Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polki nie lubiom cyganek? Mama cyganka

Polecane posty

Gość gość

Dzieńdobry. Dlaczego polki nie lubiom cyganek? iwiele matek na mnie patrz jakby chcialo mnie zabic. A jetem takom sama matka jak wy. Mam męża, dzieci , dom. Gotuje. W wolnych chwilach posiedze na internecie. Tom stronę pokazała mi koleżanka polka. Mieszkam z niom na jednym osiedlu. Prowadzę takie samo życie jak wy a wiele z was mnie nie nawidzi. Dlaczego? Moje dzieci lubiom sie bawic z innymi dziećmi a niektore matki zabieraja odrazu swone od moich? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam nic do cyganek dopoki nie usiluja mi wrozyc :D bardzo fajne laski to zwykle sa zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może najpierw odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego Cyganki nie lubią Polek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina wielu lat uprzedzeń?Cyganki kojarzą się z kradzieżami przy wróżeniu i innymi machlojami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale cygani sami sobie na tę opinię zapracowali,kradnąc nie pracując ,cwaniacząc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy swoje tradycje. Mam męża którego wybrali mi rodzice. Chodze w dlugiej spódnicy ale jwstem matkom jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego żyjesz, Cyganeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tego ma bycie matką? to, że cyganki rodzą dzieci na potęgę ma zaraz znaczyć, że jesteś kimś lepszym niz twoi rodacy tylko dlatego, ze co roku wypluwasz z siebie dziecko za dzieckiem?? ja znam mase cyganow, kazdy z nich to zlodziej i pasozyt. tylko patrzy gdzie wyciagnac kase z opieki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz zapewnia nam jedzenie. Mam tex zasilki jak o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję że męża ci wybrali rodzice,Zazwyczaj cygan porywa swoją przyszłą żonę?czyż nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trójkę dzieci. Moja mama miala nas czwórkę. Czylj tak jak polki. Tez majom 1-5 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz zapewnia nam jedzenie. xxx czyli chodzi na polowanie? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze porwać tak, ale rodzicie juz mi go wcześniej upatszyli i to kwestia czasu była az mnie porwal. Czasami zazdroscilam polkom koleżankom ze moga sie uczyć zakładać krótkie spodenki. A ja juz mąż dzieci i dlugie spódnice ale takie mamy tradycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem,ale ja też znam kilku cyganów.Żaden na stałe nie pracuje,nie płacą za prąd,gaz,czynsz a mimo to mieszkają i żyją...za pieniądze z opieki i nie wem co jeszcze?Niedawno okradli wszystkie piwnice w pewnym bloku.I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkalam tez w anglii i tam jest nas dużo i każdy przyzwyczajony a w polsce to polki smutne i zle. W biedronce jak jestem to tez kasjerki krzywo patrzom. Na osiedlu normalnie . Moze juz sie przyzwyczaili. Mam koleżanki polki. Dzieci sie bawiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,jakieś uprzedzenie jest do cyganek i cyganów.pewnie nie bezzasadne.Na całym świecie tak was traktują przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety jestem uprzedzona, nie chodzi juz o zaczepianie i chęć powróżenia, cyganki kiedyś okradły mi sklep, nie zapomnę jak mały może góra 4 letni chłopiec uciekał ze sklepu z paczką Pampersów, koszmar, w mojej kolejnej pracy, też sklepie, stara Cyganicha ukradła mi spodnie za ponad 100, może nie powinno sie uogólniać, ale ja nie lubię cyganów i nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kradnom. A wy nie kradnuecie? Polacy to świeci? Ja nie zabraniam dzieciom bawic sie z waszymi dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w waeszawie. A mieszkalam tez w londynie. Troche tu posiedze i pitem moze znowu do londynu. Tam mam mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,cyganie to co drugi kradnie.Uważają że to nic takiego.Polak raczej co drugi pracuje,Wam się zwyczajnie nie chce,uogólniam ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polityk reż was okrada i nie narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu Uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pitem s********j do Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BFF mają rację "Cygan to złodziej i tak już zostanie. Pan Jezus w biblii ma to napisane" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stety znam wiele cyganów,matki z dziecmi i ojców,patrza tylko jak cos ukrasc,sa fałszywi,a dzieci zero kultury,rozmawiałam z jednym cyganem o pracy to on sam powiedział ze po co ma isc skoro i tak by okradł firme w której by pracował:/ ja nigdy nie polubie cyganów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam korzenie cyganskie ale sie tym nie szczyce bo czuje sie bardziej polka. Moj pradziadek dla polki porzucil tabory i zostal wykluczony, osiadl i zaczal byc rolnikiem bla bla....ja uwazam mimo wszystko ze cyganie maja nierobstwo, zlodziejstwo i lenistwo we krwi. Mnie miesiac temu obrobila cyganka, wiec uwazam ze was nalezy utylizowac. Kazdemu cyganowi patrze na rece jesli mam z nim stycznosc. no niestety. Sami sobie latami sobie pracowaliscie n niechec do was. nie znam uczciwego cygana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoły też miałaś pod górkę cygańska analfabetko? Nie lubimy was, bo jesteście leniwi, brudni, kradniecie, robicie syf i awantury gdzie się nie pojawicie. Nie chciałabym cyganów za sąsiadów ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie Cyganów bo: - chodzą po domach i żebrzą, a zarobic do pracy nie pójdą, bo tak są nauczeni z pokolenia na pokolenie, że inni dadzą, jak widzą ludzi na ulicy to uczynnie zaczepiają (zwłaszcza tych wyglądających na dobrze sytuowanych) ciekawe po co :/ wiadomo-powróżę panienko - a jak powiem dziękuję, to rzucają jakimś cygańskim przekleństwem na mnie :) Tylko dlatego was nie lubię. Nie jestescie nauczeni pracy, tylko z wyciągniętą ręką, zdrowi ludzie chodzicie ze swoimi dziecmi po domach i uczycie ich dziadostwa. Ja Cyganom nic nie daje i niech omoiaja moj dom z daleka. poza tym nic do was nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×