Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirsutyzm

Dlaczego rozjaśniane włosy na ciele dalej rosną?

Polecane posty

Gość hirsutyzm

Witam. Mam problemy z hormonami, od czego też walczę z nadmiernym owłosieniem. Leczę się u endokrynologa, aczkolwiek niestety mój problem nasila się. Depiluję woskiem brodę, górną wargę, bikini, nogi,pachy i podbrzusze. Aczkolwiek mam też owłosienie na piersiach. Na początku nie były to długie włosy, ale czarne. Nie chciałam ich wyrywać, więc kupiłam rozjaśniacz do ciała i rozjaśniłam je. Po kilku dniach zobaczyłam,że włosy dalej rosną i już ich część jest znów czarna. Sytuacja powtórzyła się kilka razy. To samo na rękach - nigdy ich nie depilowałam, od zawsze są tej samej długości, ale nałożyłam rozjaśniacz na ręce żeby włoski były jaśniejsze i mniej widoczne, po kilku dniach zobaczyłam, że od nasady są czarne, dalej te rozjaśniane, czyli rosną. Jak to możliwe, że włosy po rozjaśnianiu które nigdy nie były depilowane dalej rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ze rosna dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki pani kupila rozjasniacz do ciala i gdzie? Bardzo prosze o pomoc! Mam ten sam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taki jest cykl zycia wlosa. Na pewno rozjasnilas wlosy, ktore byly w fazie wzrostu, dlatego widzialas ich odrost. Proponuje depilacje wlosow pastą cukrową. Wlosy odrastają zdecydowanie słabsze i o wiele jasniejsze. Najlepiej to zrobic u profesjonalisty i w odpowiednich odstepach czasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosną bo włosy mają to do siebie że rosną miałam podobny problem z włoskami wokół brodawek ale regularnie wyrywałam je pęsetą i już prawie ich nie mam, odrastają słabsze i cieńsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirsutyzm
Rozjasniacz to Sally Hansen, aczkolwiek jest dość drogi i czytałam na forum, że dziewczyny używają też normalnego rozjasniacza Joanny. W takim razie skoro one dalej rosną to jakiej będą długości? Sądziłam, ze skoro nie depiluję tych na rękach to już nie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, dziewczyno, cierpisz na chorobę związaną z owłosieniem i c***a wiesz o włosach? Ja pierdziele, co za przypadek. Do książek, bo nadmierne owłosienie, to twój najmniejszy problem. Co za lenistwo umysłowe. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ginekologa, do endokrynologa bo za kilka lat zdziwisz się że jesteś bezpłodna albo masz pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirsutyzm
napisałam, ze leczę się u endokrynologa. Do ginekologa chodzę regularnie i też wie o moim problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze wlosy rosną! te ktore depilujemy odrastaja. natomiast uwazalam, ze wlosy na rekach ktorych nigdy nie depilowalam rosna do jakiejs tam dlugosci, bo inaczej mialyby po 2 metry przeciez gdyby non stop rosly. Skoro urosly do powiedzmy 5 mm i sa takie od 20 lat to sadzilam, ze juz dalej nie rosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×