Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DLACZEGO POLACY tak nienawidza,nietrawia ARABOW? Jakby niewiadomo co im zrobili.

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mają kompleksy i leczą je kosztem prymitywnych muzułmanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ty tych polakow wytrzaselas/wytrzasnales? z deportacji? na obczyznie polak polakowi wilkiem, pamietaj o tym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica ,to czesciej taki muzulmanin Ci pomoze,niz rodak... niestety... Polsyc faceci--- zle mowia o Arabach ,bo sa zazdrosni ,ze ARABOWIE sa ladniejsi od polskich facetow.. :) ale NIE KAZDY ARAB JEST Ladny !!! sa tez niezbyt ladni Arabowie typ urody maja MONGOLA,GARGAMELA... :( (; ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to nie patrz jak mawial pewien Bardzo Madry Czlowiek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy bardziej powinni byc zli na Rosjanow,Rosja w czasie wojny g****ila brutalnie nasze prababki ,dzieci polskie... Gorsi byli od Niemcow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ARABAMI z muzulmanami ,trzeba wiedziec ,jak postepowac ;) Sa czetso tak naprawde naiwni,szybko mozna uspic ich czujnosc wbrew pozorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Arabowie to nieludzkie dno, udają przemiłych do obrzydliwości a jak nie mogą niczego osiągnąć to pokazują jacy są w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A POLACY Sa inni ??? zawsze tacy uczwiwi szczerzy ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ARABOWIE trzymaja z soba "jeden za wszytskich wszyscy za jednego" czego o polakach ,nie mozna powiedziec... Poza tym arabowie sa tacy ,ze jak wiedza ,ze trzymasz z nimi ,to nie dadza komus innemu ,zeby zrobil Tobie krzywde wstawia sie za Toba,obronia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Wszyscy POLACY sa: uczciwi,prawdomoni,niezzadrosni o drugiego,nigdy nie zdarszaja ,nigdy nie zabijaja,nigdy nie kradna ,nigdy nie sa falszywi ,falszywo mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż ja jako kobieta nie mogę ich lubić, nie mogę bo mam wrażenie że moja sympatia by wykluczała moją kobiecość. oczywiście w każdej nacji są źli i dobrzy ludzie ale prawa obowiązujące w ich krajach stawiają kobietę na samym dole, zbyt wiele historii słyszałam o skrzywdzonych przez nich kobietach, zbyt wiele zostało ubezwłasnowolnionych, okaleczonych itp. i jak nie twierdze, że wszyscy są źli tak są wychowani w innej egzotycznej dla nas kulturze o której słysząc jako kobieta wolę trzymać się z dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o powierzchowność arabowie są w swej urodzie orginalni ale nie są tak błyskotliwi i inteligentni oraz nie są tak wyrobieni jak europejczycy tu jest trochę zazdrości o powierzchowność a podświadomie Polak zna stosunek wielu Polek do tej właśnie egzotyki i nietuzinkowej powierzchowności Arabów i to prowokuje do zazdrości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE duzo arabow,muzulmanow mieszka w krajach EU na stale,maja tu prace ,mieszkaja wiele lat w Nimeczech,Angli,w Belgi,we FRancji w Szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne nastepna wkladajaca wszystkich do jednego wora... powiedz po prostu ze sie boisz mozliwych negatywnych niespodzianek a nie pieprzysz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym mi się podoba uroda europejska, nie kręcą mnie zbytnio śniadzi faceci, Polak z ciemniejsza karnacją jest okej ale arabowie są za ciemni jak na moje gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Bo islamizacja europy,dżihad :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lubi co innego ,POLKI sa dla Arabow egzotyczne ,tak samo jak oni dla polek sa tez czyms egzotycznym innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleblebleblum to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Polacy . Każdy jest podejrzliwy w stosunku do Arabów a dlaczego? To przez media i prasę głównie Amerykańskie postrzegamy ich jako Arab-terrorysta. Choćby w filmach amerykańskich terrorystom jest zazwyczaj Arab. Ameryka ich nienawidzi i i rysuje ich negatywny obraz. Chce aby cały świat w ten sposób ich postrzegał. To Ameryka jest ta zła gwałci arabskie kobiety i dzieci torturuje