Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego większość ludzi nie zna sie na muzyce a sie wymądrza?

Polecane posty

2 najbardziej irytujące grupy dzisiejszych melomanów: 1.Głupków, którzy kompletnie nie znają nowej muzyki, tworzonej teraz, poza jakimś syfem z radia, i nawet nie wysilają sie żeby poznać, a wymądrzają sie, że "kiedyś to była super muzyka - Queen, Led Zeppelin a teraz to tylko Bieber i Lady Gaga, tak dobrej muzyki jak kiedys już nigdy nie będzie". 2.Idiotów którzy uważają że muzyka tworzona kiedyś to "starocie" i trzeba słuchać tego co na czasie, tego co nowe, bo stare rzeczy to obciach. Skąd taka powszechność tych dwóch kretyńskich postaw? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słucham fado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna większość, zmień płytę, bo te prowokacje są coraz gorsze, nawet nie ma o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość ludzi nie pisze komentarzy na youtube, a mądrości powyżej cytowane stamtąd właśnie pochodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, większość a jak nie chcesz to nie czytaj, i nie wiem czemu uważasz że to prowokacja, i po co sie tu wpisujesz skoro nie chcesz sie odnieść do tego co napisałam. Nie pisze żeby cie zabawiać, tylko dziele sie swoją irytacją po przeczytaniu kolejnych jałowych dyskusji dotyczących muzyki w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytasz dyskusje pod Queen i Led Zeppelin czy pod Bieberem i Lady Gagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz po to, żeby pisać. Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, ale nie znam nikogo kto uważałby, że starej muzyki nie wypada słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie tylko z youtube - zawsze na każdym forum na którym siedzą zwykli ludzie dyskusja o klasyce rocka musi sie skończyć na stwierdzeniu, że w tamtych czasach była znacznie lepsza muzyka niż teraz, bo teraz to bieber i Feel. Za to osobe podążająca za modą, która uwaza że "starocie to obciach" chyba każdy zna jakąś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guwniakczekg
Szatanistka ahaha wiesz idiotko, że nie ma czegoś takiego? Jak już to satanistka. Dziecko z porażeniem mózgowym. Nie martw się, na szczęście z bycia brudasem się wyrasta. (Absolutnie nie mam nic do rocka i metalu, sama jestem wielką fanką The Beatles, ale śmieszą mnie brudasy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kurdę, Katarzyno... Czyim Ty jesteś projektem??? smiech.gif rozpier​dalają mnie czasami Twoje tematy" Odnieś sie merytorycznie, bo ten temat akurat jest normalny, i nie wiem co ty może "rozpierdalać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci przeszkadza, że ktoś nie lubi nowej muzyki? Nie lubią to nie, ich zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guwniakczekg , nick jest humorystyczny, i trzeba mieć porażenie mózgowe aby tego nie dostrzec(pewnie jesteś jedną z tych osób które nigdy nie rozpoznają ironii, sarkazmu i abstrakcyjnych dowcipów), i znam, widze na koncertach mase osób po 30 którzy z bycia "brudasem" nie "wyrośli". Mów za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co ci przeszkadza, że ktoś nie lubi nowej muzyki? Nie lubią to nie, ich zdanie." To, że nie powinien obrażać tej muzyki jeśli nigdy jej nie słyszał, a jeśli myśli że Bieber to cała współczesna muzyka, to nie powinien sie nawet odzywać bo sie kompletnie nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jej chodziło o twoje zacietrzewienie tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwała się ta, co nigdy muzyki nie obrażała. A kto zakładał tematy wyśmiewające fanów guns'n'roses? :D Hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonisphere Festival
Transmisja z FESTIWALU SONISPHERE w najwyższej jakości, bez zacięć, tutaj! Ważne, żeby zająć sobie miejsce, gdyz może ich braknąć! sonispherefestival.ulinks.net/ sonispherefestival.ulinks.net/ sonispherefestival.ulinks.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, większość ludzi ma to w dupie, ich zainteresowanie muzyką ogranicza się do podgłośnienia radia w samochodzie jak leci stary hit albo coś, po czym stwierdzają "o, fajne". Trzeba naprawdę nie mieć życia i pożytecznych zainteresowań, żeby spędzać 20h na dobę wypisując na kafeterii jakieś nędzne urojenia. Jesteś typową babą z kompleksem atencji, i nie ma znaczenia jak bardzo będziesz się podniecać swoją "niekobiecością". To że chodzisz w glanach czyni Cię babą nieatrakcyjną, ale wciąż tak samo głupią i przekonaną o swojej wyjątkowości jak 99% was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HauteCouture
