Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek z bytomia

Dlaczego piękne dziewczyny są takie zarozumiałe i agresywne?

Polecane posty

Gość tomek z bytomia

Przecież uroda i tak przeminie, choć oczywiscie jakiś czas będzie wyznacznikiem ich sytuacji życiowej, sukcesów. Ja jestem dość przystojny,ale gdy zawsze podejde do takiej laski i naparwdę sympatycznie zagadnę to spotykam się z agresją. Tydzien temu podszedlem na ulicy to takiej fajnej i pytam o drogę. Ona wyjasnia,ale patzry od razu z góry, co nie jest miłe. Potem mowie do niej: wiesz, to pytanie o drogę to tylko pretekst, chcialem cie poznac, jestem tomek, dasz się zaprosić na kawę? i w takich sytuacjach słyszę: chyba na głowę upadłeś, nie pozwalaj sobie za dużo - albo ostatnio: laska zaczęła sie smiac i odeszła. A przecież żcyie niesie wiele niespodzianek.Pewnego dnia przecież taka dziewczyna może obudzić się z bólem pachwin i okaże się ze ma nowotwór zlośliwy. Potem będzie leżała rok w szpitalu, od kobaltu spuchnie jak bania, wypadną jej rzęsy i włosy. A gdy nie uda się jej pokonac choroby będzie w końcowej fazie robić pod siebie. I taki pielęgniarz, który być może został przez nią odrzucony w chamski sposób może stać się jej jedynym, ostatnim i najbliższym przyjacielem. Piszę o tym nie bez pewnych podstaw. Własnie w żyiu mialem kiedys taką sytuację. Zastanowcie się dziewczyny nad traktowaniem innych.Nie jestescie nikim wyjątkowym, więc nie ma sensu udawać ze jestescie. Wystarczy odrobinka kultury i szacunku wobec tych, ktorych nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta 29 pielegniarka
zgadzam się z tobą w 100 proc. to samo dotyczy facetow. widzialam tyle umierajacych pięknych mlodych dziewczyn, ze choc sama jestem bardzo ładna, to mam dystans do tego i szanuję każdego człowieka. Widzialam za dużo śmierci i samotnosci. Moj facet nie jest zbyt przystojny, ale jest dla mnie dobry i jest dla mnie ogromnym oparciem. Nie ma nic wazniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mems
Przepraszam, ale to, co piszesz jest przerazajace :o jezeli wyjezdzasz z podobnymi tekstami do dziewczyn, to nie dziwie sie, ze uciekaja :P I nie mozna powiedziec, ze kazda ladna dziewczyna jest zarozumiala... Mam duze grono przyjaciolek i kolezanek, ktore sa sliczne, a zarazem skromne i mile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczyny ktore sa piekne i maja normalny charakter, wydaje mi sie hmmm... ze to przez facetow istnieja takie dziewczyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle,że miałeś po prostu pecha :) nie każda piękna dziewczyna jest zołza i nie każda brzydula (choć podobno nie ma brzydkich kobiet:P) ma serce na dłoni... Zachowałeś się bardzo fajnie,ale niestety trafiłeś na dziewczyny bez klasy :( pozdrawiam i radze mniej generalizować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wiedza dobrze ze nadaja
sie tylko do jednego celu wyjebania i kopa w dupe :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mems
pfff, dlatego wlasnie odrzucaja facetow? Tlumacz tak swoje kompleksy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to raczej wy przyjmijcie
do wiadomosci do czego sluzycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek z bytomia
dodam jeszcze że mam 39 lat, nie mam górnej szczęki i jeszcze całkiem łysy nie jestem, mam co prawda gołe kolano na głowie ale po bokach jeszcze bójne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek z bytomia
zaczepiam dziewczyny pod szkołą podstawową, a i chłopaków też czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka 19 pomorskie
