Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Z powodu problemow z kontynuacja tematu na starej stronie , otwieramy niniejszym temat pod nowym adresem ... Zapraszamy wszystkie byle i obecne forumowiczki i wszystkie przyjazne dusze ... X "coraz bardziej zawiedziona! Ten topik powstal dla wszystkich dziewczyn kolo 40-stki , majacych za soba bezowocne starania o dziecko : pierwsze , drugie czy piate ! Dla tych , co nie pasuja do innych topikow , ktore nie czuja sie tam juz na miejscu ,weteranek - czekajacych juz dlugo , ktore chca sobie czasem pomarudzic , nawzajem sie powspierac, albo wyplakac po nastepnym nieudanym oczekiwaniu , ktore powoli traca nadzieje! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ten topik powstal dla wszystkich dziewczyn kolo 40-stki" Kobiet chyba, nie dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mon cheri jak tam twoje maleństwo? zagładam często na wasz topik ale nigdy nie pisałam. wszystko dobrze? ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mon cheri jak tam twoje maleństwo? zagładam często na wasz topik ale nigdy nie pisałam. wszystko dobrze? ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekopiowalam pierwszy post ! Dziewczyn lepiej brzmi , bo czujemy sie mlodo !!! X Hej chyba funkcjonuje :) X Ewa :) pozdrawiam ! Na razie wyglada na to , ze rozwija sie dobrze ! Naturalnie trudno jeszcze cokolwiek powiedziec , bo dopiero koncze 8 tydzien ... Pozostaje miec nadzieje , ze dziecko bedzie zdrowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi być zdrowe kochana. w końcu jest tym wyczekanym skarbem:) a jak ty się czujesz? Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć ja tez jestem ;) zobaczymy czy dobrze będzie chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie jak na razie wpisałam ale nie było widać postu wiec dałam odśwież i dopiero jest ............zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ;) Sama chcialam , wiec nie marudze : czuje sie strasznie ;) , jest mi niedobrze od rana do wieczora i czasem w nocy jak sie obudze ;) , na cukierki imbirowe ( troche pomagaja ) juz patrzec nie moge ;) w autobusie i tramwaju jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri no jak na razie tez działa ;) oby tak dalej kurcze bo szło się wściec z tym starym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu trzymaj sie !!! Trzymam kciuki za Ciebie :) Ja zaszlam rok i miesiac po biochemicznej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzięki laseczki za życzenia:) Mon cheri Ty nasz dobry duchu dziękujemy za kontynuację topiku.He mdłości na tym etapie to powód do radości;) Kiedy masz następną wizytę? Gosia u mnie pojutrze będzie rok jak dowiedziałam się że ciąża się nie rozwija:( Gdyby nie moja córka byłoby mi bardzo ale to bardzo ciężko dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam termin porodu na 04.06.12r więc moje serce miało by teraz roczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko do wizyty jeszcze prawie 3 tygodnie , ale jak tak dalej pojdzie to zawitam tam po jakies zwolnienie , bo ledwie daje rade ! Sorry , w ktorym tygodniu Twoje dziecko przestalo sie rozwijac :( ? X SM tak sie jakos smutno zrobilo , same smutne rocznice :( przytulam Cie mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie, smutno... :( przykre sa takie dni... a Tobie Mon cheri wspolczuje mdlosci, ja co prawda w ciazy nie mialam, ale nie jest to przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesska - ja przy corce tez taki cyrk mialam , ale wtedy bylam na zwolnieniu :( , A jedyne co po zjedzeniu zostaje mi na dluzej w zoladku to : truskawki , brzoskwinie i salatka pomidorowa - reszta najpozniej po pol godzinie ewakuuje sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri maleństwo przestało się rozwijać w 7tyg a w 9 miałam zabieg.Ciąża obumarła z wyliczeń dwa dni po tym jak kazano odstawić mi bromergon. Dopiero później dowiedziałam się że bromka bierze się gdzieś do 18 tyg bo zbyt szybkie odstawienie może spowodować poronienie. A na mdłości ponoć są dobre migdały albo krakersy.Nie wiem ile w tym prawdy bo w pierwszej ciąży na mdłości nic mi nie pomogło do12 tyg na non stopie mnie mdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie smutno się zrobiło na topiku ja tak samo jak i wy mam takie przeżycia mój maluszek powinien mieć 2.5 miesiąca . Mon cheri współczuję mdłości . Uważaj na siebie wiem ,że któraś z dziewczynek miała urodziny spóźnione ale szczere życzenia .Wszystkiego najlepszego ,spełnienia marzeń .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wesołe te daty powiem wam i one mnie właśnie najbardziej dołują że miało być inaczej a życie mi napisało inny scenariusz :( 🌼 Mon cheri kochana ja tez z córką miałam mdłości cała ciążę wymiotowałam nawet w 7i8 miesiącu ale wtedy jak miałam silne zgagi a w tych co miałam to tez zdarzało się wymiotować ale bardziej mnie naciągało a szczególnie jak myłam zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie smućmy się teraz nasza Mon cheri potrzebuje pozytywnych myśli i nie będziemy smucić bo to nic nie zmieni a my się tylko dołujemy Ja już zmykam do wyrka bo jutro mam zalatany dzień i załatwiania kupę więc dobrej nocki fajnie że kafe nam działa buziaczki a dla mamusiek brzuchatek głaski dla brzusia a dla reszty całuski :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda przepraszam mon cheri trzymam kciuki i już nie marudzę . Ponoć mdłości to oznaka zdrowej ciąży .Miłego wieczoru .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia nie trzeba przepraszać bo wiadomo że wszystkie które przeszłyśmy utratę dzieci zawsze będziemy miały lepsze i gorsze dni wiec doskonale wiemy jakie uczucia nami targają Wszystkie was przytulam mamuśki po przejściach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×