Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WiatrWeWłosach

DŁUGIE WŁOSY U FACETÓW - CO MYŚLICIE DZIEWCZYNY O TYM

Polecane posty

Gość WiatrWeWłosach

Witam Mam pytanie skierowanie głównie do dziewczyn, ale faceci, jeśli mają ochotę też mogą się wypowiadać. Mam długie włosy tzn. takie po szyję coś sięgające po barki, ale z racji, że mi się trochę skręcają (są takie falowane) wydają się krótsze. Noszę je już 7 lat od 2002 roku. Oczywiście dbałem o nie na tyle ile mogłem (podcinane końcówki, cieniowane, szampony, odżywki). W ogóle zawsze mi się długie włosy podobały i to uczucie wiatr we włosach, kocham to ;-) Ale jak wszystko ma swój początek i koniec, przyszedł czas, że chyba muszę je już ściąć. Jak je zapuszczałem to miałem na uwadze jakiś krótszy czas, ale mi się tak spodobały i w ogóle wydawały mi się fajne (falowane, zakręcane), że dociągnąłem aż do dziś, czyli siedem lat. Nie ściąłbym się jeszcze gdyby było z moimi włosami wszystko O.K. Moje włosy mi się trochę zniszczyły (podziwiam dziewczyny, że umieją tak zadbać o włosy, że są zdrowe, lśniące i takie kobiece, my faceci, pomimo, że nawet dbamy to jednak nie możemy Wam pod tym względem dorównać). Ponadto przerzedziły mi się. Zawsze miałem takie grube i gęste włosy, ale teraz? Już nie są takie jak kiedyś. Co mnie jeszcze przeraża to myśl, że chyba nie będzie mi dane mieć przez całe życie włosów. Muszę się chyba już ściąć, bo nie będę nosił słabych włosów. Kiedyś, kiedy nie miałem długich ciąłem się tzn. cieniowałem na 9 i 6 albo 3 mm, bardzo mi to pasowało, ale teraz mam zamiar obciąć się na 3mm całość. Długie włosy zapuszczałem przez długi okres czasu do wszystkiego się przyzwyczajałem stopniowo, ale teraz, kiedy zetnę się od razu nie wiem czy się będę umiał zaakceptować. Trochę się tego boję. I teraz moje pytanie do dziewczyn. Co myślicie o długich włosach? Podobają się Wam faceci z długimi włosami? Ale mam na myśli takie zadbane, podcinane a nie takie z rozdwojonymi końcówkami nie cięte przez 10 lat. Swoje włosy zawsze nosiłem rozpuszczone, które układał wiatr i to było cudowne uczucie ;-) Nic ani nikt nie umiał tak układać mi włosów jak właśnie wiatr. Wiem, że muszę się już ściąć nie da rady abym miał jeszcze przez bardzo, ale to bardzo długi czas długie włosy. W swoim życiu chciałbym mieć włosy, ale jak już wspomniałem nie wiem czy będzie mi to dane. Kiedy będę starszy planowałem, że będę taki ala biznesmen włosy krótsze, ale teraz to nie wiem ;-( Więc faceci ścięci tak na króciutko też Wam się podobają? Zostawcie jakieś swoje opinie na ten temat. Włosy długie, włosy krótko ścięte normalne, czy przycięte tak króciutko 9 i 6mm albo krócej 6 i 3 mm albo nawet jeszcze krócej. Pozdrawiam wszystkie laski, którym wiatr we włosach buszuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę odpowiedzieć za siebie, że nie lubię ani długich włosów ani zbyt krótkich (3,6,9mm) idealna fryzura męska jak dla mnie to taka: http://www.salongabriel.pl/fryzury/m1big.jpg http://wierszeicytaty.pl/foto/meskie2.jpg http://fryzurymeskie.files.wordpress.com/2009/01/fryzury18.jpg :) 😍 :) 😍 :) 😍 każda woli co innego ;) a jeżeli chodzi o twoje niby przerzedzone włosy to na pewno się tobie wydaje bo już się do nich przyzwyczaiłeś ;) wiele kobiet tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Ty musisz być gadułą - tyle tekstu o włosach:D A co do tematu, to jak dla mnie długość wlosów nie ma wiekszego znaczenia, o ile cała reszta mi sie podoba; chociaz najatrakcyjniejsze dla mezczyzny - krótkie i bardzo krótkie, bo najbardziej męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka heca
