Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego zycie jest takie nudne i polega na ciaglym gotowaniu i sprzataniu

Polecane posty

Gość gość
bo ty jesteś nudna i nie umiesz sobie inaczej zycia zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tego dość gdyby ludzie mieli kasę to życie było by piękne.cały świat bym zwiedziła, kultury itp a tak to jesteśmy zwykłymi szarymi ludźmi i darmową siła roboczą.na szczęście to zależy od nas jakie będziemy mieć do tego podejście i teraz cieszę sie nawet z pięknego nieba żeby do głowy nie dostać.grosz dongrosza i gdzieś w góry jadę.cokolwiek żeby życie bylo ciekawsze Czekoladow@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znaleźć sobie jakieś hobby:) odszukać sens w życiu.Jak każdy dzień wygląda tak samo to depresja murowana...Najlepiej ustal dobie jakiś cel marzenie i dąż do niego wtedy powinno być lepiej:) Czekoladow@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że to czy się komuś nudzi czy nie tylko w minimalnym stopniu zależy od pieniędzy :) Po prostu są ludzie którzy się nudzą i którzy się nie nudzą...ja zawsze znajdę sobie jakieś pasjonujące zajęcie i nie nudzę sie prawie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba myśleć poprostu pozytywnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze mnie nudzi to ciagle sprzatanie gotowanie jeszcze ok można wymyslec cos tworczego lub probowac roznych nowych potraw.. ale sprzatanie? meczy mnie i nudzi.. a co chwila rozscielanie lozek, zascielanie, mycie naczyn, kuchenki, wycieranie kurzy..iwkolko macieja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa o to ci chodzi :) mnie też nudzą takie zajęcia, ale nie rozmyślam o tym :) po prostu robię co trzeba i nie rozczulam się nad tym że ja biedna muszę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ileż można w kółko ogarniać dom.czasem mnie aż depresja łapie dlatego na koniec takiego dnia biorę gorącą kąpiel z olejkami przy świeczkach i pełen relaks.o niczym nie myślę a wieczorem zakładam słuchawki i słucham muzyki i marzę:) i też lubię sobie kupić coś nowego do domu.to też bardzo pomaga.nawet drobna rzecz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście wykorzystywać każdą wolną chwilę na coś kreatywnego.mam nadzieję że troche pomogłam Czekoladow@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kota i lekki eko żiwrek który można w toalecie spuszczać i... żwirek jest wszędzie - ostatnio jak słsze że kot zamiata łapami w kuwecie (a jest zakryta z drzwiczkami )to szybko wpadam d łazienki i zamykam drzwi i czekam ąż wyjdzie żeby mu porządnie łapy wytrzepać bo mogę zamiatać i odkurzać mieszkanie co każdy wypad do WC kotka... boli jak cholera jak właśnie wkładasz odkurzacz do szafy a za tobą wybiega szczęśliwy koteł z WC i radośnie skacze po wszystkim zostawiając żwirek... I tak codziennie dzień za dniem... teraz mam grypę żołądkową boli mnie wszystko od linii cycków po pępek i wszyskie wkur!i@jące rzeczy pamiętam dużo lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam królika co wszędzie trociny zostawia ..te dywany...boze...no i 1,5 roczna córeczka która robi z domu plac zabaw także jest co robić po 50-siąt razy dziennie;) Czekoladow@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawki mi nie przeszkadzają sama mam burdel mimo że dzieci nie mam ale taki żwirek czy trociny z bakteriami i jakimiś szczątkami odchodów już mnie nie bawi wszędzie - chodzę bosą stopą w domu i nie cierpię jak mi się coś do niej przykleja - albo taki kot mi wpadnie z tym żwirkiem do łożka a ja mam późńiej spać w tej pościeli - wiadomo czasem jestem bardziej czasem mniej tolerancyjna zleży od dnia - ale ostatnio mam w planie zmienić żwirek i zobaczyć jak to będzie działało... wczoraj zmieniłam pościel i pilnuje kota - kategoryczny zakaz siedzenie w moim łóżku - ma swoje kocie wyrko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
A wałaśnie miałam napisać że masz zmienić żwirek bo moi znajomi mają koty i nikt nie skarżył się na żwirek w domu, więc może masz jakiś felerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojemu królikowi nie idzie wytłumaczyć że na lóżko nie wolno.a śpię nisko na takim wielkim materacu.a najgorsze jest to że zawsze jak zmienię pościel to nasika mi w kąt bo zapach mu się zmienił i musi zaznaczyć! Do głowy idzie dostać dlatego trzymam ją w kuchni bo nienawidzę zmieniać pościeli!! Ale szkoda mi jej bo najbardziej lubi biegać po pokoju... Czekoladow@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz w kółko sprzątać, możesz siedzieć w umiarkowanym bałaganie, możesz wynająć panią do sprzątania raz na tydzień i wtedy nie będziesz sprzątać prawie wcale- no w zasadzie zostaje tylko włożenie naczyń do zmywarki i wytarcie jakiejś plamy. wiekszość kobiet jest męczennicami na własne zyczenie- np znajoma kilka razy dziennie biega z odkażaczem i dezynfekuje klamki, blaty, uchwyty, nie mowiąc o innych czynnościach, i narzeka na górę obowiązków- no jakbym ja chciała dzień w dzień zabic wszystkie bakterie w mieszkaniu, mieć lustra bez jednej plamki, kabine prysznicową bez skazy, zlew bez plam wody i tropiła włosy na dywanie, to tez bym padala na pysk jak po robocie w kamieniołomach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotować też nie musisz- ja nie gotuję prawie wcale i zyję. Jem na mieście, zamawiam do domu, kupuję gotowe, a gotuję raz na m-c jak mi się zachce, a tak to najwyżej kanapka czy gotowanie jajka- tyle sie w mojej kuchni dzieje. Mąż czasami zrobi sobie zupę albo steki jak ma wenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×