mężczyzn z ktorymi żołnierze robią sobie zdjęcia. A oni sie mszczą np.wtc 11 września. To Ameryka kradnie im zasoby naturalne. To tak ze strony politycznej. I przyznam sie arabscy mężczyźni bywają przystojni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Nie tylko przez media ,tylko przez pryzmat tego ,co dzieje się w Europie Zachodniej ,Kosowie,co islamiści albańskiego pochodzenia odp*****lają w BJRM Macedonii i Grecji.Chociaż prawdą jest również,że syjoniści z USA(rodziny rockeffelerów ,rotschildów,których majątki liczy się w bilionach USD) szczują na siebie chrześcijan,ateistów,islamistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentny chłopak z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto nie miał doczynienia z Arabami, niech się nie wypowiada. Zawsze bardzo mili, uprzejmi, gościnni, a jak tylko znajdzie sie okazja to okradną, a nie daj boże wejdz na temat religijno polityczny, to ci jeszcze łeb obetną. Oj oni to trzymają się razem solidarnie, wszyscy za jednego. Pokłócisz się z jednym, to za moment masz ich dwudziestu dookola, którzy nie wiedzą o co chodzi, a będa chcieli cię ukamienować, bo krzyknąłeś na jednego z nich. Niecierpię Arabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
11:14 Słuszny masz pogląd odnośnie nich.Miałem ,,przyjemność'' z nimi ,więc wiem,o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie kazdy arab jets taki sam,tak samo by powiedziec ze kazdy polak jest taki sam WSZYTSCY POLACY TO ALKOHOLICY zlodzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
blablablablablabla znowu ten sam pusty slogan i bełkot.Dobrze,sprowadźmy ich do siebie,niech zaprowadzą szariat w Polsce i zrobią z europy jedno wielkie państwo islamskie,wtedy będziesz zadowolona,jak każą ci zap****lać w burce i facet będzie Cię traktował jak psa ,a jak ktoś by Cię zgwałcił,to dostałabyś karę śmierci za nieobyczajność.Takiej chcesz przyszłości dla swoich dzieci,wnuków?Proszę bardzo,gratuluję inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacjonalistwo jak Ty takie wywody piszesz to naprawde nic nie wiesz o ISLAMIE;tylko o jednym kraju ...ARABI SAUDYJSKIEJ... Wiesz ,ze szariat nigdy nie wejdzie w Niemczech!! tym bardziej w pl!! i wiesz ,ze inne sa zasady w rowznyhc krajach arabskich!! tak samo jakby pisac ze polska i ROsja to te same panstwa te same zasady... :( TWARDE ZASADY maja kraje rabaskie takie jak: Arabia Saudyjska,Pakistan,Afganistan,Irak ;iran Natomiast kraje arabskie takie jak MAROKO,Algieria ,Tunezja .... to sa bardziej europejskie panstwa! nic nie wiesz nie widziales,a wypisusjesz bzdury ze slyszen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Wystarczy mi,że rozmawiałem z kilkoma algierczykami i wiem,jakie jest ich ,,lajtowe'' podejście do kobiet.Tak,mów mi dalej ,chętnie posłucham :D.Tak naprawdę każdy wyznawca allaha ceni kobietę niżej niż mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>DLACZEGO POLACY tak nienawidza,nietrawia ARABOW? Jakby niewiadomo co im zrobili.<<< Nie powiem, bym nienawidził Arabów. Raczej czuję do nich duży dystans i niesmak. Jest on spowodowany opowieściami starszych znajomych, którzy pracowali kiedyś (po kilka lat) w wielu arabskich krajach. Wg nich to gdyby nie Hindusi, a potem Chińczycy, to nic by w tych "wspaniałych" krajach nie funkcjonowało. Oprócz ogromnych problemów z chęcią do pracy w/w Arabów, zwracali również uwagę na dość ograniczoną lotność umysłów tamtejszych mieszkańców :(. Oczywiście negatywne opinie o inteligencji, mogły być spowodowane tym, że wszyscy opowiadający o tamtych krajach Polacy byli doskonale wykształceni. Sam miałem wątpliwą przyjemność robić tylko raz interesy z arabusami. Po tygodniu załatwiania dla nich (w Polsce) wybranego (i mało osiągalnego towaru :( ), doszli do wniosku, że taniej będzie poderżnąć mi gardło, niż za ten towar zapłacić gotówką :(. Cudem uniknąłem tej "wspaniałej oferty", ale niechęć do arabusów została mi na zawsze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Bahrianie od 2 lat :) Pracuję tu na kontrakcie jako inżynier:) Bahraińczycy są świetni:) Normalnie stoją tutaj koscioły chrześcijańskie różnych wyznań, mieszanka kulturowa jest ogromna - do wyboru do kolru:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×