Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego u szczupłych dziewczyn tak się krytykuje boczki etc

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego jak dziewczyna jest ogólnie szczupła, nie ma jakiejś nadwagi, ale ma np. małe boczki czy trochę szersze uda, to tak się ją krytykuje?? Przecież mając normalna (nie wychudzoną wagę), jakąś tam ilość tłuszczu najczęściej się ma i gdzieś ten tłuszcz musi się odkładać.. a genetyka decyduje o tym gdzie się odkłada. Jednej odkłada się w tyłku, drugiej w łydce, trzeciej w piersiach czwartej w rękach.. i tyle. Oczywiście można ćwiczyć i próbować wyeliminować te cechy, ale nie w 100 proc się to przyda, chyba że ktoś się mega wychudzi. Nawet Krupa kiedys przyznała, że mnóstwo ćwiczy, ale za nic nie może sobie zrobić szczuplejszych ud (są takie typy sylwetki np. gruszka które dól ZAWSZE będą mieć 'większy' niż górę i trudno na taką budowę cos poradzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra.. ta pierwsza to raczje NIE ma boczków.. a ostatnia głównie zbudowane nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ktore wkleilas wygladaja normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one mają po prostu brzydkie figury (chodzi o talię), mimo bycia szczupłym a boczki to sobie dzielnie dorabiały od 12 roku życia wciskając w za małe rurki-biodrówki i tluszcz zamiast utworzyć ładny łuk to był ściskany i musiał znaleźć ujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i raczej większośc z nich nie jest zbyt aktywna fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie brzydkie figury? Ty widziales brzydką figurę na oczy kiedykolwiek? :D większość z tych dziewczyn ma wcięcie w talii, dość głębokie! Gorzej by bylo, gdyby go nie miały.. Ale lepiej mieć prostokątną figurę bez grama tłuszczu, prawda? przez takich glupich ludzi dziewczyny, które wyglądają w gruncie rzeczy normalnie, maja kompleksy. Ciekawe, że nikt nie powie na duży biust czy sporą pupę, że posiadaczka tegoż nie prowadzi aktywnego trybu życia ^^ przecież to też SAM tłuszcz! no, ale tak, to są cechy pożądane biologicznie, tylko że boczki o dziwo też, bo też świadczą o dojrzałości płciowej :D:D tak samo szersze uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą, szczupłą. facet by Ci o biodrówkach mowił? vvv i dla mnie te figury sa brzydkie w porównaniu do innych szczupłych czy też normalnej budowy osób (po koleżankach teraz patrzę), mam prawo mieć swoje zdanie? czy mi zabronisz? vvvv lubie proporcje, ładne łuki i jędrne ciało - waga nie ma znaczenia. a nie figury kolumn (ta czarnula brazowa) u tej pani od pupy cellulit widać (bez ściskania!), i skora taka jest nieprzyjemna. jak się weźmie za siebie to ładnie może być. i jak zacznie normalne spodnie nosić, bo z wiekiem boczki przy biodrowkach będa jej się powiększać pani z kolczykiem w pępku rodziła?? bo to tak wygląda, pare tyg brzuszków i już by to lepiej wyglądalo. w stroju w paski obstawiam, ze po prostu jak pokraka staneła (umiec pozowac tez warto) bo talię ma vvv i skad wiesz co o grubych mówię? :P po prostu mi się ich figury nie podobają, gdyby ćwiczyły porządnie i niektóre przytyly pare kg mogly by wyglądac ładniej. bo nie każdy ma taką budowę że ładnie wyglada w każdej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez boczki sa potrzebne do wciecia w talii,zdecydujcie się wkońcu,bo ja myslałam ze wciecie w talii jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja nieprecyzyjnie napisałam, ładne wcięcie w talii dla mnie jest powiązane z łukiem. a nie wcięcie ->boczek-> prosty pionowy zjazd gdy są boczki częściej jest to związane ze skróceniem wcięcia i kolumnową figurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to ohydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny o chłopięcej figurze nie mogą przeżyć, że można być szczupłym i mieć krągłości. Boczki od noszenia rurek biodrówek? Lecz się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sie lecz hormonie od kurczaków , jakos wczesniej boczków nie było z****** gimbazo.Jedyne co dla was jest ruchem to dawanie d**y, dlatego macie te ochydne boczki tłusta krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś zjabana gimbaza chlopczyku. Teraz laski wyglądają seksownie, szczuple, z piersiami, kobiecymi kształtami. Faceci mają w czym wybierać... Nie jak kiedyś pyza, warkocz, deska i jeszcze ma czelnosc nazywać siebie sliczna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u kogo nie ma boczków? I tym podobnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problem! Ktora pierwsza do wydymania?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja chłopczyca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×