Zwyczajnym debilem i nierobem jest osoba, która (bez względu na upodobania muzyczne) zajmuje się takimi pierdołami. Ja osobiście nie mam nic do tego, że ktoś "oprasza mojego id0la", czasami nawet potrafi mnie to rozbawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zaraz, czy ja dobrze widzę, nie wygwiazdkowało mi słowa dupa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest "projekt" a tu pisze na tym forum moje prawdziwe poglądy, tylko często w bardzo przerysowany sposób, mający na celu zirytowanie jak największej ilości ludzi, jednak ten temat jest całkowicie normalny, i mam nadzieje na merytoryczną dyskusje i prosze tak właśnie dyskutować :) Przykład z guns`n`roses nie trafiony. Obrazałam ten zespół bo go przesłuchałam już milion lat temu i uwazam że jest zwyczajnie słaby i nie zasługuje na sławe którą zdobył. tymczasem fani starszej muzyki często nie słyszeli nigdy nic poza radiowym popem, który muzyka ambitną nie jest, i porównuja muzyke ambitną sprzed lat do muzyki nieambitnej z "dzisiaj", nie wiedząc że dzisiejsza muzyka często jest sto razy lepsza od starszej(co nie zmienia faktu, że stara muzyka też jest spoko, sama słucham czesto metalowych i punkowych zespołów z lat 80).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - trafiony. Jesteś hipokrytką i tyle. Jak ty obrażasz innych - super, jak inni obrażają (czy zwyczajnie mówią, że im się nie podoba) coś co ty lubisz to się rzucasz jak pinczerek ze wścieklizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ja krytykuje (i obrażam :) ) coś co poznałam, i oczym wyrobiłam sobie opinie Oni gadają bez sensu, bo nie znają współczesnej muzyki, poza ich urojeniami, że teraz jest tworzona tylko radiowa beznadzieja typu bieber, obrażają coś czego nigdy nie chcieli nawet poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, wyrażają swoje zdanie. Mięli próbkę tego co było w radiu, nie podobało im się i wyrażają swoje zdanie. Albo naucz się szanować zdanie innych albo przestań jęczeć kiedy ktoś twoje ma w dupie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 - jesteś szalona, mówię ci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poznania zakamarków klimatycznego, zazwyczaj mrocznego metalu skłania cierpienie i ciekawość własnej duchowości. Chęć przeżycia uniesienia, czasem odcięcia się od rzeczywistości... ludzie w większości to płytkie masy, nie każdy sięga po to co jest kluczem do przeżywania wyższych emocji... jaka jest przepaść pomiędzy dobrym doom metalem a radiowym popem, tego się nie ta określić. Dla mnie ludzie zamknięci na ambitniejszą, czasem niszową muzykę to zwyczajni inwalidzi... współczuję im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo zresztą ci, którzy obrażali metal w moich tematach i sie na nich "rzucałam jak pinczerek" , żadnej metalowej płyty nie przesłuchali nigdy i reprezentowali ignorancje i prymitywizm. Mnie denerwuje ignorancja. Wbrew pozorom nie jestem ograniczona ani muzycznie, ani intelektualnie, co dotyka niestety większość ludzi ze mną konwersujących. Może troche infantylna, ale że nawet infantylna osoba może mieć racje, co większośc z was nie potrafi zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale akurat nie mówię o autorce tego tematu, już sam fakt mieszania szatana to tej muzyki świadczy o tym, że słucha badziewia, gdzie nie liczy się klimat a kto głośniej ryknie... wszyscy jesteście do niczego na tej kafe. WSZYSCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyszło ci do głowy, że próbowali cię po prostu zdenerwować? weź no dorośnij, chociaż troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noxelka nie kazdy choruje na schizofrenie jak ty i musi uciekac w swoj swiat bo boi sie zycia i ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×