Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czerwony Październik

Dlaczego ostatno dziwnie dużo dziewczyn chodzi w skórach, chłopczyce czy co ?

Polecane posty

Jeszcze nawet kilka lat temu skórzana kurtka była uważana za najbardziej męski strój jaki może być. Za gówniarza pamiętam że na ulicy prawie co drugi facet był w skórze (i często do tego w dżinsach) a u kobiet skór się nie widywało, chodziły w bardziej delikatnych kobiecych materiałach i głównie w sukienkach itp. Skóra kojażyła się z metalami, rockersami, gangsterami albo jakimiś zbirami. Jeszcze niedawno ludzie krytykowali dziewczyny słuchające metalu - metalówy, zarzucali im brak kobiecości między innymi dlatego że noszą skóry, rzucano teksty "pozbądź się tej skóry, nabierz kobiecości", a teraz w skórach widzę nieraz dziewczyny które z metalem mają niewiele wspólnego. Trzeba zrozumieć że skóra pasuje facetowi a nie kobiecie, choćby dlatego że noszenie skóry jest jak jedzenie mięsa, kojaży się z polowaniem i ogólnie z agresją, czyli cechami raczej męskimi. Kobieta w skórze to tak jakby miała we włosach wpleciony nie kwiat tylko np. kawał mięcha. Czy wy też macie takie wrażenie że kobiety zawsze się kojażyły z roślinami zwłaszcza z kwiatami ? Gdzie się podziały kobiety wyglądające jak kobiety, w sukientkach, spódnicach ? Jeśli kobieta idzie w skórze a facet nie, to moim zdaniem to pedał. Kobieta w ciężkiej twardej skórze zdartej ze zwierza a facet w lekkim syntetyku... mi się to wydaje bardzo zniewieściałe. No bo spójżcie, kórego faceta kręcą skóry na kobietach ? Chyba tylko miłośników sado-maso, którzy lubią być ulegli, okładani przez kobietę biczem itp. skórzane ubrania zawsze symbolizowały siłę i władzę. Facet któy lubi skóry na kobietach a sam nie nosi to raczej ciota. Dla mnie - faceta, który lubi kobiety delikatne, kobiece itp. takie zestawienie (kobieta i skóra) jest DZIWNE, sam noszę skórę i jakoś mnie od początku zaczęło to dziwić, to maskulinizacja kobiet. Ile to razy widziałem wypowiedzi kobiet, które mówiły "skórzana kurtka, nie ma nic bardziej męskiego", więc nie rozumiem dlaczego teraz to się wywraca do góry nogami. A może tylko mi się wydaje ? Jednak wciąż więcej facetów nosi skóry a wśród kobiet więcej wygląda kobieco, ale dramatycznie to zmierza z kierunku odwrotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjjhgfhjfhj
j.w :D:D Poza tym kup sobie słownik '' kojaży'' :O Nie ma nic gorszego niż sfrustrowany FACECIK na KOBIECYM forum w dziale MODA Żenada po prostu, może idź na jakąs pikiete ? wiec? Co cie w ogole obchodzi kto w czym chodzi ubrany ? znajdz sobie kobiete kwiat i będziecie szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van1lLa
O Dżizas, facet w "lekkim syntetyku" to pedał, a facet na forum KAFETERIA w dziale MODA to ...? Takie klasyfikacje, co jest męskie, a co kobiece, wraz z rozwojem cywilizacji słusznie zostały uznane za bezsensowne - radzę nadążyć za rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo skóry są z******te i zawsze dobrze wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacjonarka55
Ale jest mnostwo damskich wersji takich jak ta: http://www.skapiec.pl/site/cat/2529/comp/10225943 - mysle,ze to nie ma nic wspolnego z taka meska, ciezka:) Pozatym meski styl został przejety przez kobiety i wyg;ladaja one w nim czesto o wiele lepiej niz panowie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma lepszego widoku od kobiecej zgrabnej pupy w skorzanych spodniach! kurtka to klasyka ma ja kazdy facet i kazda kobieta wiec nie wiem co cie dziwi? kompletnie normalne natomiast skorzane spodnie powinny nosic tylko kobiety/dziewczyny! facetowi takowe pasuja tylko jesli jest motocyklista lub muzykiem rockowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E... nie rozumiem jak można myśleć, że skóra to tylko dla facetów. Trochę dziwne myślenie. Skórzane spodnie czy kurtki są świetne. Bardzo ładnie wyglądają i świetnie leżą. http://sklep.dorjan.pl/kolekcja-damska Ja kupuję tutaj. Na zamówienie szyją też inne rzeczy na miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skórzanych spodniach piza ci zaparuje i będzie jak po depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórzane spodnie, skórzana spódnica i dużo dodatków http://alegratka.pl/moda-damska/?fraza=sk%C3%B3ra Fakt, tego jest teraz pełno wszędzie. Dobrze żeby nie przesadzić ze skórą bo wtedy efekt jest komiczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajagoda82
Teraz dużo kobiet ubiera takie krótkie kurtki skórzane w czerwonym kolorze.Są zarąbiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×