Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego teraz wszędzie do wszystkiego walą czosnek?!

Polecane posty

Gość gość

Jakaś ogólnopolska moda na czosnek nastała. Do każdej potrawy nawalone tyle czosnku, że nie czuć w ogóle smaku (oprócz smaku czosnku). Do wszystkiego obrzydliwy sos czosnkowy. Przy 90%dań z restauracji wszystko j***e czosnkiem! 😡 A, że nie jem mięsa to w miejscach publicznych praktycznie nie mam co jeść! Bo przecież jak wegetariańskie to zamiast mięsa naj***emy czosnku i szpinaku i viola :o Nienawidzę czosnku. Dzisiaj moja mama gotowała cały dzień dla wszystkich (zwykle gotuję sobie sama) i zupa - czosnek, spgahetti - czosnek, kolacja - czosnek. Ostatnio jadłam u kolezanki sałatkę z sosem vinaigrette z truskawkami. Co było czuć w samu - sam czosnek! Potem przeczytałam skład sosu i miał 40% czosnku i 5% truskawek! Ludzie! CZY DO CHOLERY SMAK CZOSNKU TO JEDYNY SMAK JAKI ISTNIEJE NA TYM ŚWIECIE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt faktem, teraz w restauracjach/pubach i wszędzie do wszystkiego jebią tego czosnku tyle że masakra :o Większości ludzi to pasuje a wiadomo, że jak do szajskiego żarcia doda się czosnku to nie czuć że jest szajskie. :o Większość Polaków ma niezbyt wysublimowane kubki smakowe. Rozumiem, że czasem można zjeść coś czosnkowego ale jak 90% spożywanych posiłków smakuje tak samo to chyba nie o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu wyrafinowanych daniach jest czosnek, np. krewetki z czosnkiem są z******te, pstrąg pieczony z czosnkiem i ziołami. Jadam najczęściej na mieście i nie natykam się na czosnek na kazdym kroku, szczególnie w sałatach. Gdzie wy jadacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda . Można się porzygac .Kiedyś wywalilem kebaba tak smierdzial :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest pyszny, ja tam lubie wszystko co czosnkowe ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W różnych miejscach jadamy :o Kiedyś jadłam w Fabryce Pizzy i z około 10 pizz wegetariańskich do wyboru zostały mi 2! Bo tylko te dwie nie zawierały czosnku! No bez jaj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy mają czosnek zamiast mózgu Tyle można przygotować super dań, o takich przeróżnych smakach ale niestety niektórzy wolą żreć byle szajs śmierdzący czosnkiem. Spaghetti z czosnkiem, pizzę z czosnkiem, sałatkę z czosnkiem, rybę z czosnkiem, ach co za różnorodność smaków i zapachów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czosnek jest zdrowy. A do tego większości ludzi najwidoczniej smakuje - gdyby nie smakował, to by nie dodawali, bo traciliby klientów. Jak nie lubisz czosnku, to możesz poprosić przy zamówieniu, żeby z tego składnika zrezygnować - o ile mi wiadomo, w większości restauracji i pizzerii nie robią z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wampirem to ja się staję jak poczuję czosnek! Wtedy w akcie zemsty i złości wysysam energię ze wszystkich naokoło klnąc o czosnku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, rzeczywiście na pewno w restauracjach i pizzeriach kucharze mają instrukcje "tylko najebcie dużo czosnku bo jest zdrowy!" Zaraz obok glutaminianu sodu i nadpleśniałych warzyw, których się trzeba pozbyć walą czosnek w trosce o zdrowie klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja owszem lubie niektóre potrawy z czosnkiem . Ale bez przesady! Do czego pasuje to pasuje ale nie do wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem gdzie jadasz ale tam gdzie ja się stołuje większość dań jest bez czosnku a tam gdzie jest zawsze można zamówić bez i po problemie - chyba jadasz w słabych jadłodajniach skoro przerasta cie taka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale narobiliscie mi ochoty na czosnek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walą czosnek do wzystkiego, racja. A chyba nie o to chodzi żeby zawsze zamawiać "poproszę to i to ale bez czosnku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czosnek się odwdzięcza: też wali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z autorką bym nie pogadała, bo właśnie się najadłam sałatki z serem, jajkiem i czosnkiem-taki mój przysmak. Ja tam bardzo lubię ostre smaki i czosnek. Tylko do tych wspomnianych truskawek jakoś kompletnie mi nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem wrogiem czosnku i mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on strasznie śmierdzi i przez to psuje smak potraw .Podobnie ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czosnek jest obrzydliwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam czosnek i w domu często go używam. Na mieście raczej nie spotkałam się z tym, żeby do wszystkiego dodawali czosnek albo sos czosnkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×