Ja ci powiem tak - nie cierpię długich włosów u facetów, nie znoszę. Max długość to tak do brody, ale tez muszą byc ścieniowane, a nie na kopernika od garnka - i to tylko w przypadku włosów falowanych albo kręconych. Proste włosy mają byc KRÓTKIE. Fryzury, ktore podała nussbeisser, bardzo mi sie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbghn
dlugie wlosy u facetow dla mnie sa ohydne i aseksualne, chocby nie wiem jak facet byl piekny to niestety ale za dlugie wlosy odpada totalnie . albo krociutkie jesli facet ma lysinke lub zakola albo wlasnie takie jak w pierwszym poscie podane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 100 procent
facet z długimi włosami to zadatek na ciotę, czyli bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dh87
Moim zdaniem facet w dłuich włosach tzn max do ramion jeżeli mu to pasuje i jeżeli są one zdrowe to poprostu ciasteczko jakich mało! Szukam jak głupia takiego faceta. Niesamowicie podobaja mi się kręcona ciemne włosy. Jeżeli proste o ciemny blond. Niestety takich facetów moge podziwiać tylko na zdjęciach :-(. Dla mnie długie włosy u faceta sa oznaka jego ciekawej osobowości, chęci odróżnienia się od innych i odejścia od stereotypów. Szczupły wysoki facet i długie włosy. IDEAł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dh87
aksjaosifwa dokładnie masz rację! Czyż Michael z ery BAD nie był piękny?! On nie był przystojny on był po prosu piekny i w tym okresie szczało za nim miliony lasek. Między innymi właśnie dlatego że miał zadbane długie kręcone włosy, idealnie ułożone i to odróżniało go od przeciętniaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life aint so bad at all
ja uwilebiam długie włosy, od maleńkości :P ale nie takie u pryszczatych nastolaktów, że sie robia barany na głowie, albo kołtuny suche zwiniete w ogon a przy skorze tłuszcz ocieka :/ i wogole zaniedbane, suche, nie ułożone sa ohydne, ale.... zdrowe, ładne, układające se w cos normalnego, jak najbardzije, osobiscie ostatnio zakochalam sie w dwoch takich co milei wlosy zdrowe w kucyku czy rozpuszczone, 😍 ale falowane niezbyt dobrze mi sie kojarza :/ wlasnie z tymi nastolatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy miałam naście lat
a było to w latach 90-tych to szalałam za facetami z długimi włosami, ale wtedy długie włosy u facetów były bardzo modne, a teraz już nie. Mało który facet teraz ma dlugie włosy. Nie jest to już że tak powiem na topie. Mnie też się to jakoś przestało podobać. Postrzegam to jako coś niemęskiego a nawet przejaw jakiejś próżności która u faceta jest czymś groteskowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika4Dudzz44
Jejku nieźle się napisałeś ;DD Zbytnio dramatyzujesz... Zwolnij Powiem tylko tyle że nie podoba mi się więszośc chłopaków z długimi włosami ale niektórym nawet bardzooo pasuje =) Musiałabyś dac linka na twoją fotkę albo coś to by dziewczyny ci odpowiedziały czy lepiej żebyś skrócił czy też nie :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewidywalnyzachód
