznie nie ma zbyt duzej konkurencji i nie zalezy mu na pojedynczych pacjentach, wiekszosc i tak nie odejdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gt678ifewfwe
wczoraj byłam na wizycie u ginekologa endokrynologa podobno najlepszy w wojewodztwie, wchodzę siadam a ten dzwoni do jakies pacjentki i rozmawia z nią 10 minut !!! miedzy czasie podczas rozmowy pyta z czym przyszłam ja mówie że z wynikami a on prosze dać i dalej gada, w koncu się rozłączy i mówi wyniki chyba ok (patrzył na nie jakieś 5 sekund) i pyta jest pani na coś chora ? ja mówię że nie a ten do mnie dobra, no to ja tu widzę tabletki antykoncepcyjne i mi je przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m000000
znany lekarz i tak bedzie mial pacjentów ,mają zapchany grafik na rok naprzód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhgf
Mam takie same odczucia, zero zainteresowania pacjentem. W USA to jest nie do przyjecia, ale czego sie spodziewac w koncu jestesmy ,, sto lat za murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuukuuku
miałam tak samo u Skupina. Śpiący lekarz, zero zainteresowania i kolejna pacjentka. To co mi powiedzial jest w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie!
Tak dzieje się niestety tylko w Polsce,za granicą lekarz dba o pacjętkę,wszystkim się interesuje i wszystko robi pod pacjętkę a nie pod swoje widzimisie. U nas to,ci panowie uważają się za pępek świata i mają wysokie miemanie o sobie a w gruńcie rzeczy to,maluccy w swojej wiedzy ludziki co lizneli zaledwie troszeczkę wiedzi i tacy będą nas traktować nie jak pacjęta tylko jak przedmiot. Drogie Panie omijajcie takich pseudo lekarzy z daleka i nie tolerujcie ich chamstwa. W Polsce też są wspaniali i odpowiedzialni lekarze,a prostaczków to,omijajmy szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zauważam
chirurdzy plastyczni którzy mieli staż w Stanach i przebywali tam dłuższy okres, są skuteczniejsi i bardziej się przykładają do oczekiwań niż ci inni. piszę z własnego doświadczenia. moja rada na przyszłość dla tych którzy chcą wykonać jakikolwiek zabieg - SPRAWDŹCIE SZCZEGÓŁOWO JAK TYLKO MOŻECIE LEKARZA - czy jest to DOŚWIADCZONY SPECJALISTA, aby uniknąć pomyłki. błąd w wyborze to POPRAWKA - to właśnie mnie czeka -druga korekta nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _+++++
Moim zdaniem to jak lekarze traktują pacjentów jest wynikiem tego że parę ładnych lat studiowali w środowisku który oprócz zdolności szybkiego pochłaniania wiedzy musieli opanować zdolności trzymania fasonu i sprawdzania na bieżąco ile wiedzy posiadają inni i czy uda im się wkręcić na wymarzoną specjalizacji czy uda się to innym. Jak po takich zmaganiach gdzie nie liczy się już na studiach drugi człowiek może liczyć się pacjent ? ? Wizja lekarza dla których powodem pójścia na medycynę przez szeroko pojęty altruizm z domieszką empatii niestety jest złudna. Są wyjątki, jest ich sporo i tych przepraszam za to uogólnienie. Należałoby zmienić system a studentów medycyny opatrzeć pomocą psychologiczną której często potrzebują nawet o tym nie wiedzą. Medycyna to nie sprzedarz ziemniaków gdzie można się uśmiechać do klientów. To walka, nauka, widok krwi śmierci i protekcji. Pozdrawiam Anna z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddidi
Napiszcie do ministerstwa i akademii medycznych swoje przemyślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olidfvvoidjflojxfd
Lekarze przyzwyczaili sie do tego, ze sa bogami w bieli i pacjenci tak naprawde to nic od nich nie wymagaja, bo maja gdzies pod skora wszczepiony autorytet do lekarza. A lekarz to przeciez uslugodawca - taki sam jak smieciaz czy hydraulik - jego usluga oplacona jest moimi pieniedzy - obojetnie czy prywatnie czy poprzez ubezpieczalnie. A wiec z tym nastawieniem ide do lekarza - i wymagam. W razie potrzeby zmieniam lekarza, informujac poprzedniego dlaczego to robie i co mi sie u niego osobiscie albo w jego gabinecie (personel) nie podoba. Ludzie - mniej pokory, wiecej wymagania. Od was przeciez tez wymaga sie w praxy. Poza tym - lekarskiej cholocie trzeba patrzyc na rece i kontrolowac - w przeciwnym razie moze byc niebezpiecznie (bledy lekrzy skrywa ziemia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak jest????????
