Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego zdradzane żony nie wyrzucają mężów z domu

Polecane posty

Gość gość

dziwi mnie postawa takich żon. wiedzą albo podejrzewają zdrade i trzymają takiego meża w domu. powinny wygnać rozwieść sie to inna kobieta by skorzystała i zona też miałaby mozliwość żyć z kimś innnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znasz zadnej zony ktorej dynda z kim maz sypia byle jej tego do domu nie przynosil? ja znam kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo nastepna niunia czekajaca, az to zona, a nie kochas, podejmie decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez to dziwi. najlepsze, ze potem te zony(jak facet wroci do domu i zostawi kochanke) uwazaja ze wygraly mimo ze z nimi w malzenstwie ich mezowie rypali na lewo i prawo xD albo jak zostawi rodzine to kochanki sie ciesza, ze wygraly mimo, ze facet ktory zdradza to jest smiec, to nie jest nic wartosciowego. Uwazam, ze stereotypowe baby powinny zdechnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p co mialyby zdychac? Z kogo bysmy sie smiali?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co uwazasz ale trojkolowe rowerki sa dla smarkaczy najlepiej jeszcze wsadzic kij za siodelko bo a noz a widelec trzy koleczka to za malo zabezpieczenia dla smarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko który facet zdradza bez powodu. Jak ma w domu taką zimną flądrę to idzie na bok. A niektórym żonom lepiej jak facet dupcxy gdzie indziej a do domu tylko wypłatę przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rzadko który facet zdradza bez powodu. Jak ma w domu taką zimną flądrę to idzie na bok. A niektórym żonom lepiej jak facet dupcxy gdzie indziej a do domu tylko wypłatę przynos xxxxxxxxxxxxxxxx Piekny stereotyp:DPozyjemy, zobaczymy az sama bedziesz zona, zbudujesz swoje ukochane gniazdko, wlozysz cale serce w budowanie wiezi rodzinnych, zimna wcale nie bedziesz, wrecz odwrotnie, a potem dowiesz sie, ze masz konkurencje, bo faceta dopadl kryzys wieku sredniego......i az sama sie przekonasz, co znaczy walenie sie twojego ulozonego swiata....i az sama bedziesz probowala zrozumiec, czego mu do cholery w waszym zwiazku brakowalo.....i az sama usluszysz, ze niczego, tylko od czasu do czasu potrzebowal adrenaliny. Faceci to poligamisci, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looo matko wez juz kochanko daj spokoj .Walkujesz temat .Nie wyrzucaja , bo nie chca , bo kochaja , bo niechca dac satysfakcji kochance, bo niewierny naz skomle i nie chce odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne wpoj to dzieciom, ze faceci to poligamisci... przejdzie nad tym do porzadku dziennego i bedie jak w tym dowc***e"lee, NASZA kochanka lepsza' :D trzykolowy rowerek tez kupisz malzonkowi, bo na dwukolowym moglby biedaczek kolanaka pozdzierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheheh racja, ja mojego chcialam wykopac natychmiast, jak sie dowiedzialam o zdradzie. Ale sie uczepil pazurami i jeczal, ze "juz nigdy", ze "to tylko glupota".......kobieto, zamiast interesowac sie dzialaniami zdradzonej zony, ty lepiej pomysl, jak nasrane w glowach maja kochanki, ze biora sie za cudzych mezow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Nie wyrzucaja , bo nie chca , bo kochaja , bo niechca dac satysfakcji kochance...<< Bo dom nalezy do meza, dostal go w spadku albo w darowiznie... Bo maz byl rozsadny i sie zabezpieczyl, tak, zeby w sadzie mogl dowiesc, ze zona nie dawala mu seksu, wiec dlatego ja zdradzil... To niektore mozliwe powody. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo maz byl rozsadny i sie zabezpieczyl, tak, zeby w sadzie mogl dowiesc, ze zona nie dawala mu seksu, wiec dlatego ja zdradzil.. buhahahha to sie nazywa wyrachowanie a nie rozsadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zony nie wywalaja ? A dlaczego kochanki nie zrywaja ? Ciebie twoj kochanek zdradza z zona ,jak zone z toba.Obie jestescie oszukiwane. Z ta roznica , ze z zona go wiecej laczy .Miej wiecej honoru i sama zerwij , bo to nie jest material na partnera. Zdradza zone , bedzie zdradzac ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>az sama usluszysz, ze niczego, tylko od czasu do czasu potrzebowal adrenaliny.<< No cos takiego! Mozna potrzebowac setnej pary butow, piatej szafy ciuchow, cowieczornych plotek z psiapsiulka, zaproszenia siostrzyczki do domu na pol roku, wyjazdu do modnego kurortu, nowych mebli co rok, nawet botoksu na gebe. Tego wszystkiego mozna potrzebowac.Ale adrenaliny !!! Co za zboczenie !!! Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>to sie nazywa wyrachowanie a nie rozsadek << Jak zwal, tak zwal. Wazne, zeby przynioslo oczekiwany efekt ! I o tym powinien pomyslec kazdy facet, majacy zone leniwa w lozku, zanim zacznie szukac kochanki. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczenie? Mozna to i tak nazwac:D Albo stwierdzic, ze go k***s swedzial:D Co za roznica w koncu......zdrad jest tyle, ze masakra. Kobiety sa latwe, faceci bez skrupulow, lojalnosc, odpowiedzialnosc to dzisiaj zapomniane okreslenia. Ehhhhh dzungla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie to wali, czy i z kim zdradza mnie maz. jego rola jest zarabianie pieniedzy i pomoc przy dziecku. nie caluje go, nie uprawiamy seksu, nie daje sie dotknac. ja sie seksualnie realizuje z kolega, a ostatnio poznalam kobiete, w ktorej sie zauroczylam. ale dla mnie w ogole mezczyzni nie sa ludzmi, przejelam taki styl bycia po mamie, ktora byla piekna i cale zycie nie pracowala, bo utrzymywal ja ojciec. ona traktowala go jak smiecia, a on do smierci byl w niej zakochany :D troche to smutne, troche zalosne. w kazdym razie zalozylam sobie, ze jezeli bede miala namacalne dowody zdrady (takie, ktore moga mnie skompromitowac w otoczeniu), wynajme detektywa i z dowodami zdrady wykoncze go w sadzie. dopoki jest dyskretny, nie zamierzam nic zmieniac- tak mi dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slusznie res zaraz zaczne sie bzykac z najlepszym kumplem meza, to TEZ zawsze przynosi oczekiwany efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniwa?A moze po prostu zmeczona?......praca, dziecmi, zakupami, sprzataniem.....gdyby mezczyzni wiecej pomagali w domu, to ich zony bylyby bardziej chetne do figli w lozku. Ale trudno jest z siebie wykrzesac entuzjazm, kiedy sie pada ze zmeczenia na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo maz byl rozsadny i sie zabezpieczyl, tak, zeby w sadzie mogl dowiesc, ze zona nie dawala mu seksu, wiec dlatego ja zdradzil... x x czyli co pokaże w sądzie zdjęcie przepełnionych jaj, czy może postawi sąsiada za świadka, który zezna, ze nie słyszał jak łóżko trzeszczało? a może materac powoła na świadka? :D:D:D jak można się zabezpieczyć w takiej sytuacji? bredzisz od rzeczy żałosny człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś była wolna i miała wolnego faceta,nikt nie miałby ci za złe,że z nim żyjesz,ale...jeśli przyssałaś się do cudzego męża,to niestety licz się z konsekwencjami,która żona będzie tolerować ciebie? kochanko,żyjesz w kłamstwie i syfie,jak widać odpowiada ci to,jesteś zakłamaną dziwką,twoje dzieci z pewnością wstydzą się za ciebie,jak dobrze,ze mam prawych rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo robi na złość kochance tak samo jak kochanka robiła wcześniej na złość żonie łajdacząc się z jej mężem i buntując go przeciwko żonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to trudno? malzonek ma duzo czasu wowczas i duzo entuzjazmu a dodatkowo wyprasowane koszule zeby ladnie na randkach wygladal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanke dziwi, ze zona nie wyrzuca meza z domu. A dlaczego nie dziwi jej, ze mezczyzna zdradza? Ze jest nieuczciwy i nielojalny? Ze zamiast byc z zona i dziecmi zajmuje sie obca baba? ze oklamuje i jedna i druga kobiete? I w koncu, dlaczego kochanke nie dziwi, ze on sam - skoro jest mu tak zle w domu - nie opusci rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>czyli co pokaże w sądzie zdjęcie przepełnionych jaj, czy może postawi sąsiada za świadka, który zezna, ze nie słyszał jak łóżko trzeszczało?<<, Moze kupic dyktafon i nagrac na nim (oczywiscie dyskretnie) swoje rozmowy z zona na temat braku seksu. Moze tez wyslac list (z kopia poswiadczona notarialnie) ze swoimi pretensjami w tej sprawie, a potem drugi i ewentualnie kolejne. Moze przedstawic zeznania swiadkow, ktorym skarzyl sie na zone i to nie raz. Wystarczy ? Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie dziwi dlaczego kochanki wchodza w takie chore uklady , tkwia takich pseudozwiazkach , ciagna to i nie zrywaja z tymi zdradzajacymi zony kochankami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.02 o jakich randkach ty bredzisz? tych w zakładowym kiblu na szybko, żeby nikt nie widział? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Res...ale gadasz jak potluczony.....nagrywanie bez zgody nagrywanego jest nielegalne, a listy? Smiechu warty pomysl. Moze zajmij sie lepiej swoja zona, to bedziesx mial efekty:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×