faceci w długich włosach - ideał! Tak jak ktoś wcześniej napisał - to świadczy o ciekawej osobowości, łamaniu stereotypów. Owszem, są faceci, którzy bardzo baaaardzo dobrze wyglądają w krótkich włosach, choćby Ci, których zdjęcia podała nussbeiser. Aczkolwiek, ja od dawna mam "bzika" na pukcie długich włosów. Szczególnie takich kręconych, układanych przez wiatr, mmmmmmmmmm... marzenie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dłuższe tym lepsze...<3 Według mnie mężczyźni wyglądają w nich najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham długie włosy u facetów :) marze o tym aby właśnie taki się mną zainteresował długowłosy metalowiec w glanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrr...długie włosy u facetów...uwielbiam o ile takiemu facetowi pasują, są tacy którym pasują tylko takie w krótkich by nie byli tak pociągający. generalnie odpowiedź na pytanie - lubię, bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjasnijmy sobie cos pierw. Mezczyzna ogolony na lyso, to albo ten lysiejacy albo nie wiem jaka moze byc istotna przyczyna by ogflic sie na lyso. Na lyso bardziej przypomina rakowca po chemioterapii. Na kilka milimetrow to nawet stajla nie ma. Natmiast w dluzszymi wlosami lub dlugimi, to jak mlody bog. Przynajmniej widac okaz zdrowia i brak obaw przed tekstami ypu "zniewiescialy" lub cos w tym stylu. Wlosy w naturze rosna po to by byly. Naturalnie. A druga kwestia to taka, ze dla przykladu Fabio, slynny model byl i mocno muskularny i mial dlugie wlosy. Tak wiec gadanie o tym, ze niby jak lysy to ma duzo testosteronu, to mit i nie prawda. Lysieja od sterydow, bo sa tak zalosni najczesciej ze nie stac ich na wlasny naturalny testosteron. Nie wiem jak bylo z Fabio ale mial dlugie wlosy i mega muskularna sylwetke. Lysy to taki, ze za granica nawet sie taki obrazek mezczyzny nie przyjal. Generalnie wszyscy maja srednie wlosy. Polska to szarzyzna. Ale powoli sie to zmienia. Doganiamy zachod. Tam gdzie sa wszy, to sie gola na lyso lub inny czynnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zapuszczam dlugie ale nie zamierzam siegac po srodki dopingujace i inne anaboliczne sterydy. Po pierwsze nie chce stracic wlosow a po drugie jader. Chce byc plodny i nie miec problemow ze zdrowiemw razie czego. Wzorcem dla mnei na chwile obecna sa aktorzy typu: Johnny Depp, Keanu Reeves, Brad Pitt. Oni mieli dlugie wlosy gdy byli mlodzi i nie zamierzam byc wyjatkiem. Na lyso mi i tak nie pasuje a na krotko jest za duzo pierdzielenia z fryzura. Bedzie dobrze... wiem o tym. Tylko cierpliwosci troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole krotkie wlosy u facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dlugie wlosy! Najwiekszy brzydal jesli ma dlugie hery, staje sie ksieciem z bajki!!! Zobacz rycerzy i krolow!!! Tak, dlugie wlosy sa seksi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma ładne,zdrowe i zadbane to jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugie włosy u facetów mnie kreca, podnieca mnie jak w czasie...igraszek sie nimi mogę bawić, rozczochrac i podczas orgazmu za nie lapac ;) No i po wszystkim rano wtulić sie w nich i czuć ich zapach :) Sama mam długie miodowy blond i cenie długie. Pod warunków ze czyste. Koloru najlepiej ciemnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo podobają mi się długie włosy, u dziewczyn i u facetów również. Długie włosy to coś szczególnego, co wyróżnia, umacnia walory obu płci. To był zawsze mój czuły punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie włosy u mężczyzn bardzo mnie rajcują, ale musi o nie dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestem posiadaczem długich włosów( troszkę poniżej ramion) i bardzo sobie chwale, zreszta dziewczyny tez :) Uważam ze długie włosy to atrybut męskości, gęste, długie włosy świadczą o zdrowych genach, a poza tym dziewczyna może czochrac albo targać za nie podczas orgazmu:) Wręcz nienawidzę lysoli lub bardzo krótko ściętych łbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×