Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polacy uważają, że...

Polecane posty

Gość gość

...jak starcza od pierwszego do pierwszego na chleb za złotówkę to już jest dobrze, a jak ktoś raz w roku pojedzie do Egiptu/Grecji itp. to jest luksus i bogactwo i w du'pach się przewraca że np. ktoś nie chce jeść gownianych jajek z biedronki tylko kupuje lepsze i 3 razy droższe, bo to jest przecież takie bogactwo a dzieci głodują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...jak starcza od pierwszego do pierwszego na chleb za złotówkę to już jest dobrze, ktoś raz w roku pojedzie do Egiptu/Grecji itp. to jest luksus i bogactwo i w du'pach się przewraca x jestem Polka , a wcale tak nie uważam ktoś nie chce jeść gownianych jajek z biedronki tylko kupuje lepsze i 3 razy droższe x nie wiem, co jest według ciebie g*******ego w jajkach z biedronki, choc jednoczesnie stwierdzam, że często kupuje droższe gdzie indziej, bo jestem leniwa i nie chce mi sie chodzic do biedronki Uważam, że takim ludziom, jak ty w d****h sie przewraca. Wydaje wam sie, ze wszedzie na świecie kasa kapie z nieba i za nic można brać wszystko. Weź sie do roboty to tez będziesz sobie mógł/a jeździć do Egiptu, albo nawet na Bali, kupowac chleb za 4 zł i jaka po 1 zł za sztuke, albo nawte i złote jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba u Ciebie na wiosce tak myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz co Polacy uważają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bali nie, ale do Egiptu mogę :D. Nie wszędzie się kasa sypie, ale skoro jest, to nie trzeba kupować najtańszych rzeczy, takie to trudne wieśniaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnioskuję miastowy paniczu z Koziej Wólki, że najtańszy znaczy dla ciebie najgorszy, a co za tym idzie najdroższy - zawsze najlepszy? Gratuluję dobrego samopoczucia czyli głupoty po prostu. Nie raz możesz się naciąć na takim wnioskowaniu. A ekscytowanie sie tym, co najdroższe to jednym słowem szpanerstwo, pozerstwo i przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajka to był tylko przykład, ale jeżeli o nie chodzi to są niedobre i śmierdzą. A ostatnie zdanie to właśnie to wiesniarstwo o którym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wieśniarstwem nazywasz wszystko, czego sensu nie rozumiesz? :D oj, zycie ci jeszcze po d***e nie dało, ciesz sie, ze mozesz wpieprzać jajka z biedronki, póki mamusia kupuje, bo jak widać z kontekstu, do roboty sie nie garniesz a cudów oczekujesz , więc różnie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ja nie jem jajek z biedronki, kiedyś zjadłem. Teraz jem jajka z fresha za 9 zł mówi ci to coś? :D A tak w ogóle to jaka mamusia i robota co ty pieprzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty se zacznij kupowac jajka na rynku, prawdziwe, wiejskie, one naprawde sa brudne od g****a, ale najzdrowsze bo naturalbe. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo widziałem wiele razy jak przyjechała dostawa z "wiejskimi" jajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×