Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiaaaaaaa

dlaczego na facetow tak bardzo dziala niedostepnosc kobiety?

Polecane posty

Gość asiaaaaaaa

zauwazylam to wiele razy na swoim przykladzie np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden obserwator
a to jest ciekawe pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek wyjaśnień
na mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na mnie dziala w ten sposob ze
daje sobie spokoj - po co zajmowac sie kobieta dla ktorej znajomosc ze mna nie jest interesujaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden obserwator
jareczku prawica nie boli:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku, ciekawa jestem kiedy Ci się znudzi zwalanie wszystkich możliwych topików. Może powinieneś sobie ulżyć w jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
ale ja chcialam zapytac dlaczego ta moja niedostepnosc dziala na facetow jak plachta na byka :( a Wy sobie jaja robicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Niedostępność kobiety owszem działa na facetów, ale na początku znajomości ale jeśli ona jest ciągle niedostępna, ciągle taką jest dla faceta, który nawiązał z nią znajomość, to niestety, ale facet odpuszcza. Autorka może i zauważyła to na swoim przykładzie to, ale niestety - granie niedostępnej w stosunku do faceta nie zaowocowało przecież jakimś poważniejszym związkiem, prawda ?! Więc wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
Jozio na poczatku znajomosci ? tzn jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Na początku znajomości, czyli na etapie walki o względy partnerki, poznawania się, pierwszych spotkań, randek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO FACECI...
BO FACECI TWIERDZĄ, ŻE MOŻNA MIEĆ KAŻDĄ KOBIETĘ. TO TYLKO KWESTIA CZASU! TY ZWLEKASZ, A ONI MYŚLĄ: I TAK CIĘ BĘDĘ MIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrt
hmm ja juz tak zwlekam kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczek_malutki
Zapewne jest do dla nich wyzwanie, a oni to przeciez uwielbiaja. Niedostepnosc wskazana, ale nie do przesady, bo jak ktos slusznie stwierdzil, to moze dezmobilizowac, jesli trwa zbyt dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener Benhałer
Jeżeli kobieta jest niedostępna albo zgrywa taką, zawsze odpuszczam. Jak natomiast widzę, że jest zainteresowanie z obu stron, to działam. Tak ma wielu facetów, a ta niedostępność to działa, jak ktoś tu napisał, tylko na psycholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam tematy i jedyne co mi nachodzi mysli, to fakt, ze na wiekszosc dziwnych pytan, albo moze niejednokrotnie retorycznych odpowiedzi sa w ksiazkach, odpowiednich z tematem, lub juz napisane w sieci, wystarczy zapytanie skierowac w google :O Dlaczego dziala?Powinien odpowiedziec mezczyzna. Jako kobieta moge napisac co mi sie wydaje, moze dlatego ze lubi zdobywac zamiast prostych idiotek z ktorymi nie ma o czym porozmawiac. Nie wysila intelektu u plci meskiej dostepna kobieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak babka nie chce to ch jej w d... na jej miejsce jest 10 innych ktore chcą proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczekk
Z tą niedostępnością, że działa, to mit. Ja próbowałam taką być wobec faceta, który mi się podobał. Myślałam, że będzie się starał, a za tydzień widziałam go już z inną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oczywiście, że mit. Starają się, bo to przeciętne zakompleksione bobki, a nie dlatego, że ta czy inna jest niedostępna (ale po dłuższym czasie też sobie odpuszczają). Faceci ogólnie pożądani starać się nie muszą - jak nie ta, to inna - taka sama, jak nie lepsza. :P Durne gierki. :o Takie zabawianie się cechuje dziewki niedojrzałe i głupie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussssssssss
Najgorsze są te "wiecznie niedostępne", z wysoko zadartym nosem. Są same, a po 30-stce piszą: dlaczego faceci boją się ładnych kobiet? :) albo: ładna, intelginetna, dlaczego sama? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×