Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego żaden facet nie lubi swojej byłej?wręcz nienawidzi?

Polecane posty

Gość gość

I to nawet gdy on porzucił....aż tak są dla nich obrzydliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia18
Mój były lubił swoją byłą, wręcz odnosiłam wrażenie że gdyby mógł to by do niej wrócił, ale ja mu zawodzę. Wydaje mi się, że oni sobie wmawiają że nie lubią swoich byłych, żeby pokazać że ich nie interesuje już to że z nimi nie są. Tak naprawde chłopcy strasznie żałują tego że zerwali z dziewczyną i może chcą by ona myslała, że ich to nie obchodzi. Męskie ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubi byłej? Ależ lubi, lubi, nawet za bardzo, a tak ogólnie to chciały tę byłą mieć także, jakoś znajduje dla byłej ciepłe miejsce w sercu i chętnie w łóżku. Bez sensu to czasem jest , ale JEST. Dlatego jeśli masz faceta który narzeka na byłą, to uważaj, bo on z tą byłą wskoczy do łóżka, jeśli tylko mu się uda, nawet niezobowiązująco,no chyba że była nie zechce, ale jeśli zechce, to wystarczy że kiwnie palcem, a facet poleci za tą swoją byłą, jak pies za suką, nawet jeśli tylko na chwilę , nawet jeśli nie liczy na ponowny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam takich, poza paroma wyjatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ,że to ja jestem ta porzuconą,poszkodowaną,straciłam dla niego 4 lata najlepszego wieku,,i po co ? po to żeby nagle mnie porzucił dla innej? i jeszcze jak mam jakiś "problem"bo tak to nazywa ,a chodzi o wspólny kredyt,ma ze mną go spłacać!! to ze swoją nową dziunią są o to do mnie nastawieni anty! nic mu nie zrobiłam,a jestem traktowana jak intruz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie ,mnie byly tez olal i ma nowa kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to obchodzi? tak na serio i szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam,że gdy facet zostawia byłą to dlatego że nic do niej nie czuje i już od dawna ma do niej nie chęć i wstręt,,a pózniej gdy ma kogoś ,to ta była jest jak wrzód na d***e,oni najchętniej pozbyli jej się ze wspomień,najlepiej żeby nie istniała,bo przecież teraz są zakochani,a tamto to pomyłka,niestety faceci nie są sentymentalni tak jak my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie to tylko kobiety sie tak rozczulaja i traca czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam,że gdy facet zostawia byłą to dlatego że nic do niej nie czuje i już od dawna ma do niej nie chęć i wstręt,,a pózniej gdy ma kogoś ,to ta była jest jak wrzód na d***e,oni najchętniej pozbyli jej się ze wspomień,najlepiej żeby nie istniała,bo przecież teraz są zakochani,a tamto to pomyłka,niestety faceci nie są sentymentalni tak jak my :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj byly regularnie do mnie telefonuje,chociaz wie,ze mam meza i dziecko.Mowi,ze zazdrosci mi tego i zaluje,ale jak bylismy razem przez osiemlat,to stawal sie nie do wytrzymania ze swoim zachowaniem.Zerwalam,wiem,ze lacza nas tez mile wspomnienia i powoli przeszlismy do przyjazni,ale jego dziewczyna nic nie wie o naszych kontaktach,bo wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja uważam,że gdy facet zostawia byłą to dlatego że nic do niej nie czuje i już od dawna ma do niej nie chęć i wstręt,,a pózniej gdy ma kogoś ,to ta była jest jak wrzód na d***e,oni najchętniej pozbyli jej się ze wspomień,najlepiej żeby nie istniała,bo przecież teraz są zakochani,a tamto to pomyłka,niestety faceci nie są sentymentalni tak jak my xxx o jakim ty tu mowisz sentymentalizmie? wrzod na d***e? ok, prosze cie uprzejmie mozna wejsc i w te role tylko pozostaje pytanie CO SZANOWNY PAN ROBIL przez te iles czasu z wrzodem na d***e i dlaczego tak pozno udal sie do chirurga po pomoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obchodzi mnie na tyle,że nie lubię być traktowana jak śmieć,i zastanawiam się dlaczego tak jest? skoro wybrał inną ok,ale płacić musi to co ze mną zaciągnąl,i to nie jest powód żeby mnie tak traktować,do tego boję się,że jak będę nie miła,to powie"pocałuj mnie w dupę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech powie, jak sie szmacic TO DO KONCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakim ty tu mowisz sentymentalizmie? wrzod na d***e? ok, prosze cie uprzejmie mozna wejsc i w te role tylko pozostaje pytanie CO SZANOWNY PAN ROBIL przez te iles czasu z wrzodem na d***e i dlaczego tak pozno udal sie do chirurga po pomoc cool.gif Masz 15 lat? przecież wiadomo że człowiek człowiekowi może zbrzydnąć po roku lub nawet po 5 latach,,kobieta czy facet może okazać się całkiem inną niż by się wydawało na początku,i co?? ma być dalej z fikcją? z kimś kto jednak nie okazał się być takim jak na początku? powiedzmy że facet nie pije i nagle staje się alkoholikiem,kończę z nim i co? był fantastyczny? może do jakiegoś czasu,ale pokazał swoje JA więc żegnam,,i nie chcę mieć z takim nic do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mu nic nie zrobiłam,wszystko było między nami ok ,do czasu poznania owej pani dziuni,,sam szukał we mnie wad ,bo go pewnie k***s swedział,jedyne wytłumaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, mam 16 lat ale rok nie wyrok jak mawiaja kazdy kazdemu moze zbrzydnac ale pytanie brzmialo dlaczego facet nienawidzi swojej bylej... jesli jestes w zwiazku z kims kogo znienawidzisz i zyjesz ta nienawiscia to cos jest z toba nie tak chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej skoro wie że ma winę,powinien chociażby pokazać szacunek i skruchę,a nie to co teraz wyprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc sama sobie odpowiedziałaś,coś z nimi nie tak jest ŻE NIENAWIDZĄ,CZYLI TO POTWIERDZASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam wylacznie to ze jak ktos nie ma w sobie samokrytycyzmu to zawsze znajdzie dziure w calym a zlej baletnicy przeszkadza i rabek spodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta odpowiedź 1.Nie kręciłaś go w łóżku :) to jedyny powód że cię zostawił :D 2.Gdy facet zostawia,nie tęskni,Odwrotnie owszem :D Sprawdzone :) 3.Nie chce mieć nic wspólnego z byłą ,bo to skończony etap A dług wspólny powinien płacić ,bez porozumiewania się skoro nie chce cię oglądać i dyskutować,podaj nr.konta i na tym koniec,nie zawracaj mu głowy kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne,zrobił tylko tak że czuję się jak śmieć,chciałabym pozbyć się tego uczucia,nic więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujące byłe worki na spermę,jak zwykle płaczą na forum!wstrętne brzydactwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×