ja jestem bardzo atrakcyjna i znam swojo wartosc a tobie ja powiem autorze topiku ze nie dziw sie ze one tak odpowidajo bo nie dla psa kielbasa nie znasz tego powiedzenia szkoda ja tez nie zwracam uwagi na brzydkich i przecientniakow a co ty sobie myslisz ze mi nie nalezy sie ja propozycji mam duzo na codzien i moge wybierac to normane chyba one tracly cierpliwosc dla ciebie po mialy tych propozycji duzo i to nuden i denerwujoace jest a co ty myslisz ja sam duzo razu tak powiedzialam a jednemu co pytal o godzine w gdansku na dwrocu i proponwal kawe to ja jemu pwiedzialam nawet ze chyba sie z chujem na łby pozamienial hahaha a on tylko oczy wytszeszcył jak debil wiec zanim cos napiszesz pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek z bytomia
to o szkole i łysinie to podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak izka i w tak piekny
niedzielny dzien siedzisz przed kompem sama ? :D🖐️ kretynizm niektorych ludzi zabija :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły chłopak
Wystarczyłoby odpowiedzieć Sorry,ale nie jesteś w moim typie,bądź po prostu,że mam już kogoś. Czy to takie trudne odpowiedzieć w kulturalny sposób,eh dziewczyny/kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zwykle nie rozumują w ten sposób, że dostanę raka więc będę miła po prostu żyją chwilą obecną a odpowiadając na pytanie w temacie dlaczego? - bo mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie rozumiem tych dziewczyn. Ja podobno do brzydkich nie należę, mężczyźni mnie zaczepiają, ale zawsze gdy ktoremuś odmawiam, to robię to grzecznie i tak, by ich nie urazić. Zdaję sobie sprawę, że przynajmniej niektórych (bo na pewno nie mężczyzn typu playboy) stresowała ta sytuacja, że musieli zdobyć się na odwagę, więc staram się to docenić i rozładować ten stres. I nie wiem dlaczego miałabym być chamska albo uważać się za cud natury z powodu urody. Nie wygląd jest w życiu najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im piękniejsza kobieta wym droższa i ma większe wymagania. Takie chcą mężczyznę idealnego a każdym calu. Jeśli choć w jednej rzeczy odbiegasz od ich ideału odpadasz a zwyzywają Cię bo uważają ludzi za gorszych od siebie, to czysty narcyzm, egoizm i samouwielbienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne i brzydkie kobiety sa najgorsze dlaczego bo te piekne uwazaja ze jak maja urode to wszystko co najlepsze im sie nalezy ! A te brzydkie tlomacza sobie tym ze przy przystojnym facececie sie dowartosciuja ! Ot cala prawda dlatego wybieramy te przecietne kobiety bo one sa normalne maja rozsadne wymagania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet jest zarozumiała niezależnie od wieku i urody a szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dość przystojny,ale gdy zawsze podejde do takiej laski i naparwdę sympatycznie zagadnę to spotykam się z agresją. x to nie jest logiczne, prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Po prostu cześć jest zwyczajnie płytka jak brodzik dla przedszkolaków. I nie ma co tu żadnej ideologii dorabiać. Nie każdy musi być mądry i nieć poukładane pod kopułą, są też takie kwiatki o jakich pisze autor. Tylko, że nie tylko kobiety takie są, facetów tego typu też można by trochę naliczyć. I to też nie jest tak, że jak ładna to odrazu musi być głupia czy choćby płytka. Pewnie części odbija, ale to przez to jak ją otoczenie traktuje. A są też i takie, które .imo niezaprzeczalnej urody są w dalszym ciągu hmm jak tu mówicie... normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniewaz uwazaja sie za lepsze od wszystkich i moga dostac to czego chca ! Dlatego bo wiedza ze to one wybieraja faceta a my nie mamy na to wplywu ! Olewanie , bawienie , granie i zabawa to dla nich chleb powszedni ! Proponuje sie szanowac i odmawiac kobietom , nagradzac je za dobre uczynki a karac za zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala logic
odpowiem Ci. zachowujemy się tak ponieważ możemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mozecie ? gdyby faceci mieli jaja i wymagali wiecej od was bylo by lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×