Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wstydzę się majątku

dlaczego ludzie biedni nienawidza bogatych? dlaczego gdy facet chce zrobic

Polecane posty

Gość nie wstydzę się majątku

dlaczego ludzie biedni nienawidza bogatych? dlaczego gdy facet chce zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydzę się majątku
wrażenie na kobiecie za pomocą pieniędzy czy tego co posiada jest "frajerem", "pozerem" itd? Dlaczego wyzywa się ludzi bogatych, obrotnych, zamożnych, przedsiębiorczych, a gloryfikuje biedotę ciemnotę i ubóstwo jako cnotę? Czyli co? człowiek biedny, ubogi, głupi, nie zaradny itd. jest lepszy od bogatego, mądrego, zamożnego, obrotnego, zaradnego?! CZY WAS POSRAŁO?!?! TO BIEDOTA TO CIEMNA MASA BO NIE POTRAFI SOBIE ŻYCIA OGARNĄĆ!!! Ale ja wiem dlaczego tak jest... Większość ludzi nienawidzi bogatych bo im zazdroszczą majątku i są w większości (tak więcej jest biednych niż bogatych). Dlatego córki takich biedaków dorastają w przeświadczeniu, że kasa to zło, że jak zwiąże się z kolesiem z kasą to pewnie "na kasę leci", i nie będziemy takiej akceptować bo woli bogatego od biednego... żałosne śmierdzące i biedne lenie! Takie "ideały" wkładają do głów dziewczynkom, które później dorastają i nie chcą bogatych tylko wolą głupich biedaków bo chcą być akceptowane i tak je nauczono! I w ten sposób biedna patologia się rozwija. Społeczeństwo powinno aspirować do zamożności. To zamożność i bogactwo powinny być cnotą, a nie qrwa ubóstwo debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydzę się majątku
a raczej patologia się nie rozwija tylko trwa złe sformułowanie dałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus 666 997 69
Biednych nie brakuje na tym świecie! Pracy nie ma na blokowiskach a polaczków nie lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho jakaś biedniejsza laska olała kajtusia z kasiorą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należe do ludzi biednych ale tobie to chyba odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus 666 997 69
Bogate biedaki i miejskie wieśniaki! Polacy to naród głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślenie rodem ze średniowiecza i komuny, gdzie bogaty jest gorszy bo ma, a biedny jest lepszy bo nie ma i stanowi większość. To bogaty jest lepszy, a biedny jest gorszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyślenia anioła
biedni nienawidzą bogatych bo bogatym nie można być bez wyzysku, kombinatorstwa, oszukaństwa, po prostu nie jest to możliwe. Bogaci są innaczej zaprogramowani. Biedni może niektórzy są leniwi ale z reguły to dobrzy ludzie którzy ostatnią kromką chleba by się z tobą podzielili, co nie można powiedzieć o bogatych. Bogaci mogą istnieć TYLKO gdy jest wielu biednych, bo bogaci mogą być bogaci tylko wyzyskując biednych i dojąc z nich ostatnie soki, czy to jako siła robocza czy jako prostaccy zaprogramowani konsumenci. Bogactwo stworzyć można tylko w 2 sposoby, wyzysk siły roboczej albo zysk z kapitału czyli lichwa. Innego sposobu nie ma. Bogaty zawsze szuka naiwniaka, albo robola albo konsumenta/kupującego. A biedny po prostu chce żyć i za bardzo nie interesuje go że jest wyzyskiwany, nawet jak to wie. Bogaci żyją dla kasy, biedni żyją by żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydzę się majątku
nikt mnie nie olał - to tylko moje przemyślenia ;) a jak by olała tylko dlatego, że jestem bogaty to jest idiotką i dobrze, że to zrobiła bo z idiotką bym nie chciał być. To tak samo jak bym miał żałować, że nie chce mnie dziewczyna która lubi być walona w mordę, lub i jak jej facet pije, ćpa zdradza ją itd. a ona by mnie nie chciała tylko dlatego, że nie stosuje się do powyższego i tego nie robię - też mi powód do rozpaczy :P Tak samo jak dziewczyna ma do wyboru biedaka cebulaka i bogatego zaradnego i wybiera tego pierwszego to jest idiotką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydzę się majątku
