Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnulka1919

Dlaczego polacy są takimi homofobami? Co was obchodzi co ktoś robi w łóżku? :O

Polecane posty

Gość gość
A co robisz? Moze popruboje?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualizm to choroba. Można ją leczyć na dwa sposoby: częsty masaż butami lub ostatecznie "złoty strzał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polaki cebulaki UWIELBIAJĄ mieszać się w cudze sprawy, nie wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem biseksualna. I się tego nie wstydze. Myśle że jeśli będę chciała w końcu być z kimś w poważnym związku to będę z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie przeszkadza, ani tym bardziej interesuje, dopóki się nie afiszują swoimi preferencjami. A parada równości to już jest zakrawa na kpiny, nikt z czarnego nie zrobi białego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lezby tolerroje, zwlaszcza bi. Moze bym tak was obie bzyknoł?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to w ogóle za termin homofobia? Przecież pederastów nikt się nie boi, niektórz się nimi tylko brzydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualizm jest wbrew religii panującej w wyznaniowym państwie ojca dyrektora, więc jego wyznawcy się burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja toleruję homoseksualistów, ale nie toleruję osób, które myślą w ten sposób: jestem homoseksualistą, więc musisz tolerować wszystkie moje zachowania, bo inaczej wyjdziesz na homofoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to w ogóle za termin homofobia? Przecież pederastów nikt się nie boi, niektórz się nimi tylko brzydzą. X Homofobia – lęk przed homoseksualizmem i homoseksualistami, awersja, nieufność, NIENAWIŚĆ I WROGOŚĆ DO NICH oraz ich DYSKRYMINACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydzenie nie ma nic wspólnego z homofobią. U hetereseksualistów obrzydzenie na myśl o stosunkach homoseksualnych jest czymś całkowicie normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heteroseksualistów*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezby tolerroje, zwlaszcza bi. Moze bym tak was obie bzyknoł? lesbijki tolerujesz, ale gejów już nie ? :O Typowe podejście. JA jeszcze nigdy nie spotkałam się jak narazie z jakąś negatywną opinią, ale mój kolega który jest gejem nie mógł już wytrzymać w naszym małym mieście i wyprowadził się. Szkoda bo był jedyną osobą której ufam w 100%, a teraz nasze kontakty się rozluzniły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gettach zamknąć innych
nmie nie interesuje co kto w łożku wyrabia,ale nie trawie obnoszenia się z tym że jesteście inni,jak chcecie się bawić,to wynajmijcie stadion,halę sportową i tam róbcie swoje parady,orgie i całe to goowno,a jak na ulice wyłazicie to czemu tu się dziwić że ludzie palcami was wytykają i plują na takie dziwadła...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn marnotrawny
W Polsce nie ma homofobów, są ludzie którym przejadała się homopropaganda uprawiana od kilku lat w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonofob
O,dobre było,w gettach zamknąć i po problemie,i gitara,przybij piątkę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to lesbo obchodzi co my o tobie myślimy, chcesz żebyśmy cię kochali, chwalili i podziwiali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się niedobrze robi jak patrzę na pajacykowa albo słucham biedronia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan tiktak
ONI wszyscy są ohydni,wyłapać,wystrzelać,z dymem puścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co cię to lesbo obchodzi co my o tobie myślimy, chcesz żebyśmy cię kochali, chwalili i podziwiali? x "lesbą" nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam przyjaciela geja i kilku znajomych których poznałam za jego sprawą . Ja nic przeciwko gejusiom nie mammoże dlatego znam kilku a najbardziej wrzeszczą ci którzy geja wiedzieli na obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spie w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze że żadnego nie znam,to pokazuje że mniejszością jesteście i marginesem spolecznym,jak ja bym się czuł,idąc na mecz,a obok mnie i moich dzieci,siedzi obleśny pedałowicz,ohyda albo idę na ryby,a obok sprzęt rozkłada gej w skórzanych spodniach,w koszulce prześwitującej i gębą rozepchaną przez kootasy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety bardziej maja morde rozepchana przez k***sy. I to zazwyczaj te ''ładne'' na które tak lecicie, a miało ja juz pół miasta i dla połowy obciagała. I wez sie kur//wa całuj z taka co przed chwilą ciągnęła k****a twojego ziomka...blee Mnie anal ogolnie obrzydza i nie ważne czy to dziewczynie ktos wkłada czy facet facetowi..... Taka sama dupa. Jak mi znajoma powie ze lubi w d**e to ja ani jej,ani jej facetowi reki juz nie podam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mnie nie obchodzi co robia w lozku. Obchdzi mnie to ze probuja caly swiat przekonac ze sa "normalni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17.17 masz rację.Nic mnie to nie obchodzi ,nie zaglądam nikomu do łożka ale wkurza mnie nachalna propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b o grzech sprowadza kare jest odpowiedzialnosc zbiorowa jak np 2 wojna sw cierpieli i grzesznicy i ludzie prawi za grzechu homoseksualne i inne zboczenia było to zapowiedziane w 1917 roku w fatimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ta to nie jest propaganda ale fanatyzm homoseksualistów by narzucić nam swoja wole działają razem z genderystami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×