hej , wiecie co ? Napisałam na prywatny email lekarza ,podal mi go na konsultacji. Nie odpisał. Pani z recepcji nadal nie odbiera ode mnie maili ani telefonów. O co chodzi? Chcialam przelozyc termin zabiegu i juz jestem niedochodowym kleintem? Oszustką ktora umawia sie i nie przychodzi ? Doktor B. z Warszawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest jeszcze lepiej
a propsos zacofania i polskiej nieuprzejmosci... Ja mialem ''lepszy'' numer..kazdy lekarz z prawdziwgo zdarzenia powien miec konsultanta ktory odpisuje swoim klientom czyli pacjentom na emaile itd. Ja bedac po powaznej operacji plastycznej, nie moglem sie w ogole skontaktowac z lekarzem, istny cyrk. Nigdy juz nie zrobie zadnej operacji w takiej placowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak jest????????
nie dostałas numeru telefonu do lekarza?? to jak ja mam sie operowac?? , zrobi swoje ,dam kase i spadaj ? Moja kolezanka robiła operacje wydłuzania nogi ,w Polsce musiala czekac zagranicą zaplacila i od razu ją wzieli. Kontakt z kliniką super, zabookwali jej hotel , wynajeli kierowce ktory pojechal po nią na lotnisku ,znalezli tlumacza. Po operacji lekarz odwiedzal ją 2x dziennie, mogla w kazdej chwili napisac smsa albo zadzwonic. To sie nazywa dbanie o klienta(pacjenta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdroszczę!
Tylko pozazdrościć takiej opieki medycznej i takich lekarzy. Kiedy w Polsce,doczekamy się takiej opieki i takiego traktowania prze lekarzy - sądzę,że może to dłuuuugo jeszcze potrwać,może z 50 lat , przy obecnej rozpuszczonej do granic możliwości w/w służbie zdrowia(prywatnej,czy też z NFZ,jest tak samo):( Płakać się chce,że jesteśmy tak zaniedbywani.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjaptgjp
u nas za pieniądze tez cie traktują jak przygłupa, ktory nic nie wie , o opiece pooperacyjnej mozna pomarzyc. Zastanawia mnie jedno; po co lekarze podają na stronach adresy mailowe a potem nie odpisują? Albo teksty typu : Zaprszam na konsultacje , nic poza tym (zeby wyciągnac kase).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest jeszcze lepiej
Nie mialem bezposredniego kontaktu,trzeba sie bylo kontaktowac przez owa klinike, to nie zart. Nie dla mnie cos takiego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane Panie...
Olewać takich,olewać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppeppka
podawajcie nazwiska tych lekarzy, zeby kazdy wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram!
Popieram przedmówczynię, powinno się z całą stanowczością podawać imnie i nazwisko oraz nazwę kliniki czy centrum medycyny,nieuczciwych lekarzy,jak również partaczy. Pomagajmy sobie wzajemnie,przecież po to te forum,jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i na stos z nimi!!!!
a nas niech leczą najlepiej znachorzy i wiejskie baby ;) ale się tu ktoś nakręcił niezdrowo...więcej luzu ja jakoś nie mam i dotąd nie miałam problemu w kontaktach z białym fartuchem ale może to ja jestem inna :) miłek majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do... i na stos z nimii!!
Może masz rację, gdyż wiejskie baby i znachorzy nie narobili tyle złego co, obecnie nasi świetni lekarze od upiększeń(reklamujący się na wszystkich forach). A ty ciesz się,że cię nic złego nie spotkało,nie życzę ci tego,ale mała nauczka by ci się przydała - więcej pokory,kochana...! i więcej zrozumienia dla tych kobiet,któr zostały oszpecone,okaleczone i cierpią, przez tych znakomitych LEKARZY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sa jeszcze jacys
lekarze, ktorzy sa lekarzami, a nie rzemieslnikami? mozliwe, ale nie w chirurgii plastycznej, w ktorej wylacznie roi sie od hien czyhajacych na kazdy grosz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhhahh
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaa!
Słuszna racja - na tym polu,aż roi się od tych hien...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_kurcze
ale masakra ten wątek. jad leje się litrami. żal wam d... ściska i tyle, trzeba się było uczyć to nie siedzielibyście na forum tylko przyjmowali pacjentów za kasę i nie narzekali na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszłam000000000
a ty co lekarka czy recepcjonistka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_kurcze
lekarka i recepcjonistka - przecież na tym forum tylko lekarze, recepcjonistki i zakompleksione ziejące jadem baby piszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×