przemyślenia anioła - nie zgadzam się! Bogaci są bogaci bo są obrotni i zaradni, nikt biednym nie każe pracować za grosze u bogaczy, mogą rozwinąć własną firmę i stać się konkurencją dla bogacza! Jest takie powiedzenie "biednyś boś głupi" i taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedni się dzielą, bogaci wyzyskują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyślenia anioła
gó/wno prawda, bez biednych nie może być bogatych, bogaci po prostu robią ciągle innych na około w chu/ja na kase, i nie mają żadnych morałów. Bogaci to prawdziwe śmieci, nie biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od majątku któremu zdrowo odbiło nie bierzesz pod uwage tego że są ludzie zwykli nie bogaci i nie biedni którzy są zadwoleni ze swego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech się dzielą jak tacy socjaliści (komuchy) z nich - biednyś boś głupi - prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha chyba żartujesz jak bogaci wyzyskują! Biedni sami im dają kasę, np jak mam monopolowy nie latam po ulicy z bronią i i nie nakazuje kupować u mnie pijakom alkoholu SAMI PRZYCHODZĄ I KUPUJĄ! Biednyś boś głupi. koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaci są pozbawieni duszy, żyją materializmem, a w środku pustka, którą trzeba zalewać alkoholami, używkami, drogimi zabawkami, prostytutkami, antydepresentami. Bogaci nie mają szczęśliwych rodzin, nie umieją dzielić się z kimś życiem, ich życie jest puste i płytkie, tylko numerki na koncie nic więcej. Żałosny żywot niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydzę się majątku
a to ciekawe bo z reguły patologia jest wśród biednych, ja nie jestem biedny i nie pije nie ćpam nie mam depresji nie chodzę na d******* jestem szczęśliwy :) to jest proste: bogaty - jest lepszy, biedny - jest gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tempak z bogatego domu nie narobiłeś się przecież pieniądze masz od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowy kabaret szczura
Polska nie jest biedna! Biedota w Polsce ma dobrze! Hajs najlepszy z gtzybów und szczawiu and kopru! Bądźcie internetowymi komikami i komediantami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cxxxx masz monopolowy i sprzedajesz trucizne uzależnionym biedakom = masz ZERO MORAŁÓW. Ja mam morały i takiego interesu po prostu NIE CHIAŁBYM MIEĆ. Ale ty olewasz, liczysz kasiore a tych ludzi masz w doopie. Prawda? Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Bogaty żeruje na biednym a biedny na jeszcze biedniejszym! Politycy zrobili taki kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta piłka, bogaci to egoiści, i NIGDY nie będą naprawde szczęśliwi i to jest GWARANCJA. Wole być biedniejszy i szczęśliwy niż bogatszy i nie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Frajer jest głupi a cwaniak to bóg dla jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 nikt im nie każe kupować alkoholu i się truć to są dorośli ludzie i mają dowody osobiste i mózgi ich sprawa, to piekarni też w przyszłości nie zakładaj bo ktoś się będzie mógł bułeczką udławić twojej roboty i mój boże co wtedy zrobisz zwiniesz interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Najlepiej słuchać to co ludzie powiedzą! Głupi niszczy świat a głupiego niszczy mądry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bogaty i szczęśliwy a dzięki pieniądzom jestem szczęśliwy z mercedesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Głupi jest nieszczęśliwy a inteligentny smieje się z prywaciarzy i ich roboli bez wykształcenia najwyższego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Pracownicy to robole i frajerzy z niskim IQ i z facjatami patologicznymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bogaty se kupi auto i jezdzi nad**y tam sie znim prZespi z kilkoma dziewicami a biedny dopiero po 2o paru latach moZe cos myslic pozatym bogaty moze byc fajny jak i niszczycielski handel ludzmi burdele mordowanie dla kasy sprzedarz broni i amunicji, znikniecie np 20 mld z emerytur to jest super twoim zdaniem i kobiety maja takich ludzi kochac? niekazdy jest ten sam ale masa jest nieuczciwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×