Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DLACZEGO Ludzie niby wyksztalceni ,niekoniecznie madrzy nie szanuja mniej wykszt

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego ludzie niby wyksztalceni ,niekoniecznie madrzy ,nie lubia zadawac sie z ludzmi mniej wyksztalconymi,nie szanuja ludzi mniej wyksztalconych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prostakach chcesz pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo są niemądrzy . inteligencja niestety nie zawsze idzie w parze z wykształceniem. kiedyś poznałam stomatolog która była jednym z największych buraków jakich w życiu widziałam. generalnie wykształcenie ma swoją wartość. ale ludzi trzeba szanować za to jaki są ludźmi a nie za to jakie mają wykształcenie czy ile zarabiają, na szacunek trzeba sobie zapracować zachowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tak jak wyzej,niestety czlowiek jak jest bardziej wyksztalcony ,to mysli ze wszystkie rozumy pozjadal,a czesto niesamowicie glupi jest... i uwaza sie za lepszego od mniej wyksztalconego,z czym moze wcale nie byc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01:28 ale ja generalnie jestem za zdobywaniem wykształcenia i kształceniem się, bycie burakiem to kwestia charakteru nie wykształcenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z drugiej strony człowiek który nie ma żadnych potrzeb intelektualnych tylko materialne, nie uczy się bo nie lubi , bo woli się zabawiać kim jest? Jak z własnej woli decyduje się na zapiernicz przy kasie albo bycie sprzątaczka bo nauka go męczy tez nie może stać wyżej niż człowiek wykształcony. Jak może być dobry i moralny jak nawet żadnej książki nie przeczytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktos nie mial szansy wyksztalcic sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy nie miał szansy? W kraju gdzie edukacja jest darmowa. Nawet po 30 można skończyć liceum, studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że człowiek jest zawsze tylko człowiekiem . Zgadzam się z autorką wykształceni ludzie pokazują- takie co to nie ja, umiem więcej od Ciebie , na pewno myśle że tak myślą i to widze, niestety. Grunt to być mądrym człowiekiem i traktować innych tak jak by się samemu chciało być traktowanym, przynajmniej ja tak postępuje i zawsze się uśmiecham do takich ... Naprawde w dobie internetu ludzie bez papierów mogą dysponować większą wiedzą, jeśli chodzi o Wiedze na konkretne nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktos mial zanik pamieci ? nie ma finansow rodzice nie pomoga,ledwo laczy koniec z koncem ??? nie kazdy ma rodziciw ktorzy pomoga sfinansuja studia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są studia zaoczne. Poza tym naprawdę skończenie jakichkolwiek studiów nawet zaocznych gwarantuje niestety znacznie lepsza prace i w ogóle prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uczelniach są stypendia socjalne, niewielkie ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za glupota,ze niby jak ktos nie chce studiować to nie przeczytał książki albo nie może być moralny. Co ma piernik do wiatraka. Ja nie chce studiować,widocznie jestem niedostosowana,trudno. Próbowałam 2 razy,więcej nie zamierzam. Oczywiście sprzątaczką ani kasjerką też nie będe. To wszystko nie dla mnie. Za to czytać baardzo lubię. I na pewno zła nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest po prostu zakompleksiona z powodu wykształcenia a raczej jego braku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×