Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego polscy faceci nie sa tak przystojni jak obcokrajowcy

Polecane posty

Gość gość

DUZO dziewczyn w pl i dziewczyn z innych kraajow mowi ze polscy faceci to nic specjalnego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhaahh no wlasnie nie chodzi o zarobki! ;]] no ale niektore laski z pl napewno patrza tylko na kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze kazdy lubi jakas innosc a przyzwyczajaca sie do otoczenia ludzi nie widzimy zadnych nowosci wiec wieje nuda.... nagle jakis obcokrajowiec sie pojawi inne rysy twarzy wlosy sposob bycia i juz zyskuje w oczach kobiet choc niekoniecznie musi byc atrakcyjny...pewnie tutaj tkwi ta odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego polki w90% pracuja na magazynach i atakie niezaradne? dlaczego mysla ze chodzenie do solarium jest modne ?dlaczego ubieraja sie tak jakby kazda kupowala ciuchy na targu? dlaczego wygladaja jak kopia z kopii? dlaczego nie ucza sie angielskiego? dlaczego daja sie tak podrywac latwo przez ciapatych ? dlaczego dlaczego... czy to pytanie ma w ogole jakis sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dla mnie chodzenie n solarium nie jest modne..tylko przyspieszenie starosci chyba! nigdy bym nie kupowala ciuchow z targu albo podobnych ;/ angielski bd dobrze umiem.. nigdy bym nie byla z ciapatym...;/ a robota na magazynie to nie moj szczyt marzen wiec nie zaliczam sie do tego co naapisalas/es ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla innych polacy tez sa cudzoziemcami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcokrajowcy też bywają atrakcyjni, przeciętni i paskudni, nie istnieje nacja, w której żyja sami przystojniacy Pewnie zaraz ktoś napisze, że jestem sfrustrowanym Polaczkiem :D Jestem kobietą, pomieszkuję w PL i NL, więc mam porównanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no racja hehe rozsmiesza mnie slowo polaczek ;D tez mam porownanie duzo podrozuje i mieszkam w uk i powiem ze anglicy nie sa az tacy przystojni ;D niektorzy sa bardzo przystojni ale mniejszosc ich jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najprzystojniejszi faceci sa z Portugali .. ;)) hmmm..;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem jest bardziej zlozony bo Polacy sa nie tylko brzydcy zewnetrznie, ale tez brzydcy wewnetrznie i nieatrakcyjni dla potencjalnych partnerek. Mowie tu o Polakach za granica, gdzie 70% ma styl brudasa robola lub dresa lysego z wieczna k***a w ustach. Mentalnosc dzieci z pisakownicy i zero ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w duzej mierze kwestia prezencji, wiadomo ze jak ci wyskoczy jeden z drugim ubrany w "markowych" ciuchach ze sportsdirect i tak do konca nie wiadomo czy idzie na silownie/biegac/na randke czy do pracy to sie wydaje ze sa malo atrakcyjni, ale mysle ze jakby ich "opakowac" w inny wizerunek to nie jedna Polka by byla zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No po czesci tak jest czasami mam wrazenie ze cala dobra opinia o polakach spoczywa na mnie :) staram sie caly czas podnosic poprzeczke ale chlopaki wola pic piwko w parku hehe ja osobiscie wole wydac na perfumiki ciuszki szlofuje angielski dobrze zarabiam widze ze powoli skutkuje to coraz lepszemi relacjami z angielkami :) tylko zastanawiam sie czy warto byloby sie angazowac czy mialoby to przyszlosc za patrelat raczej wroce do pl i co ona moglaby tam robic...nie oszukujmy sie narazir mialem tylko jednonocne przygody z brytyjkami aleostatnio chodzi mi po glowie zwiazrk ze wzgledu na angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dużo przystojnych polaków na przykład ja, ale nie rozmawiam z polkami bo one są biedne i śmierdzą (nie myją się) mam dziewczyne japonke jak raz sie dymaliśmy to niezapomniane przeżycie japonki mają ciasne szparki 1 klasa nie to co polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 14:32 zamiast perfumek i ciuszkow to zainwestuj najpierw w korepetytora od j. polskiego bo az oczy bola jak sie ciebie czyta, nie wiem jak wyglada "szlofowanie" twojego angielskiego, ale juz wspolczuje tym angielkom, ktore padly ofiara twoich amorow buhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haahhahah to samo pomyslalam :P i napisalam typowy polaczek!!!!!! zal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam o tam .. w anglii nikt tak nie Wraca uwagi na interpunkcje... gramatyke ogolnie to ze obcokrajowcy znaja ja lepiej od tubylcow to zadna nowosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale bez przesady...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o to w co i za ile się ubierają, polscy faceci najczęściej mają mało męskie twarze tzw szczurze albo okrągłe, kiepskie włosy i zakola,są raczej niscy, najczęściej albo mizernej postury albo z dużą nadwagą. Taki facet nawet jak założy dobry garnitur to przystojny nie będzie, będzie po prostu wyglądał trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda ze jestescie faceci no niezbyt przystojni... moze kiedys byliscie jak malo kto wyjezdzal za granice ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm średnio, wcale nie są super-przystojni, bo np. dla niektórych Polek to Hiszpanie są super sexy i w ogóle, a dla samych Hiszpanek nie, one wolą inny typ urody, bo prawda jest taka, że jak się ma czegoś za dużo, to to jest mdłe po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz bzdury kochanie w kazdym narodzie znajduka sie ludzie atrakcyjni i ci mniej ayrakcyjni tylko czlowiek ograniczone bedzie generalizowac.. ja jako facet jestem stanie powiedziec ze sporo anglikow jest przystojnych ale jest taki kontrast ze albo przystojni albo tragedia totalna zeby jakies jaku konia alo lysi albo rudzi jacys... i takie sa fakty np hiszpanie ? Wiesz jaka jest tam sredia wzrostu? Watpie czy chcialabys miec np faceta ktory ma niecaly 170 jak nie mniej ciapaci to wiadomo smierdza curry i troche smiesznie wygladaja albo jak ksiazeta albo jakby od ploga zostal dopiero co oderwany itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariinaa_
15:23 heeehehe no tak racja :)) smierdza curry hehehee ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to w kazdej nacji sa mniej i bardziej atrakcyjne jednostki, tych wyjatkowo przystojnych facetow czy pieknych kobiet jest mniej niz przecietniakow. po drugie to to co inne od nas jest bardziej atrakcyjne - cecha ewolucyjna. Podobny osobnik mogl byc spokrewniony, wiec wzrasta ryzyko wad genetycznych. Slowianie maja dosc charakterystyczny typ urody, m.in. kartoflane glowy. Dopoki nie zamieszkalam w Irlandii nie wierzylam ze mozna rozpoznac Polaka na ulicy, pozniej sama typowalam i w wiekszosci przypadkow trafialam. Roznimy sie od wyspiarzy typem urody, ktora ci tez zreszta nie grzesza - np taki ksiaze Harry czy Wayne Rooney. po trzecie to atrakcyjnosc faceta w oczach kobiet wzrasta wraz z jego statusem, a obcokrajowiec jest przewaznie zamozniejszy od przybysza. Znowu cecha ewolucyjna, lepiej miec dzieci z samcem alfa niz omega; tak samo faceci wola kobiety z proporcjonalna figura i lsniacymi wlosami (zdrowa, urodzi zdrowe dzieci), z wiekszymi cyckami (moze je wykarmic) niz wyliniale, plaskie grubaski z krzywymi nogami. po czwarte to polscy faceci ogolnie malo o siebie dbaja, a zadbanie duzo dodaje do atrakcyjnosci. Nawet przecietna Polka nadrobi ubiorem i makijazem i wyjdzie na ladniejsza od Irlandki, ktora wychodzi do sklepu w pizamie a makijaz robi w autobusie. A facet? kolega go ostrzyze maszynka na prawie zero (bo taniej niz fryzjer, niewazne ze wlasnie pieknie wyeksponowal zakola i wyglada jak pol d**y zza krzaka), wskoczy w bluze najki, adidasy i juz szczesliwy i gotowy na podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wychodzę do sklepu w piżamie. i nie odczułam przez to swojej mniejszej atrakcyjności. btw - jeśli polacy są dla was brzydcy to podejrzewam, że obracanie się w kręgach typowo cebulackich - flejowate włosy, polar z wyprzedaży, bezkształtne jeansy, adidaski i jako szczyt wyrafinowania dezodorant axe. to nie sprzyja atrakcyjności. jak się rozejrzycie za facetem na poziomie, który umie się fajnie ostrzyc, zadbać o cerę, ubrać z gustem to zmienicie zdanie. mój facet jest bardzo przystojny, bardzo. i nie ma to absolutnie związku z pieniędzmi, bo zarabia bardzo mało (podobnie jak ja). to rzecz umiejętnego zadbania o siebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna wychodzic gdzies w pizamie??? ja jak gdzies wychodze to musze pomalowac sie uczesac ubrac w cos co lubie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az mam ochote temu analfabecie z 15:23 wyslac slownik poprawnej polszczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah nie denerwuj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×